امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 2.69
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برای اسکیس کنکور طراحی شهری 93 چه برنامه ای دارید؟
با ما همراه باشید:
http://iransketch.ir/shahrsazi/showthrea...31#pid2331

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، sara hagh
(۱۳۹۲-۵-۸، ۰۶:۰۸ عصر)URBAN 98 نوشته است: با ما همراه باشید:
http://iransketch.ir/shahrsazi/showthrea...31#pid2331
ضمن تشکر بابت این مطلب مفید،من اجازه دانلود تمرین یک و حتی پاسخ به اون رو ندارم.2
چرا؟؟؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
به نظرتون خیلی زود نیست از اسکیس 93 حرف بزنیم توی سایت الان وقت تمرکز روی مرحله اول نه اسکیس اینجوری استرس دوستان زیاد میشه و نمی دونن چه کار کنن برای اسکیس به اندازه کافی وقت هست
آخرین ارسال های من :

If you don't like where you are,change it! you're not a tree
Jim Rohon
پاسخ
(۱۳۹۲-۶-۳، ۱۲:۲۳ صبح)mary.m نوشته است: به نظرتون خیلی زود نیست از اسکیس 93 حرف بزنیم توی سایت الان وقت تمرکز روی مرحله اول نه اسکیس اینجوری استرس دوستان زیاد میشه و نمی دونن چه کار کنن برای اسکیس به اندازه کافی وقت هست

مهندس تمریناتی که تو سایت اسکیس آقای مهندس زحمتشو کشیدن در حال حاضر بیشترتمرین فونتو پرسناژ و اینجور چیزاست. که چیزیایی نیست که تو بخوای یهویی یاد بگیری.مثلا همین فونته من یادته؟؟ 3 اگه از قبلتر شرو کرده بودم خیلی بهتر میشد

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۲-۶-۳، ۱۱:۱۳ صبح)foroogh.r نوشته است:
(۱۳۹۲-۶-۳، ۱۲:۲۳ صبح)mary.m نوشته است: به نظرتون خیلی زود نیست از اسکیس 93 حرف بزنیم توی سایت الان وقت تمرکز روی مرحله اول نه اسکیس اینجوری استرس دوستان زیاد میشه و نمی دونن چه کار کنن برای اسکیس به اندازه کافی وقت هست

مهندس تمریناتی که تو سایت اسکیس آقای مهندس زحمتشو کشیدن در حال حاضر بیشترتمرین فونتو پرسناژ و اینجور چیزاست. که چیزیایی نیست که تو بخوای یهویی یاد بگیری.مثلا همین فونته من یادته؟؟ 3 اگه از قبلتر شرو کرده بودم خیلی بهتر میشد

فونتت عالی بود5 حالا نیست اساتید خط به خط می خونن65
اما دور از شوخی الان مثلا زبان رو بخونند خیلی بهتر تا بشینند فونت تمرین کنن ملت

پاسخ
 سپاس شده توسط foroogh.r ، U.D.SG

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نظرخواهی بچه ها طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی خواهشا شرکت کنید s1s2s3 21 17,941 ۱۳۹۶-۸-۶، ۰۲:۰۱ صبح
آخرین ارسال: mamamama
  چیدمان فضا در طراحی شهری -space syntax mtr6510 0 1,237 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۲۹ صبح
آخرین ارسال: mtr6510
  سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,338 ۱۳۹۶-۴-۳۱، ۰۲:۳۴ عصر
آخرین ارسال: alireza
  سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 alireza 0 1,289 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۳۸ عصر
  دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 alireza 0 1,156 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۸:۱۵ عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,507 ۱۳۹۶-۴-۳، ۰۹:۳۸ صبح
آخرین ارسال: shivashf
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 2 1,703 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۰۵:۲۰ عصر
آخرین ارسال: udesigner
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,550 ۱۳۹۶-۳-۱۹، ۱۱:۱۲ عصر
آخرین ارسال: payam_km
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,585 ۱۳۹۶-۳-۱۸، ۰۳:۳۳ عصر
آخرین ارسال: rikhtehgaran
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,563 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۲۹ عصر
آخرین ارسال: فرانک پورامین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان