امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فایل جی ای اس منطقه 11 مشهد
سلام
کسی فایل جی ای اس منطقه 11 مشهد رو داره؟؟؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
فایل جی آی اس مشهد ک توسط مهندسین مشاور فرنهاد تهیه شده الان اکثرا دست بچه ها هست حجم کلش 4گیگ هس شما چه لایه هایی رو لازم دارین بگید در صورت کم بودن حجمش ارسال کنم ...
موفق باشید...

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Sahab ، Brightness ، AZ!N ، sanaz.f
من فقط جی ای اس منطقه 11 رو میخوام که لایه هاش کامل باشن
میتونین کمکم کنین؟

پاسخ
فایل جی ای اس کل مشهد هس منطقه 11 رو بخواید باید لایه هارو اد کنید و بعد از اون قسمتی رو ک میخواینو جداکنید اگر دانشجو دانشگاه ازاد هستین اکثر اساتید و دانشجوهاش این فایل رو دارن موفق باشید...

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، AZ!N

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  فایل و یا خلاصه کتابUrban design process alireza 0 1,855 ۱۳۹۴-۷-۲۴، ۰۱:۴۷ عصر
آخرین ارسال: alireza
  درخواست رایگان نقشه پهنه‌بندی ناحیه 6 منطقه 6 تهران Mahhdy 4 2,728 ۱۳۹۴-۳-۱۶، ۱۰:۵۱ عصر
  درخواست رایگان میخوام از پلان ساده ای پرسپکتیو ایزومتریک، یک نقطه ای و دو نقطه ای بزنم انتخاب پلان alireza 0 2,273 ۱۳۹۳-۹-۲۷، ۰۸:۰۷ عصر
  درخواست اطلاعات در مورد منطقه 6 مشهد Mohsenurbanism 0 2,359 ۱۳۹۳-۴-۲۲، ۰۱:۳۷ صبح
آخرین ارسال: Mohsenurbanism
  برای ترسیم نقشه کاربری زمین شهری در جی آی اس نیاز به سیمبل های شهری(سیمبل کاربری ها م alireza 1 1,649 ۱۳۹۳-۴-۱۷، ۱۱:۲۱ عصر
آخرین ارسال: Brightness
  تحقیق یا مطلب یا مقاله ای با موضوع نظام مدیریتی و شهرداری و سیستم شهری شهر ریودوژان alireza 1 1,332 ۱۳۹۳-۳-۷، ۰۵:۴۸ عصر
آخرین ارسال: sasan_arzani
  تحقیق یا مطلب یا مقاله ای با موضوع سیری در تجارب مرمت شهری در جهان alireza 1 1,201 ۱۳۹۳-۳-۷، ۰۵:۴۱ عصر
آخرین ارسال: sasan_arzani
  درخواست همکاری از اعضای گرامی درباره نحوه ارسال مطلب و فایل به سایت ایران شهرساز atelieahjam 0 1,247 ۱۳۹۳-۲-۹، ۰۲:۲۳ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  بررسی این مسائل.. مسائل توی شهرهای کوچک دارای پتانسیل و اینکه براشون چاره ای اندیشید alireza 1 960 ۱۳۹۲-۱۲-۴، ۰۲:۳۹ عصر
  کمممک فایل مناطق حفاظتی،نظامی زنجان sanaz.f 0 1,115 ۱۳۹۲-۸-۵، ۰۸:۵۸ عصر
آخرین ارسال: sanaz.f

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان