امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست همکاری برای طراحی سوالات آزمون آنلاین دکتری شهرسازی
سلام دوستان
سایت ایران شهرساز قصد دارد آزمون های آنلاین رایگان ویژه دکتری شهرسازی برگزار کند و این کار میسر نخواهد شد جز با همکاری شما.لذا از همه شما دعوت به همکاری میکنیم و مزایای ویژه ای هم سایت برای طراحان در نظر خواهد گرفت.
درخواست خود را در همین تاپیک بزارید.
با تشکر
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، URBAN 98 ، s1s2s3 ، haydariyan ، Brightness ، JAVAD4050 ، elham90 ، Sahab
ما منتظر مدیران هستیم که اعلام امادگی کنند از ما اعضای عادی که کاری بر نمییاد باید مدیران طراحان سوال باشند پس دوستان زود باشید

آخرین ارسال های من :
پاسخ
منم هستم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
(۱۳۹۲-۵-۸، ۰۶:۳۵ عصر)zxc نوشته است: منم هستم

سلام و تشکر از شما
بزودی به پست مدیریت آزمون دکتری ارتقا خواهید یافت.

پاسخ
 سپاس شده توسط URBAN 98
چرا از مدیران کسی اعلام امائگی نمیکنه ما را که زدید کنار خوب بیاید این قسمت را بچرخونید دیگه ما که دیگه عضو عادی هستیم و به درد این پست ها نمیخوریم فقط مجبور به اطاعت هستیم

مظلوم واقع شدم همین
پاسخ
جناب مهندس برای این بخش فک میکنم نیاز ب یک کسی هس ک خودش دانشجو دکترا ب بالا هست
تمامی کسایی ک عضو این کارگروه شدن تازه میخوان برای دکترا اماده بشن من خودم بشخصه هنوز شروع ب مطالعه نکردم . استارت کار هنوز نحورده ک بشه طراحی سوال رو داشته باشیم
از طرفی اگر فرد طراح خودش تجربه ازمون دکترا رو داشته باشه برای طرح سوال خیلی بهتر هست و بازدهی بیشتریو رو خواهد داشت...
با سپاس

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، haydariyan ، URBAN 98
به تظر من فعلا سوال را ول کنید غهلا منابع جمع اوری بشه بهتره ازمون یک هفته مونده با ازمون واقعی که در زمشتان برگزار میشه اجرا بشه چون اون موقع بهتره الان گرداوری و خلاصه منابع مهمه اگه هر کی مال موسسات را داشته باشه عالی میشه

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آزمون آزمایشی رایگان ویژه طراحی شهری با بالاترین جامعه آماری و جایزه ویژه رتبه1 alireza 34 14,444 ۱۳۹۴-۷-۲۵، ۰۶:۵۲ صبح
آخرین ارسال: hanieh.yas
  نتایج:ویرایش 2>>24 داوطلب:: آزمون 40 درصد آخر طراحی شهری alireza 10 8,298 ۱۳۹۳-۱۱-۳، ۰۶:۳۵ عصر
آخرین ارسال: alireza
  آزمون پنجم (جامع)گرایش طراحی شهری و برنامه ریزی شهری ایران شهرساز در حال برگزاری است alireza 4 4,312 ۱۳۹۳-۱۰-۳، ۰۱:۰۰ عصر
  2 آزمون آنلاین ویژه دانشگاه آزاد ایران شهرساز و رایگان بودن برای شرکت کنندگان 2 آزمون alireza 6 5,003 ۱۳۹۳-۲-۲۴، ۱۰:۳۹ صبح
آخرین ارسال: targol.s
  ثبت نام آزمون آنلاین مرحله دوم گرایش برنامه ریزی شهری-طراح رتبه 1 با اسکیس 76درصد alireza 20 12,804 ۱۳۹۲-۱۱-۲۵، ۰۳:۴۰ عصر
آخرین ارسال: kvahid
  هم اکنون آزمون دکتری شهرسازی دهید-آزمون دوم دکتری ایران شهرساز آغاز شد alireza 1 2,382 ۱۳۹۲-۱۰-۲۳، ۰۳:۵۴ عصر
  آزمون جامع 2 رایگان در تاریخ 15-16 آذر 1392 با امکان 2 بار شرکت در آزمون کارنامه جامع alireza 40 20,805 ۱۳۹۲-۹-۲۵، ۰۸:۳۸ صبح
آخرین ارسال: samira.n
  آخرین دوره آزمون های آنلاین ایران شهرساز امسال برگزار میشود وسال آینده برگزار نمی شود alireza 5 4,473 ۱۳۹۲-۹-۶، ۰۹:۱۰ عصر
  رتبه نهایی 151 داوطلب شرکت کننده در آزمون جامع(1) برنامه ریزی و طراحی شهری 24-28 آبان alireza 6 6,468 ۱۳۹۲-۹-۳، ۰۸:۰۳ عصر
  جدید>رتبه های آزمون جامع رایگان 24-26 آبان با جوایز ویژه برنامه ریزی شهری تا این لحظه alireza 10 7,064 ۱۳۹۲-۸-۳۰، ۱۲:۰۲ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان