امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارسال فایل های ویژه دکتری شهرسازی و هدایای ویژه ایران شهرساز
(۱۳۹۲-۵-۸، ۱۲:۵۳ عصر)s1s2s3 نوشته است: اینهم هدیه ای دیگر : خلاصه نکات مهم مقالات دکتر پاکزاد که خیلی علی خلاصه شده

سلام واسه فایلای خیلی خوبتون ممنون کاش زحمت بکشید وا فایلاتون رو تو کتابخانه دکتری که مهندس دهقان ایجاد کردن آپلود کنید اینطوری مطالب سامان پیدا میکنه
بازم ممنون

http://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1289
آخرین ارسال های من :

[img=0x282]http://pic.photo-aks.com/photo/nature/rain/large/girl_rain_forest_road.jpg[/img]
Follow your dreams  and  never  never never give up

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، ایلیا
مطالب خیلی خوبن دسستون درد نکنه را ست میگوین به کتابخانه منتقل بشه دسته بندیش بهتر میشه برای اعضا هم راحتر پیدا میشه

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط ایلیا
    دوستان نظر بدن

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط ایلیا
    (۱۳۹۲-۵-۹، ۱۱:۴۴ عصر)s1s2s3 نوشته است: دوستان نظر بدن
    سلام. فایل هاتون به نظر من خیلی خوبه. اما مهندس حیدریان هم گفتند که اگه میشه فایل ها رو به تالار دکتری منتقل کنید. همینطور که میدونید این چند روزه خیلی درگیر مرتب کردن سایت شدیم و همه فکر و کارمون اینه که انجمن ها سروشکل بهتری بگیره. واسه همینم خیلی از دوستان نتونستن بیان نظر بدن. یکی دو هفته فرصت نفس کشیدن بدید تا خودمونو پیدا کنیم. الان جهت مشرق اشرق رو گم کردیم21
    آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
    پاسخ
     سپاس شده توسط haydariyan ، m.marziye
    (۱۳۹۲-۵-۸، ۰۲:۱۸ صبح)s1s2s3 نوشته است: اینهم یک سورپرایز : دانلود کتاب مکان های عمومی کارمونا که برای دکترا بسیار عالیه امیدوارم بپسندید

آخ آخ آخ،برا من کاملا آپلود نمیشه ،

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    استفاده از تجربیات داوطلبین دکتری
    نتایج دکترا اعلام شد
    http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...n=lastpost
    آخرین ارسال های من :

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      جدیدترین منابع کنکور دکتری سراسری شهرسازی 1396 alireza 0 959 ۱۳۹۵-۹-۱۷، ۰۲:۳۸ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      خبر ویژه آغاز به فعالیت کارگروه دکتری شهرسازی مرحله اول 1395 URBAN 98 137 32,292 ۱۳۹۴-۶-۳۱، ۰۴:۵۹ عصر
    آخرین ارسال: asadiimilad
      منابع به روز دکتری شهرسازی kiana7822 3 2,880 ۱۳۹۴-۳-۱۸، ۰۹:۲۸ عصر
    آخرین ارسال: kiana7822
      دکتری بدون آزمون با شرط معدل(اطلاعات) saeed nasiri majd 2 2,688 ۱۳۹۳-۱۰-۲۱، ۱۰:۵۴ صبح
    آخرین ارسال: asal94
      حالا درصد واقعی را بنویس! ابتدا کلید را دانلود کن تا تخمین رتبه شما در دکتری بزنیم! alireza 4 2,662 ۱۳۹۳-۶-۶، ۰۶:۰۲ عصر
    آخرین ارسال: mortezar
      سوال اسکیس دکتری طرح موضعی و موضوعی 24time 0 1,782 ۱۳۹۳-۳-۱۲، ۱۱:۲۸ عصر
    آخرین ارسال: 24time
      دکتری شهرسازی 87 24time 0 1,371 ۱۳۹۳-۳-۱۲، ۱۱:۱۸ عصر
    آخرین ارسال: 24time
      از اعضای سایت دانشجوی دکتری شهرسازی آزاد کسی را میشناسید؟ alireza 0 1,455 ۱۳۹۳-۲-۳۰، ۰۱:۰۷ صبح
      حل سوال اسکیس دکترا شهرسازی(ارسالی توسط اعضا) alireza 7 3,073 ۱۳۹۳-۱-۳۱، ۰۱:۲۸ عصر
      زبان عمومی آزمون دکتری امير سويزي 0 1,373 ۱۳۹۳-۱-۱۲، ۱۱:۴۵ صبح
    آخرین ارسال: امير سويزي

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان