ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
آموزشگاهها و کلاسهای GIS
سلام

امیدوارم طاعات و عبادات شما عزیزان مورد قبول حضرت حق قرار بگیره

کسی می‌دونه از بین کلاسهای GIS که در آموزشگاههای تهران برگزار میشه کدوم بهتره؟ منظورم از نظر استاد و اطلاعاتی که تو کلاس ارائه میشه؟ من میدونم جهاد دانشگاهی تهران(بلوار کشاورز) ،جهاد دانشگاهی امیر کبیر ،جهاد شهید بهشتی ، جهاد شریف و خانه شهرسازان کلاس GIS دارند، ولی نمی‌دونم کیفیت و سطح کلاسهاشون خوبه یا نه؟ اگه اطلاعاتی دارید لطفا اسم استاد و آموزشگاه رو هم ذکر کنید. ممنون

البته من 3 سال پیش جهاد امیر کبیر رو تجربه کردم که اون موقع زیاد جالب نبود.
آخرین ارسال های من :

برهوتشان را آباد می کنیم...باشد تا شهر درونمان آرام گیرد!!
2
RE: آموزشگاهها و کلاسهای GIS
سلام
من خودم کلاس جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران رو رفتم که بنظرم خیلی خوب بود
استادشم مهندس پورافضل بودند

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: ایلیا ، ماراویا
3
RE: آموزشگاهها و کلاسهای GIS
سلام. جهاد دانشگاهی تهران و مجتمع فنی تهران به لحاظ اسم بهتر از بقیه هستند. ولی داخلش رو دیگه فکر کنم خودتون باید برید تجربه کنید تا متوجه بشید
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
 سپاس شده توسط: ماراویا
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
آمار انجمن
آخرين ارسال ها
موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
  دانلود دفترچه انتخاب رشته دکتری شهرسازی آزاد 1396 دیروز alireza alireza تالار گفتمان دکتری شهرسازی
  آمار کنکور ارشد برنامه ریزی شهری دیروز nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
  پکیج کلاسی ویژه دانشگاه آزاد و سراسری کنکور مرحله دوم(تحلیلی تشریحی) برنامه... دیروز nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
  دانلود نقشه اتوکد کل تهران با حجم 1.4 گیگ دیروز nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
  نگاهی به شاخص های توسعه پایدار دیروز nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
  نمونه سوالات آزمون بهیاری ورودی دبیرستان پایه دهم دیروز nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
  15 شهر سبز دیروز nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
  جهانی شدن دیروز nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
  نوزایی شهری دیروز nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
  161 اسکیس ،پلان و مقطع از پارک دیروز nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
  پروزه احداث زیرگذر و تونل امیر کبیر دیروز nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
  بافت فرسوده محله طردشت دیروز nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
  توانمندسازی و ساماندهی اسکان غیررسمی مطالعه موردی : شهر تبریز دیروز nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
  سیر تحولات باغ اعتمادیه همدان و پیشنهادات نوسازی دیروز nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
  بازار تبریز دیروز nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
جستجو
جستجوی گوگل