امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سیستم درآمد از طریق فعالیت در سایت
سلام
این سیستم برای خرید از فروشگاه و عضویت ویژه رایگان می باشد و بر اساس ارسال و شرکت در بحث و حتی آنلاین بودن و بازدید از موضوع های اعضا و هر بازدیدی نیز از موضوع ایجاد شده شما انجام شود به حساب شما واریز میشود و هر زمانی نیاز داشتید از آن برای عضویت ویژه و خرید از فروشگاه استفاده کنید.
این سیستم برای برای ارج نهادن به فعالیت اعضا نصب شده است.
با تشکر
ضمنا همه ارسال های قدیمی و ... شما هم بزودی به حسابتان واریز میشود.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط bahareh. ، Sahab ، ایلیا ، dementor ، haydariyan ، farnoosh joon ، MHAKBARI ، sas.mmt ، ماراویا ، JAVAD4050 ، sanaz.f ، elham90 ، URBAN 98 ، atelieahjam
سلام خدمت شما
میشه یه مقداری توضیح بدید بهتر متوجه بشیم؟ یه مقداری گنگه فکر کنم
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
سلام
فرض کنید شما یک موضوع را ارسال کردید>>درآمد ایجاد موضوع واریز میشود
هر بازدید از آن موضوع توسط اعضا تا بی نهایت>>درآمد هر بازدید واریز میشود
هر بازدید شما از تالارهای سایت>>درآمد آن به ازای هر بازدید شما واریز میشود
و ایجاد نظر سنجی ،شرکت در نظرسنجی،معرفی شما توسط کاربر ثبت نام شده، و ....
همه این ها باعث میشه شما از سایت به صورت اتوماتیک درآمد کسب کنید و هر زمانی نیاز داشتید از آن استفاده کنید.
این کار دو مزیت برای کاربر دارد:
1-عضویت ویژه رایگان حتی بدون ارسال یک فایل و یا از طریق فعالیت
2-خرید از فروشگاه و دانلود با استفاده از درآمد مجازی
معایب و مزایا برای سایت:
1-از معایب آن متاسفانه قسمتی از درآمد حذف میشود که این شرایط سایت برای هزینه هایش را سخت میکند
2-از مزیت ها هم فعال تر شدن سایت و سرزندگی می باشد که برای ما مهم است

امیدوارم بتوانیم با کارهای اجرایی هزینه های سایت را پوشش دهیم و درآمد احتمالی سایت را واریز نقدی کنیم.
با تشکر

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، farnoosh joon ، URBAN 98 ، Sahab ، foroogh.r ، sanaz.f ، JAVAD4050 ، atelieahjam
من داوطلبانه و صمیمانه به خاطر زحمات گرانقدر مدیریت سایت تمام در آمد مجازیی که داشته باشم رو به سایت ایرانشهر ساز اهدا میکنم و خواهم کرد...
تا بتونم با این کارم سهم ناچیزی از مخارج سایت داشته باشم

به امید سربلندی ایران عزیزمان

[/b]
از بقیه دوستان هم میخوام که با شرکت دراین امر مقدار ناچیزی از فعالیت خالصانه مهندس دهقان رو جبران کنن
آخرین ارسال های من :

چون  نامه  جرم  ما  بهم پیچیدند    بردند و  به  میزان  عمل  سنجیدند
بیش از همه کس گناه مابود ولی   ما را به  محبت  علی  بخشیدند

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، atelieahjam

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  خبر ویژه دانلود رایگان بیش از 400 پایان نامه ایران شهرساز فقط تا 17 آبان 93 alireza 4 2,868 ۱۳۹۵-۱-۲۹، ۰۱:۱۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
  عدم امکان ویرایش به دلایل زیر از 7 اسفند 94 در ایران شهرساز alireza 3 1,283 ۱۳۹۴-۱۲-۲۴، ۱۱:۴۹ عصر
  عذرخواهی مدیریت سایت ایران شهرساز alireza 41 15,799 ۱۳۹۴-۱۲-۱۴، ۰۴:۵۹ صبح
  تشکر از مشاوران مرحله اول در تابستان 94 و 9 ماه دانلود نامحدود تا 7 اسفند برای آنها alireza 0 642 ۱۳۹۴-۱۲-۷، ۰۲:۲۳ عصر
  اطلاعیه فعالیت مجدد در سایت با همکاری شما و کنکوری های عزیز از شنبه 10 بهمن 94 بعد از مدتی alireza 1 958 ۱۳۹۴-۱۱-۱۰، ۰۸:۳۲ عصر
  شروع ثبت نام 12 مرحله آزمون های آنلاین رایگان ایران شهرساز در سال 93 برای کنکور 94 alireza 25 21,825 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۱۲:۱۰ عصر
  ایران شهرساز در بین 1000 سایت برتر کشور==>>رنکینگ سایت ایران شهرساز در ایران ودنیا alireza 87 28,264 ۱۳۹۴-۵-۹، ۱۱:۴۵ صبح
  جستجو در ایران شهرساز با موتور گوگل+آموزش تصویری alireza 0 1,365 ۱۳۹۴-۵-۴، ۱۲:۰۶ صبح
  در کدام دانشگاه و چه مقطع و رشته ای درس میخوانید؟ alireza 46 15,145 ۱۳۹۴-۲-۲۸، ۱۱:۱۱ عصر
آخرین ارسال: sarayhaddadi
  رتبه فروشگاه اربان شاپ(زیر مجموعه ایران شهرساز) در ایران و دنیا alireza 22 5,936 ۱۳۹۳-۱۲-۲۲، ۱۱:۴۶ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان