ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
بچه ها می شه یک کمک بکنید
سلام دو تا پروژه میخوایم که در قسمت فایل های دکتری بزاریم چون شاید این دو موضع برای اسکیس دکترا به کار بیاد
یکی طراحی یک میدان
یکی هم نقشه طراحی شده یک محله
ممنون میشم

آخرین ارسال های من :
2
RE: بچه ها می شه یک کمک بکنید
یعنی نمونه کار میخواین؟

آخرین ارسال های من :
3
(1392-5-11، 01:21 عصر)farnoosh joon نوشته است:  یعنی نمونه کار میخواین؟

بله مهندس یک نمونه کار میخوام که تو دانشگاه تو طرح ها کار کرده باشید فقط برای اینکه ذهنیت دوستان برای ازمون اسکیس دکترا هم خوب بشه چون این دو موضع خیلی بدرد میخوره

4
doroud bar shoma? mitonam ro komaketo jahat sakhto saz hesab konam, mamnun

آخرین ارسال های من :
    5
    سلام چه نوع طراحی میخواین

آخرین ارسال های من :
       سپاس شده توسط: JAVAD4050 ، sanaz.f
      موضوعات مرتبط با این موضوع...
      موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
        دوستان امکانش هست یک کمکی بکنید در مورد پایان نامه s1s2s3 1,353 1392-5-17، 05:28 عصر
      آخرین ارسال: saminta
      کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
      آمار انجمن
      آخرين ارسال ها
      موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
        راهنمایی 11 ساعت پیش faribayekta faribayekta پرسش و پاسخ
        کتاب شهرسازی 5-28 faribayekta faribayekta پرسش و پاسخ
        دانلود جزوه تصویری آموزش gis با فرمت pdf 5-25 alireza hamed_1361 نرم افزار gis--پاسخگو مهندسین aramo و ...
        فروش کتاب های اسکیس شهرسازی و معماری 5-21 joachom alireza فروشگاه کتاب نو و دست دوم
        [خبر شهرسازی]  کتاب شهرهای رویایی؛ 7 ایدة شهری به عنوان شاکلة جهان 5-14 kasrak kasrak منابع
        غیر رایگان  داغ داغ، نقشه gis شهر تهران 5-14 parasto_gh j77 طرح،پروژه،نقشه(vip-2)
        پنجمین کنگره بین المللی عمران، معماری و توسعه شهری-دانشگاه شهید بهشتی 5-14 Sahab Sahab اخبار همایش ها
        آخرین مهلت ارسال مقالات دومین کنفرانس بین المللی عمران،معماری وطراحی شهری-... 5-14 Sahab Sahab اخبار همایش ها
        اولین کنفرانس ملی پژوهش های نوین در عمران، معماری، محیط زیست و توسعه پایدار... 5-14 Sahab Sahab اخبار همایش ها
        سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی 4-31 alireza alireza تالار گفتمان طراحی شهری
        جدیدترین منابع دکتری شهرسازی 1396 4-29 alireza alireza تالار گفتمان دکتری شهرسازی
        نکات مهم و روزانه دکتری شهرسازی ویژه کنکور 95 4-29 alireza alireza تالار گفتمان دکتری شهرسازی
        سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی 4-28 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
        سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 4-28 alireza alireza تالار گفتمان طراحی شهری
        سوالات دکتری شهرسازی 1396 با جواب تشریحی 4-26 alireza alireza تالار گفتمان دکتری شهرسازی
      با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
      جستجو
      جستجوی گوگل