امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 3.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دوستان مترجم !!!!!!!!!کجایین شما؟؟؟؟؟؟؟؟؟بیاین ببینم..........
سلام خدمت همه دوستان خوب امروز میخوام از دوستانی که میخوان تو کار ترجمه مقالات برای سایت کمک کنن نام نویسی کنم دوستانی که علاقه دارن تو اینکار فعالیت کنن خواهش میکنم تو این تاپیک امادگی شونو اعلام کنن تا بعد از یک هفته یک مقاله انتخاب و برای ترجمه گروهی به شما داده بشه و از مهندس Brightness هم خواهش میکنم توی ترجمه درست واصلاح ترجمه ها به ما کمک کنن.
منتظرماااااااااااااااااااااااااااا
آخرین ارسال های من :

" تمدن، تنها زاییده اقتصاد برتر نیست، درهنروادب و اخلاق هم باید متمدن بود و برتری داشت "  

لویی پاستور 
پاسخ
 سپاس شده توسط haydariyan ، Brightness ، sanaz.f ، farza
من هستم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط haydariyan ، dementor ، Brightness
منم هستم
آخرین ارسال های من :

[img=0x282]http://pic.photo-aks.com/photo/nature/rain/large/girl_rain_forest_road.jpg[/img]
Follow your dreams  and  never  never never give up

پاسخ
 سپاس شده توسط farnoosh joon ، dementor
منم دوست دارم که باشم ولی نمیدونم میتونم تو تمام ترجمه ها همراهتون باشم یا نه..ولی خب حالا اسممو بنویسید سعیمو میکنم که باشم..
آخرین ارسال های من :

هیس....
حرف نزن....
صدای نفس هایت را بیشتر از دروغ هایت دوست دارم....
پاسخ
 سپاس شده توسط dementor
(۱۳۹۲-۵-۷، ۱۲:۰۰ عصر)dementor نوشته است: سلام خدمت همه دوستان خوب امروز میخوام از دوستانی که میخوان تو کار ترجمه مقالات برای سایت کمک کنن نام نویسی کنم دوستانی که علاقه دارن تو اینکار فعالیت کنن خواهش میکنم تو این تاپیک امادگی شونو اعلام کنن تا بعد از یک هفته یک مقاله انتخاب و برای ترجمه گروهی به شما داده بشه و از مهندس Brightness هم خواهش میکنم توی ترجمه درست واصلاح ترجمه ها به ما کمک کنن.

تشکر از لطف شما مهندس dementor. من هم توی گروه شرکت میکنم و با همدیگه کار ترجمه رو شروع کنیم. فقط اینکه یه توضیحی در مورد تشکیل گروه بدید. اینکه چند نفره برای یک مقاله کار خواهیم کرد و اینکه انتخاب مقاله بر چه اساس خواهد بود؟
آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
پاسخ
سلام
منم هستم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
ممنون از همه دوستان که امادگی شونو اعلام کردن و ممنون از مهندس Brightnessکه مارو همراهی میکنن.برای ترجمه مقالاتی با صفحات متوسط انتخاب میشه حدود 10-15 صفحه البته برای ابتدای کار و سعی میکنیم برای همه از اون مقاله بخشی رو انتخاب کنیم تا همه مشارکت داشته باشن سپس همه دوستان بخش مربوط به خودشون رو توی تاپیکی که از اون اون مقاله رو دانلود کردن قرار میدن و مهندسBrightness لطف میکنن اصلاحش میکنن و هر بخش رو به صورت جدا قرار میدن زمانی هم که تموم شد اون مقاله رو به صورت کامل در سایت قرار میدیم.اگه نکته ای جاموند بگین تا بگم.

پاسخ
 سپاس شده توسط haydariyan ، Brightness
برای اصلاح و ویرایش مقاله دوستان دیگه هم کمک کنند،دوستان زیادی هستند که به اصطلاحات آشناتر از ما هستند.

پاسخ
 سپاس شده توسط dementor
منم هستم....

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط Brightness
    up....................

پاسخ
     سپاس شده توسط Brightness

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان