امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اولین کتاب مهم دکتری از طرح ها و برنامه های بهزادی فر
تقدیم به دوستان هدف من ارسال مطالب مهم دکترا و برعکس گرفتن مطالب جدید از دوستان است
کتاب طرح ها و برنامه های بهزادی فر بسیار مهم برای کنکور دکترا

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   طرح ها و برنامه های شهرسازی بهزادی فر.pdf (اندازه: 353.26 KB / تعداد دفعات دریافت: 80)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط delshad ، atelieahjam
دوست عزیز ممنون امیدوارم پیش اقای دهقان رو سفیدمون کنی مدیریتت به سلامت باشه کتاب خوبه اصلا هرکی کتابهای بهزادی فر را بخونه کنکور دکترا را برده

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    ممنون

پاسخ
    هدف من ارتقای کیفیت سایت است همین خیلی هم ممنون از شما

پاسخ
    (۱۳۹۲-۵-۱۳، ۱۱:۰۹ عصر)s1s2s3 نوشته است: هدف من ارتقای کیفیت سایت است همین خیلی هم ممنون از شما

ممنون مهندس ولی خودتون پست میذارین خودتونم خودتون رو تشویق میکنید؟
    و اینکه خیلی ممنون ولی این خلاصه رو کافیه تو گوگل سرچ کنین راحت پیدا میشه !( این حرفم بی منتی نیست خدایی نکرده در جواب اینه که گفتین چیز خیلییییییی مهمی قرار دادین!!!!!)
    فک کنم من خودم قبلا از همین سایت دانلودش کردم...
    عرضم اینه واقعا ما امیدواریم مفید باشین...موفق باشین

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط Sahab
    این فایل کتاب نیست و خلاصه کتاب دکتر بهزاد فر که قبلا تو سایت قرار داده شده بود لطفا قبل از قرار دادن هرفایلی سرچ کنید که از تکرار مطالب جلوگیری بشه اینو هم به شما و هم به سایر اعضای گرامی سایت میگم واسه انسجام مطالب و نظم سایت لازم که از گذاشتن مطالب تکراری خودداری بشه اینم لینکش ممنون
    http://iranshahrsaz.com/showthread.php?t...9%81%D8%B1
    http://iransketch.ir/shahrsazi/showthread.php?tid=557
    آخرین ارسال های من :

[img=0x282]http://pic.photo-aks.com/photo/nature/rain/large/girl_rain_forest_road.jpg[/img]
    Follow your dreams  and  never  never never give up

پاسخ
     سپاس شده توسط foroogh.r ، elham90 ، Sahab ، ایلیا ، atelieahjam

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      تشکر نکنید ....لایک جایگزین تشکر شد...دیدن مطالب تا قبل از تشکر هم حذف alireza 70 24,373 ۱۳۹۵-۱۲-۳، ۱۱:۴۱ صبح
    آخرین ارسال: avina7707
      دعوت به همکاری به منظور انجام طرح پژوهشی neda220 3 1,905 ۱۳۹۳-۴-۲۵، ۱۰:۲۷ صبح
    آخرین ارسال: neda220
    Star دعوت به همکاری به منظور انجام طرح پژوهشی، ویژه متخصصین حمل و نقل neda220 0 1,205 ۱۳۹۳-۳-۲۹، ۰۶:۳۸ عصر
    آخرین ارسال: neda220
      تحصیل 30 هزار دانشجو در دانشگاه های آزاد استان سمنان mina91 0 1,364 ۱۳۹۲-۱۱-۱۷، ۰۹:۰۴ عصر
    آخرین ارسال: mina91
      کاهش ظرفیت پذیرش دانشجوی ارشد و دکتری در دانشگاه علامه mina91 0 1,424 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۰۹:۲۶ عصر
      هشدار دانشگاه آزاد درباره سوء استفاده از خدمات دانشجویی mina91 0 1,270 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۰۹:۲۵ عصر
      بچه های خواهشا چند تا الگوی کف سازی و جداره سازی در فضای شهری میخوام s1s2s3 1 1,608 ۱۳۹۲-۹-۲۸، ۱۱:۱۵ عصر
    آخرین ارسال: s1s2s3
      دانلود کتاب مرگ و زندگی شهرهای امریکایی جیکوبز s1s2s3 2 3,965 ۱۳۹۲-۸-۵، ۰۸:۰۴ عصر
    آخرین ارسال: 9123533029
      سوات با توجه به 6 بعد کتاب کارمونا توضیح داده شود s1s2s3 7 4,133 ۱۳۹۲-۸-۴، ۱۰:۳۸ عصر
    آخرین ارسال: Masih
      کسی در مورد طراحی ورودی های شهری مطلبی داره کمک s1s2s3 5 3,539 ۱۳۹۲-۶-۲۸، ۰۳:۰۲ عصر
    آخرین ارسال: m.marziye

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان