امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کلاس آموزش GIS>>>> نصب نرم افزار
سلام دوستان...
قبل از شروع آموزش کار با نرم افزار GIS این تاپیک رو ایجاد کردیم تا مشکلات دوستان در نصب نرم افزار رو حل کنیم..امیدوارم همتون فایل نصب نرم افزار رو داشته باشید.. من دنبال پیدا کردن فایل نصب و آپلود اون توی سایت بودم اما متاسفانه حجم خیلی بالای فایل کار رو مشکل کرده ولی چون مثل اینکه همه خیلی عجله دارند به امید اینکه همه این فایل رو داشته باشند کار رو شروع میکنیم..

* نرم افزار gis با فرمت 9.3 را نصب کنید.

در نصب نرم افزار دقت کافی رو داشته باشید که مشکلی پیش نیاد..

سوالاتتون رو بپرسید تا دوستانی که میتونند کمکتون کنند..
آخرین ارسال های من :

هیس....
حرف نزن....
صدای نفس هایت را بیشتر از دروغ هایت دوست دارم....
پاسخ
 سپاس شده توسط hamidataee ، ماراویا ، dementor ، ایلیا ، Brightness ، foroogh.r ، aramo ، EBRAHIMMILAN2012
سلام این عکس اموزش نصب جی ای اس 9.3هستش. امیدوارم به دردتون بخوره.

فایل‌(های) پیوست شده
.zip   gis nasb-www.iranshahrsaz.com.zip (اندازه: 4.73 MB / تعداد دفعات دریافت: 59)
آخرین ارسال های من :

" تمدن، تنها زاییده اقتصاد برتر نیست، درهنروادب و اخلاق هم باید متمدن بود و برتری داشت "  

لویی پاستور 
پاسخ
 سپاس شده توسط sas.mmt ، ایلیا ، Brightness
با سلام و تشکر
تقریبا کامل توضیح داده شده
فقط یکی دو مورد رو به تدریج اگه دوستان مشکل خوردن باهم بررسی میکنیم تا مشکلشون برطرف بشه.
اول اینکه قبل از نصب نرم افزار، برید به کنترل پنل و از اونجا به قسمت User Account Control Setting و از اونجا هم روی گزینه Change User Account Control Setting کلیک کنید. در صفحه جدید باز شده ، سمت چپ یه نشانگره که اونو بیاریدش پایین و جلوی Never notify قرار بدید. اوکی کنید و در نهایت سیستم رو ریست کنید تا تغییرات اعمال بشه. بعد حالا شروع به نصب نرم افزار کنید.
دوم هم اینکه در حین نصب لایسنس( یعنی قبل اینکه به نصب نرم افزار برسید) ممکنه کامپیوترتون پیغامی چیزی بده که ظاهرا مهم نباشه ولی هرچی بود کپی کنید. چون ممکنه در مرحله اخر اشکال بگیره. ( ممکن هم هست که نگیره) و این پیام ها بیشتر در ویستا و سون اتفاق میفته
فعلا همین
موفق باشید
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط sas.mmt ، Brightness
به چند روش GIS رو نصب میکنن ولی اصولا اگه از همون ابتدا کرک نصب بشه مشکلی پیش نمیاد
آخرین ارسال های من :

[img=0x282]http://pic.photo-aks.com/photo/nature/rain/large/girl_rain_forest_road.jpg[/img]
Follow your dreams  and  never  never never give up

پاسخ
(۱۳۹۲-۵-۷، ۰۵:۲۸ عصر)dementor نوشته است: سلام این عکس اموزش نصب جی ای اس 9.3هستش. امیدوارم به دردتون بخوره.

شرمنده نمیدونم چرا تو سایت اپلود نشد میگفت حجمش زیاده!!!!!!!!!
[تصویر:  365nlieebkj5_t.jpg]

سلام و تشکر از شما
فایل jpg با حجم بالای 5 مگ برای بازشدن اینترنت پرسرعت میخواهد
لطفا زیپش کنید و آپلود کنید
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط sanaz.f
(۱۳۹۲-۵-۷، ۱۰:۰۳ عصر)AliReza نوشته است:
(۱۳۹۲-۵-۷، ۰۵:۲۸ عصر)dementor نوشته است: سلام این عکس اموزش نصب جی ای اس 9.3هستش. امیدوارم به دردتون بخوره.

شرمنده نمیدونم چرا تو سایت اپلود نشد میگفت حجمش زیاده!!!!!!!!!
[تصویر:  365nlieebkj5_t.jpg]

سلام و تشکر از شما
فایل jpg با حجم بالای 5 مگ برای بازشدن اینترنت پرسرعت میخواهد
لطفا زیپش کنید و آپلود کنید

من اینکارو به جای مهندس dementor انجام میدم

فایل‌(های) پیوست شده
.rar   JB-ReadMe.rar (اندازه: 4.54 MB / تعداد دفعات دریافت: 36)

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، alireza ، Brightness
من بازم حجم عکس رو پایین آواردم تا دانلود برای همه دوستان آسونتر بشه یکم کیفیت عکس پایین اومده ولی هنوز به اندازه کافی واضح و قابل فهم هستش

فایل‌(های) پیوست شده
.rar   JB-ReadMe.rar (اندازه: 1.98 MB / تعداد دفعات دریافت: 23)

پاسخ
 سپاس شده توسط haydariyan ، Brightness
دوستان تا آخر هفته فرصت دارن تا نرم افزار رو نصب کنن و اگر مشکلی دارن حل کنن که از هفته آینده آموزش شروع میشه...

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا
دوستان توجه داشته باشید برخی اوقات من همین مراحل را انجام داده ولی ارکمپ اجرا نشده ..

در این حالت باید مجدد سافتویر را uninistal کرد و من شنیدم که باید تمام فایلهای مربوط به ارک جی ای اس رو باید کامل پاک کرد.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط ayor
up.....

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  جزوه آموزش نرم‌افزار ArcGIS 9.3 (تألیف: ناهید نعمتی) MHAKBARI 1 5,723 ۱۳۹۴-۶-۱۷، ۰۴:۰۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
  دانلود نرم افزار ArcGis 10 Desktop MHAKBARI 3 7,688 ۱۳۹۴-۶-۹، ۰۵:۰۰ عصر
آخرین ارسال: creajeciodro
  آموزش کامل نرم افزار Gis ماراویا 1 6,108 ۱۳۹۳-۱۰-۱۹، ۱۲:۴۲ عصر
آخرین ارسال: faezeh1372
  جزوه آموزش كامل GIS MHAKBARI 3 3,633 ۱۳۹۳-۱۰-۱۹، ۱۲:۴۰ عصر
  جزوه آموزشی GIS haydariyan 1 2,809 ۱۳۹۳-۱۰-۱۹، ۱۱:۳۰ صبح
  آموزش gis shahryar 12 8,907 ۱۳۹۳-۱۰-۱۹، ۱۱:۰۳ صبح
  آسان ترین آموزش GIS maspory 3 3,216 ۱۳۹۳-۱۰-۱۹، ۱۱:۰۲ صبح
  آموزش انجام عملیات ریاضی در GIS yaser seraj 5 3,401 ۱۳۹۳-۱۰-۱۹، ۱۰:۳۱ صبح
  معرفی اعضای gis و چقدر gis میدونید از مبتدی تا حرفه ای alireza 0 565 ۱۳۹۳-۳-۸، ۰۹:۵۲ عصر
  گام اول تا دهم یادگیری gis برای مبتدی ها-تهیه شده توسط سایت جی آی اس ایران شهرساز alireza 0 1,162 ۱۳۹۳-۳-۸، ۰۹:۵۱ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان