امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
الهی، امشب همه ما را دریاب
سلام
در آستانه اولین شب قدر قرار گرفتیم. شبی برتر از هزار ماه. شب انسان کامل. شب نوزدهم، شبِ بررسی سوابق است. شبی است که اعمال را بررسی می‏کنند و شب تقدیر و اندازه‏گیری کردن امور نسبت به سال آینده است. در این شب، به دعا و نیایش می ایستیم.

الهی، تو را شکر می گوییم که عمرمان به ماه رمضان امسال رسید. و هزار بار شکر می گوییم که هنوز جان در بدن داریم و در آستانه اولین شب قدر قرار گرفته ایم. شبی که برتر از هزار ماه است، شبی که بهترین فرصت برای درد دل و مناجات با توست. الهی، امشب به سوی آغوش باز تو می آییم تا در دریای بخشش و رحمتت جانمان را بشوییم و دوباره به ذات انسانی خود برگردیم. الهی، امشب همه ما را دریاب.

سایت ایران شهرساز برای همه شما آرزوی موفقیت در تمام مراحل زندگیتان و آرزوی سلامتی همه مریضان در این شب عزیز را دارد.
مدیریت ایران شهرساز
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط hesam.n ، rezvan87 ، Brightness ، ماراویا ، JAVAD4050 ، matata95 ، farnoosh joon ، bahareh. ، ایلیا
التماس دعا
و آرزوی طاعات و عبادات تک تک دوستان

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، ماراویا ، matata95
با عرض سلام و قبولی طاعات و عبادات شما مهندسین عزیز در این لیالی پر عظمت قدر ..

التماس دعا
آخرین ارسال های من :

برهوتشان را آباد می کنیم...باشد تا شهر درونمان آرام گیرد!!
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، matata95
در استانه شب بیست و یکم

پاسخ
 سپاس شده توسط bahareh.
التماس دعا...
آخرین ارسال های من :

چون  نامه  جرم  ما  بهم پیچیدند    بردند و  به  میزان  عمل  سنجیدند
بیش از همه کس گناه مابود ولی   ما را به  محبت  علی  بخشیدند

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  همین حالا وب لاگ خود را اینجا بسازید iranblag.com atelieahjam 1 915 ۱۳۹۳-۵-۲۹، ۰۲:۲۵ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  وبلاگ های بروز شده را اینجا ببینید(urbanblog.ir) alireza 20 5,576 ۱۳۹۳-۵-۱۸، ۰۶:۲۷ عصر
آخرین ارسال: alireza
  لینک های حجیم را اینجا بزارید تا مستقیم شوند و دانلود راحتتری داشته باشید alireza 0 734 ۱۳۹۳-۵-۱، ۰۳:۱۲ عصر
  24 ساعت عضویت ویژه و 5000 تومان خرید از فروشگاه برای همه اعضا alireza 3 1,885 ۱۳۹۳-۴-۷، ۱۱:۳۵ عصر
  بهترین ارسال امروز را معرفی کنید....بهترین ارسال دیروز.... alireza 53 7,548 ۱۳۹۳-۳-۳۰، ۰۹:۰۴ عصر
  حاضرید عکسی از خودمان را در این تاپیک آپلود کنیم!! alireza 58 19,664 ۱۳۹۳-۲-۲۱، ۰۸:۱۰ صبح
  فعالیت خود را منوط به دیگران نکنیم! alireza 1 988 ۱۳۹۳-۲-۲۰، ۱۲:۴۶ صبح
  چیدمان جدید را نظر دهید alireza 88 15,055 ۱۳۹۲-۱۲-۲۳، ۱۰:۴۹ عصر
  لیست سایت و وبلاگ هایی که ایران شهرساز را لینک کرده اند(هر روز بروز می شود) alireza 12 5,058 ۱۳۹۲-۱۲-۲۳، ۰۲:۰۵ عصر
  آرزوی من>>ورود به چهارمین سال فعالیت ایران شهرساز و آنچه در سال گذشته بر ما گذشت alireza 15 3,546 ۱۳۹۲-۱۲-۱۹، ۱۰:۰۹ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان