امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
این کار شدنی است؟تهیه جزوات...
سلام دوستان
سایت ایران شهرساز در نظر دارد جزواتی را توسط رتبه های برتر کنکور و علاقه مندان رشته برنامه ریزی و طراحی شهری آماده کند.
به نظر شما امکان پذیر است؟
اگر جواب خیر است دلیل خود را نیز ذکر کنید.
اگر جواب بله است لطفا:
دوستانی که میتوانند در این کار که با نام خودشان منتشر میشود سایت را همراهی کنند اعلام کنند و در کمتر از 10 روز آینده هر دست نوشته ای دارید به آدرس پستی که در پیام خصوصی اعلام میشود ارسال کنید تا در نهایت توسط همه دست نوشته ها اسکن و یک تیم متشکل از ارسال کننده ها جزوات را آماده کنند.
با تشکر
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط sas.mmt ، haydariyan ، Brightness ، ایلیا ، JAVAD4050
شدنی اما سخت...
آخرین ارسال های من :

هیس....
حرف نزن....
صدای نفس هایت را بیشتر از دروغ هایت دوست دارم....
پاسخ
تا این لحظه دو نفر اعلام آمادگی کرده اند لطفا نظرات خود را نیز بگذارید.
لطفا همکاری کنید تا بتوانیم با کمترین هزینه جزوات را منتشر کنیم.

پاسخ
(۱۳۹۲-۵-۷، ۱۲:۳۳ صبح)sas.mmt نوشته است: شدنی اما سخت...
چطور؟
مشکلات؟

پاسخ
(۱۳۹۲-۵-۷، ۱۲:۳۷ صبح)AliReza نوشته است:
چطور؟
مشکلات؟
خب باید خیلی دقت بشه در تهیه جزوات چون ی جورایی با سرنوشت ی آدم درگیره(!!) یعنی هر نکته اشتباه در جزوات میتونه مثلا ی تست غلط در کنکور رو به همراه داشته باشه و به جزوه های دست نویس افراد نمیشه خیلی راحت اعتماد کرد تمام این حزوات و نکته ها باید مطالعه بشه با کتاب ها تطبیق داده بشه و از درست و غلط بودن تک تک جملات و عبارات اطمینان حاصل بشه و بعد در اختیار بقیه قرار بگیره که هم وقت گیره و هم مسئولیت بزرگی رو به همراه داره..

پاسخ
 سپاس شده توسط haydariyan ، Brightness ، JAVAD4050
تو اون یکی سایتم جواب دادم ...همون جوابو اینجام ارسال می کنم

خیر.... نه این که ایرانشهرساز نمی تونه.... ولی اگه یه کار خوب می خواین امکانش نیس....چون دست نوشته بچه ها که منسجم نیست... الانم تو بازار پر شده از خلاصه کتابا و جزوه های موسسه های مختلف... اگه هم بچه ها بخوان خودشون خلاصه کنن و مرتب کنن خلاصه ها رو که زمانبره...و کاره یکی دو روز نیس...کاره یه نفر دو نفرم نیس....به نظرم بهتره وقتمون رو بزاریم رو یه کار نو... :idea:
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
 سپاس شده توسط haydariyan ، Brightness ، JAVAD4050
سلام
به نظر من هم این کار درستی نیست چون اینطوری باید کسی هم مسئول عواقبش بشه،جزوه دست نویس بچه ها که وحی منزل نیست.منم با نظر دو دوست دیگه مون موافقم این یه ریسک که احتمال داره اعتبار سایت رو ببره زیر سوال البته این نظر من و در نهایت مهندس دهقان هر تصمیمی بگیرن مطمئنا بهترین تصمیم خواهد بود
آخرین ارسال های من :

[img=0x282]http://pic.photo-aks.com/photo/nature/rain/large/girl_rain_forest_road.jpg[/img]
Follow your dreams  and  never  never never give up

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، Brightness
(۱۳۹۲-۵-۷، ۱۲:۴۶ صبح)sas.mmt نوشته است:
(۱۳۹۲-۵-۷، ۱۲:۳۷ صبح)AliReza نوشته است:
چطور؟
مشکلات؟
خب باید خیلی دقت بشه در تهیه جزوات چون ی جورایی با سرنوشت ی آدم درگیره(!!) یعنی هر نکته اشتباه در جزوات میتونه مثلا ی تست غلط در کنکور رو به همراه داشته باشه و به جزوه های دست نویس افراد نمیشه خیلی راحت اعتماد کرد تمام این حزوات و نکته ها باید مطالعه بشه با کتاب ها تطبیق داده بشه و از درست و غلط بودن تک تک جملات و عبارات اطمینان حاصل بشه و بعد در اختیار بقیه قرار بگیره که هم وقت گیره و هم مسئولیت بزرگی رو به همراه داره..

حرف مهندس sas.mmt کاملاً منطقی و درستیه! میشه نکات رو با مراجعه به منابع چک کرد اما به شرطی که دوستان زیر دست نوشته هاشون منبع رو هم ذکر کرده باشن که شاید کمتر کسی این کار و انجام داده باشه.
آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
پاسخ
(۱۳۹۲-۵-۷، ۱۲:۱۱ صبح)AliReza نوشته است: سلام دوستان
سایت ایران شهرساز در نظر دارد جزواتی را توسط رتبه های برتر کنکور و علاقه مندان رشته برنامه ریزی و طراحی شهری آماده کند.
به نظر شما امکان پذیر است؟
اگر جواب خیر است دلیل خود را نیز ذکر کنید.
اگر جواب بله است لطفا:
دوستانی که میتوانند در این کار که با نام خودشان منتشر میشود سایت را همراهی کنند اعلام کنند و در کمتر از 10 روز آینده هر دست نوشته ای دارید به آدرس پستی که در پیام خصوصی اعلام میشود ارسال کنید تا در نهایت توسط همه دست نوشته ها اسکن و یک تیم متشکل از ارسال کننده ها جزوات را آماده کنند.
با تشکر
سلام
به نظرم ایده خیلی خوبه و کاملا شدنی است!
چطور؟
دوستان یه سری از دغدغه هاشونو مطرح کردن. حالا ما هم سوالاشون رو با چند سوال جواب میدیم شاید بتونیم به نتیجه خوبی با هم برسیم:
اول اینکه این کار در عرض ده روز که چه عرض کنم، در عرض دو ماه هم شدنی نیست! بنابراین اگر واقعا می خواید که همچین کاری رو بکنید باید حداقل زمانی سه ماهه، بلکه هم بیشتر رو برای این کار اختصاص بدید. فقط ویرایش نهایی کار بشتر از یک ماه ممکنه زمان ببره و کمتر از اون که اصلا نباید حرفشم زد68 ولی اگر زمان بدیم، یه کار خوب در میاد از توش. خب چه نیازی هست که حتما در زمان کم انجام بشه؟
دوم اینکه من از شما می پرسم، کدام یک از کتاب هایی که بیرون هستند، پارسه، خانه شهرسازان، جنگجو، ماهان، قلقلی، فلفلی ، مرغ زرد کاکلی یا هر انتشاراتی دیگه ای21 کدومشون بدون اشکال هستند؟ کدومشون هستند که مطالبشون با سوالات کنکور در تضاد نبودند؟ حتی مطالب خودشون هم باهم مشکل داره!
سوم اینکه فکر کردید پشت این موسسات کیا هستند؟ جناب ... که تا دیروز مهندس بودند و یهو شدند دکتر! (بماند که خیلی از دانشجو ها فکر می کنند یه نفر که مثلا ارشد داره سطح فکر و فهمش حداکثر دهه اما همینکه دانشجو دکتری میشه سطح عقلانیتش به نود و نه می رسه!!!!!!!! ( و خب به خاطر این تفکر اشتباه، چرا موسسات نیان از این فکر اشتباه سواستفاده نکنن و خیلی از دانشجو هایی بنده خدارو به قول معروف تور ماهیگیری پهن نکنن؟؟ برای مثال چند درصد از کسانی که امسال یا سال قبل در کلاس های امادگی مرحله دوم شرکت کرده بودند از مطالبش راضی بودند و واقعا در کنکور تاثیر بسزایی براشون داشت؟؟چند درصد اینطور نبودند؟؟)) - حتی برفرض محال که ایشون( یا ایشون ها!) خیلی می فهمند و دیگه اصلا به خاطر شما، سوالات کنکور از قبل با اینها هماهنگ میشه!! خوبه؟ خب حالا ایشون ها، چه رتبه ای در کنکور اوردند؟ ایا پشت این موسسات از لحاظ علمی اصولا یک یا دو نفر از رتبه های برتر نبودند و نیستند؟ خب چرا اگه فرد ایکس وقتی کتابش توسط موسسه ... منتشر میشه قابل اعتماده ولی همینکه ارم موسسه نداره غیر قابل اعتماد!! عجب! چه دلیل محکمی!!! - و از طرف دیگه کی گفته این موسسات مطالبشون کاملا قابل اعتماده؟ یا حتی قابل اعتماد تره؟؟ بنا به چه دلیل؟ ایا جز به دلیل تبلیغات فراوان؟؟ ایا از نحوه ورودی ها و خروجی ها درصد گرفتید که چقدر موفق بودند؟ و از همه مهمتر، ایا واقعا تمامی رتبه های برتر، موفقیتشون رو مدیون اینهان، واقعا مدیون اینها؟؟ چند درصد از میانگین درصد فرضا 50% رو مدیونن؟ ده؟ بیست؟ سی؟؟ چقدر؟؟
سوم اینکه خب این کار باید یه کار زمان بر باشه و هرکسی می خواد توش شرکت کنه، باید تمام مطالبش رو یک بار ویرایش کنه و طبعا منبع هم بزنه. خب چه مشکلی داره؟ واقعا متوجه دلیل دوستان نشدم. ما تو شهرسازی الان حتی در کتابهای چاپ شده هم تناقض داریم! دیگه اینا که برای همه واضح هست..
چهارم اینکه اینا میتونن یک منبعی بشن که هرکسی تمایل داشت ازشون استفاده کنه. ممکنه یکی نخواد ولی یکی بخواد. خب کسی که نمیخواد، نمیخواد! ولی کسی که میخواد چرا باید به پای کسی که نمیخواد فدا بشه؟
پنجم! اینکه اتفاقا به دلیل به روز بودن رتبه های ارشد، این جزوات به مراتب موثر تر از جزوات موسسات هستند، نیستند!؟
فعلا اینقدر دلیل فکر می کن بس باشه، حالا از دوستان میخوام که واقعا با دلیل مفصل و قانع کننده و با در نظر گرفتن واقعیت موجود موسسات و وضعیت کنکور و اینها بیان و مطرح کنن دیدگاهشون رو که ایا واقعا خوب هست یا خیر، شاید من خیلی چرت گفتم خودم خبر ندارم78
و در نهایت اینکه اگر قرار به اجرایی شدن این تصمیم شد، از ابتدا باید با یک انتشاراتی هماهنگ بکنید، قبل شروع کار، گروه ویرایش و اینها تشکیل بشه و خیلی مقدمات دیگه اماده بشه که اگه کار شدنی شد، با هم میشینیم چکش می کنیم ایشالا
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، haydariyan ، JAVAD4050
(۱۳۹۲-۵-۷، ۱۰:۰۶ صبح)ایلیا نوشته است: سلام
به نظرم ایده خیلی خوبه و کاملا شدنی است!
چطور؟
دوستان یه سری از دغدغه هاشونو مطرح کردن. حالا ما هم سوالاشون رو با چند سوال جواب میدیم شاید بتونیم به نتیجه خوبی با هم برسیم:
اول اینکه این کار در عرض ده روز که چه عرض کنم، در عرض دو ماه هم شدنی نیست! بنابراین اگر واقعا می خواید که همچین کاری رو بکنید باید حداقل زمانی سه ماهه، بلکه هم بیشتر رو برای این کار اختصاص بدید. فقط ویرایش نهایی کار بشتر از یک ماه ممکنه زمان ببره و کمتر از اون که اصلا نباید حرفشم زد68 ولی اگر زمان بدیم، یه کار خوب در میاد از توش. خب چه نیازی هست که حتما در زمان کم انجام بشه؟
خیلی از دوستان تا شهریور وقت آزاد دارن و نمی خوان بیش از این وقت بزارن...پس جمع شدن گروهی 10 نفره که بخوان 3-4 ماه شایدم بیشتر وقت بزارن یه کم مشکله....

(۱۳۹۲-۵-۷، ۱۰:۰۶ صبح)ایلیا نوشته است: دوم اینکه من از شما می پرسم، کدام یک از کتاب هایی که بیرون هستند، پارسه، خانه شهرسازان، جنگجو، ماهان، قلقلی، فلفلی ، مرغ زرد کاکلی یا هر انتشاراتی دیگه ای21 کدومشون بدون اشکال هستند؟ کدومشون هستند که مطالبشون با سوالات کنکور در تضاد نبودند؟ حتی مطالب خودشون هم باهم مشکل داره!
سوم اینکه فکر کردید پشت این موسسات کیا هستند؟ جناب ... که تا دیروز مهندس بودند و یهو شدند دکتر! (بماند که خیلی از دانشجو ها فکر می کنند یه نفر که مثلا ارشد داره سطح فکر و فهمش حداکثر دهه اما همینکه دانشجو دکتری میشه سطح عقلانیتش به نود و نه می رسه!!!!!!!! ( و خب به خاطر این تفکر اشتباه، چرا موسسات نیان از این فکر اشتباه سواستفاده نکنن و خیلی از دانشجو هایی بنده خدارو به قول معروف تور ماهیگیری پهن نکنن؟؟ برای مثال چند درصد از کسانی که امسال یا سال قبل در کلاس های امادگی مرحله دوم شرکت کرده بودند از مطالبش راضی بودند و واقعا در کنکور تاثیر بسزایی براشون داشت؟؟چند درصد اینطور نبودند؟؟)) - حتی برفرض محال که ایشون( یا ایشون ها!) خیلی می فهمند و دیگه اصلا به خاطر شما، سوالات کنکور از قبل با اینها هماهنگ میشه!! خوبه؟ خب حالا ایشون ها، چه رتبه ای در کنکور اوردند؟ ایا پشت این موسسات از لحاظ علمی اصولا یک یا دو نفر از رتبه های برتر نبودند و نیستند؟ خب چرا اگه فرد ایکس وقتی کتابش توسط موسسه ... منتشر میشه قابل اعتماده ولی همینکه ارم موسسه نداره غیر قابل اعتماد!! عجب! چه دلیل محکمی!!! - و از طرف دیگه کی گفته این موسسات مطالبشون کاملا قابل اعتماده؟ یا حتی قابل اعتماد تره؟؟ بنا به چه دلیل؟ ایا جز به دلیل تبلیغات فراوان؟؟ ایا از نحوه ورودی ها و خروجی ها درصد گرفتید که چقدر موفق بودند؟ و از همه مهمتر، ایا واقعا تمامی رتبه های برتر، موفقیتشون رو مدیون اینهان، واقعا مدیون اینها؟؟ چند درصد از میانگین درصد فرضا 50% رو مدیونن؟ ده؟ بیست؟ سی؟؟ چقدر؟؟

اگه در جریان صحبت های رتبه های برتر باشید همه تاکید دارن خود کتاب رو بخونید!!! پس مطمئنا هیچ کدوم خلاصه کتابا رو معرفی نمی کنند...
اگه بخوایم با طرز تغکر بقیه پیش بریم که خلاصه های ایران شهرسازم اعتبارشون رو از دست میدن!!! چون آرم موسسه مذکور رو ندارن!
در مورد ایراد نداشتن...شما چه تضمینی می تونید بدید که این خلاصه ها ایراد نداشته باشه؟؟؟ به نظر شما همه میشینن از اول کتابا رو خلاصه می کنن؟؟ چه تضمینی هست که از جزوات و کتابای همین موسسه ها کپی پیست نشه!!!!

(۱۳۹۲-۵-۷، ۱۰:۰۶ صبح)ایلیا نوشته است: سوم اینکه خب این کار باید یه کار زمان بر باشه و هرکسی می خواد توش شرکت کنه، باید تمام مطالبش رو یک بار ویرایش کنه و طبعا منبع هم بزنه. خب چه مشکلی داره؟ واقعا متوجه دلیل دوستان نشدم. ما تو شهرسازی الان حتی در کتابهای چاپ شده هم تناقض داریم! دیگه اینا که برای همه واضح هست..

شما خودتون حاضرید همکاری کنید؟؟ حاضرید 3-4 ماه وقت بزارید...
یه گروه فرضا 10 نفره ایجاد میشه...کافیه یه نفر وسط راه جا بزنه...کافیه یه نفر وسط راه وا بده و خلاصه هاش مطلوب نباشه..همین کافیه کل کارو زیر سوال ببره...

(۱۳۹۲-۵-۷، ۱۰:۰۶ صبح)ایلیا نوشته است: چهارم اینکه اینا میتونن یک منبعی بشن که هرکسی تمایل داشت ازشون استفاده کنه. ممکنه یکی نخواد ولی یکی بخواد. خب کسی که نمیخواد، نمیخواد! ولی کسی که میخواد چرا باید به پای کسی که نمیخواد فدا بشه؟
مهندس گفتن با هزینه کم به فروش میرسه...پس کسی که کارو شروع می کنه نباید رو هزینه زایی سرمایه گذاری کنه...

(۱۳۹۲-۵-۷، ۱۰:۰۶ صبح)ایلیا نوشته است: پنجم! اینکه اتفاقا به دلیل به روز بودن رتبه های ارشد، این جزوات به مراتب موثر تر از جزوات موسسات هستند، نیستند!؟
رتبه های برتر قول همکاری دادن؟؟ رتبه های برتر سال بعدی همکاری می کنن؟؟
مطمئنا رتبه های برتر اگه بخوان کاری در این زمینه انجام بدن با موسسات هماهنگ می کنن و مشاور موسسات میشن

(۱۳۹۲-۵-۷، ۱۰:۰۶ صبح)ایلیا نوشته است: فعلا اینقدر دلیل فکر می کن بس باشه، حالا از دوستان میخوام که واقعا با دلیل مفصل و قانع کننده و با در نظر گرفتن واقعیت موجود موسسات و وضعیت کنکور و اینها بیان و مطرح کنن دیدگاهشون رو که ایا واقعا خوب هست یا خیر، شاید من خیلی چرت گفتم خودم خبر ندارم78
و در نهایت اینکه اگر قرار به اجرایی شدن این تصمیم شد، از ابتدا باید با یک انتشاراتی هماهنگ بکنید، قبل شروع کار، گروه ویرایش و اینها تشکیل بشه و خیلی مقدمات دیگه اماده بشه که اگه کار شدنی شد، با هم میشینیم چکش می کنیم ایشالا
من جسارت نمی کنم...ولی بیشتر حرفاتون بر پایه احساسات بود و دلیل منطقی نداشت...
اگه قرار باشه با انتشاراتی ها هماهنگ شه ...خوب از اول واسه انتشاراتیا کار میشه...ایران شهرساز این وسط چیکاره اس؟؟ هزینه اش هم میشه مثه بقیه کتابا و موسسات دیگه....
از یه طرف میگیم پروژه انجام ندیم تا بقیه خودشون یاد بگیرن ...از یه طرف میخوایم لقمه آماده بزاریم تو دهنشون ...هر کاری که بقیه انجام میدن حتما درست نیست. به هر حال کار بسیار سختیه...شدنی هست ولی هم زمانبره و هم هزینه بر که من توصیه نمی کنم انجام دادنشو68

پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  7 عدد خوش شانسی است؟با این اتفاق عجیب و تاریخی بیشتر آشنا شوید! alireza 0 976 ۱۳۹۴-۶-۱۳، ۰۳:۵۵ عصر
آخرین ارسال: alireza
  آیا حقی در مرحله دوم 94 گرفته شده است؟پیام رتبه 35 را بخوانید alireza 6 2,818 ۱۳۹۴-۶-۱۲، ۱۲:۱۳ عصر
آخرین ارسال: meisam1360
  پکیج مرحله دوم برنامه ریزی شهری شامل:جزوات کلاسی تحلیلی تشریحی با 19 نمونه کار alireza 8 3,706 ۱۳۹۴-۴-۲، ۱۲:۲۲ عصر
آخرین ارسال: fereshtehr89.
  میزان تاثیر معدل در رتبه چطوریه ؟ و سهمیه شاگرد اول تا چه حد موثر می تونه باشه ؟ امکانش هست در این رابطه توضیح بدید ؟ alisha69 8 3,140 ۱۳۹۳-۱۲-۱۱، ۰۷:۲۷ عصر
آخرین ارسال: alecferaa
  81 سوال تا این لحظه....دفترچه کنکور ارشد برنامه ریزی شهری 94 تاریخ برگزاری 16 بهمن 93 alireza 68 13,088 ۱۳۹۳-۱۱-۱۷، ۰۸:۵۱ عصر
  جالب توجه برا من این بود که چندتا از تست های پردیس کیمیا فکر عینا اومده بود.من واقعا alireza 0 980 ۱۳۹۳-۱۱-۱۶، ۱۱:۴۳ صبح
  مبانی برنامه ریزی هم مثل پارسال بود با این تفاوت ک از سیر اندیشه ها زیاد نیومده بود! alireza 1 1,583 ۱۳۹۳-۱۱-۱۶، ۱۱:۳۰ صبح
آخرین ارسال: E.Y.I
  28 روز::شمارش معکوس تا کنکور93 --حس و حالت را بیان کن و برای این روزها چی بخونی بهتره alireza 160 45,868 ۱۳۹۳-۱۱-۱، ۱۲:۵۶ عصر
آخرین ارسال: URBAN 98
  بی زحمت این پرسشنامه رو پر کنین.2 دقیقه وقت میخواد hamid_shahrsaz 10 4,575 ۱۳۹۳-۷-۱۹، ۱۲:۱۳ عصر
آخرین ارسال: khansa
  عجیب ترین قبولی و عجیب ترین ردی در کنکور 93 تا این لحظه... alireza 17 9,951 ۱۳۹۳-۶-۱۱، ۰۵:۱۲ عصر
آخرین ارسال: سعادتی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان