امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پذیرش پولی دانشگاه علم صنعت در مقطع دکترا از 20 مرداده ماه 92
پذیرش پولی دانشگاه علم صنعت در مقطع دکترا از 20 مرداده ماه 92
20 مرداد ثبت نام شروع میشه و 14 شهریور امتحان ان گرفته میشه مدکش هم با عنوان پردیس صادر میشه
ولی موندم شهریش چه جوریه قطعا که باید بالای دانشگاه ازاد پول بگیره چون خوده دانشگاه ازمون میگیره و میشه گفت که پولیه
ولی از حق نگذریم مدرکش هم ارزش داره هیچی نباشه دانشگاه علم و صنعته

آخرین ارسال های من :
پاسخ
واقها که وضعیت تحصیل تو این کشور رقت بارهههههههههه حتی بهترین دانشگاههای ماهم پولی شدن.دیدن چرا آزادیا انقد به جیب بزنن ماهم نباید عقب بمونیم !آقازاده های عزیزم که موندن با پول باباهه چیکار کنن میرن میدن پولشونو به دانشگاه کله گنده ی مادر وارد دانشگاه میشن آب از آبم تکون نمیخوره ...واقعا ناراحت کنندست این وضعیت

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط ماراویا ، holland
میشه یکم توضیح بدین در مورد آزمون و مصاحبه و نحوه ثبت نام در آزمون؟و اینکه محل تحصیل تهرانه دیگه؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بازسازی یک میدان باستانی در کرواسی sara515 0 781 ۱۳۹۵-۱-۸، ۱۰:۰۹ عصر
آخرین ارسال: sara515
  فراخوان اولین کنگره بین المللی افق های جدید در معماری و شهرسازی - دی 93 haydariyan 14 5,916 ۱۳۹۳-۲-۱۹، ۱۱:۳۳ عصر
آخرین ارسال: haydariyan
  نحوه پذيرش دانش آموختگان ممتاز متقاضی ورود به مقطع دکتری سال تحصيلی 94-93 (بدون آزمون haydariyan 0 1,560 ۱۳۹۳-۱-۲۶، ۰۱:۰۵ عصر
  دومین همایش ملی شهرسازی و معماری در گذر زمان always alone 2 2,576 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۰۹:۵۱ صبح
  همایش ملی عمران، معماری و توسعه نوین شهری ( در مرحله پذیرش مقاله) lofra 0 1,642 ۱۳۹۲-۱۱-۱۱، ۰۴:۱۴ عصر
آخرین ارسال: lofra
  نخستین کنفرانس زن،معماری وشهر - اسفند 92 haydariyan 0 1,397 ۱۳۹۲-۱۱-۱۰، ۰۴:۱۵ عصر
  اصول و معیارهای طراحی توقفگاه های عمومی در شهرهای امریکا haniye_s 0 1,190 ۱۳۹۲-۱۰-۱۶، ۱۰:۱۷ عصر
آخرین ارسال: haniye_s
  نمایشگاه گروهی عکس از آثار عکاسان معمار معاصر ایران haniye_s 0 1,234 ۱۳۹۲-۱۰-۱۵، ۱۲:۰۴ صبح
  نشست تخصصی مدیریت محله در تهران: بیم ها و امیدها haniye_s 0 1,217 ۱۳۹۲-۱۰-۱۴، ۱۱:۵۵ عصر
  انتشار کتاب بنیان های طراحی در زیباسازی شهری haniye_s 0 1,593 ۱۳۹۲-۱۰-۸، ۰۶:۲۴ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان