امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود جلد یک کتاب تاریخ موریس به زبان فارسی
مجانی هست

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   تاریخ شکل شهر 1.pdf (اندازه: 3.49 MB / تعداد دفعات دریافت: 569)
آخرین ارسال های من :

مظلوم واقع شدم همین
پاسخ
دوست خوبم وقتی میخواید چیزی رو به اشتراک بذارید نباید در پی منافع خودتون باشید یادمه این مطلبی که شما الان قرار دادید در سه پارت بود که سال قبل یکی از دوستان به صورت رایگان تو سایت قرار دادن الان لینکش رو پیدا نکردم که بهتون نشون بدم ولی دوست دارم اینو با وجدان خودتون بسنجید یه پاورپوینت که 30 یا 40 صفحه از یه کتاب رو توضیح داده 6500 تومن باید قیمت روش بذارید اونم چیزی که تکراریه
آخرین ارسال های من :

[img=0x282]http://pic.photo-aks.com/photo/nature/rain/large/girl_rain_forest_road.jpg[/img]
Follow your dreams  and  never  never never give up

پاسخ
 سپاس شده توسط Sahab
نمیخواد زحمت بکشید و بذارید بهتون گفتم تکراریه لینکش رو که پیدا کردم براتون میذارم که شما و بقیه بصورت رایگان ازش استفاده کنید

پاسخ
 سپاس شده توسط Sahab ، foroogh.r
خیلی کتاب مهمیه هم برای ارشد وهم دکترا دوستان

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Star اطلاعیه نیاز به طراح فضای سبز neda220 0 982 ۱۳۹۳-۱۲-۱۱، ۰۱:۳۹ عصر
آخرین ارسال: neda220
  دعوت به همکاری به منظور انجام طرح پژوهشی neda220 3 1,898 ۱۳۹۳-۴-۲۵، ۱۰:۲۷ صبح
Star دعوت به همکاری به منظور انجام طرح پژوهشی، ویژه متخصصین حمل و نقل neda220 0 1,204 ۱۳۹۳-۳-۲۹، ۰۶:۳۸ عصر
  آزمون ارشد یک هفته به تعویق افتاد Saeedm 1 1,595 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۰۲:۴۲ عصر
آخرین ارسال: alireza
  دانلود کتاب مرگ و زندگی شهرهای امریکایی جیکوبز s1s2s3 2 3,916 ۱۳۹۲-۸-۵، ۰۸:۰۴ عصر
آخرین ارسال: 9123533029
  سوات با توجه به 6 بعد کتاب کارمونا توضیح داده شود s1s2s3 7 4,129 ۱۳۹۲-۸-۴، ۱۰:۳۸ عصر
آخرین ارسال: Masih
  می شه در مورد یک سوال در این تاپیک جواب بدید ممنون میشم s1s2s3 11 4,839 ۱۳۹۲-۸-۳، ۰۸:۲۵ عصر
آخرین ارسال: Masih
  دوستانی که پروپوزال بلدن بیان به این یک سوال جواب بدن s1s2s3 6 3,064 ۱۳۹۲-۷-۲۳، ۱۲:۰۲ عصر
آخرین ارسال: s1s2s3
  هر هفته چند سوال لطفا یک شهرسازی قوی برای جواب بیاید urban98 بیاید s1s2s3 1 2,164 ۱۳۹۲-۷-۴، ۱۲:۴۸ عصر
آخرین ارسال: sardarekord
  سوالی درمورد پروپوزال پایان نامه یک شهرساز خوب بیاد خواهشا s1s2s3 1 1,813 ۱۳۹۲-۷-۲، ۰۸:۲۰ صبح
آخرین ارسال: eleven11

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان