امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
به احترام همه دوستان تمام قیمیت ها را تا 10 دقیقه دیگه بر میدارم مجانی بیاد
به احترام همه دوستان تمام قیمیت ها را تا 10 دقیقه دیگه بر میدارم مجانی بیاد
آخرین ارسال های من :

مظلوم واقع شدم همین
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، sanaz.f ، نعیمه حیدری
تشکر مهندس. شما که اینقدر لطف دارید،به همه احترام میذارید،چرا ازهمون اول این لطف و دریغ میکنید. یه نکته ای رو هم بگم که لطفاً فایل ها رو قبل از ارسال لطفاً یه چک بکنید که تکراری نباشه و دیگه اینکه هر فایلی رو در تالار خودش ارسال کنید. تشکر
آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
پاسخ
 سپاس شده توسط URBAN 98 ، haydariyan ، sanaz.f
خواهش میکنم ما یکم عصبی شدیم این کاررا کردیم مکگرنه پول میخویام چیکار

پاسخ
ما اینجا جم شدیم که به همدیگه کمک کنیم،عصبی آخه چرا؟ بحث پول نیست اصلاً ، قیمت گذاری که روی فایل ها صورت میگیره برای ارزش قائل شدن به زحمت هایی که اعضا میکشن برای تهیه ی این اطلاعات و نیز کارها و فایل های ارزشمند هست. بهتره تا جایی که میتونیم برای هرچه پربار تر شدن و فعال بودن سایت تلاش کنیم و از کمک به همدیگه دریغ نکینم. پایدار باشید

پاسخ
 سپاس شده توسط URBAN 98 ، haydariyan ، sanaz.f
مهندس لطفا فایل هایی که تکراری نیستند رو مجددا در کتابخانه و تالار مرتبط آپلود کنید.
تالار اخبار و اطلاعیه جای مناسبی برای آپلود فایل ها نیست و بعدا در نظم دهی به تالار ها حذف یا انتقال داده میشود که بهتر است توسط خود شما صورت پذیرد.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، alireza ، ماراویا ، sanaz.f
(۱۳۹۲-۵-۱۴، ۰۳:۵۸ عصر)URBAN 98 نوشته است: مهندس لطفا فایل هایی که تکراری نیستند رو مجددا در کتابخانه و تالار مرتبط آپلود کنید.
تالار اخبار و اطلاعیه جای مناسبی برای آپلود فایل ها نیست و بعدا در نظم دهی به تالار ها حذف یا انتقال داده میشود که بهتر است توسط خود شما صورت پذیرد.

تمام قسمت های کاربی من غیر فعال شدن من دیگه نمیتونم از مدیر سایت بخواید اون میتونه جابه جا کنه
من دارم دا میزنم پست ما را برگردونید حکم ما را به حالت تعلیق دربیارید
اگه این بار اینجوری شد اخراجم کنید ولی حتی حاضر به جواب دادنم نیستند

پاسخ
دیگه ما را ببخشید

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تشکر نکنید ....لایک جایگزین تشکر شد...دیدن مطالب تا قبل از تشکر هم حذف alireza 70 24,341 ۱۳۹۵-۱۲-۳، ۱۱:۴۱ صبح
آخرین ارسال: avina7707
Star اطلاعیه نیاز به طراح فضای سبز neda220 0 982 ۱۳۹۳-۱۲-۱۱، ۰۱:۳۹ عصر
آخرین ارسال: neda220
  دعوت به همکاری به منظور انجام طرح پژوهشی neda220 3 1,898 ۱۳۹۳-۴-۲۵، ۱۰:۲۷ صبح
Star دعوت به همکاری به منظور انجام طرح پژوهشی، ویژه متخصصین حمل و نقل neda220 0 1,205 ۱۳۹۳-۳-۲۹، ۰۶:۳۸ عصر
  آزمون ارشد یک هفته به تعویق افتاد Saeedm 1 1,595 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۰۲:۴۲ عصر
آخرین ارسال: alireza
  دوستان خواهشا کمک کنید حایتیه خیلی هم s1s2s3 1 1,650 ۱۳۹۲-۱۱-۷، ۰۱:۲۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
  بچه های خواهشا چند تا الگوی کف سازی و جداره سازی در فضای شهری میخوام s1s2s3 1 1,593 ۱۳۹۲-۹-۲۸، ۱۱:۱۵ عصر
آخرین ارسال: s1s2s3
  گروه ویژه دکترا کی قراره فعالیت خود را شروهع کنه s1s2s3 0 1,266 ۱۳۹۲-۸-۱۷، ۰۱:۳۶ صبح
آخرین ارسال: s1s2s3
  سوات با توجه به 6 بعد کتاب کارمونا توضیح داده شود s1s2s3 7 4,129 ۱۳۹۲-۸-۴، ۱۰:۳۸ عصر
آخرین ارسال: Masih
  دوستان سوات کجا هستید s1s2s3 1 1,720 ۱۳۹۲-۸-۲، ۰۷:۲۶ عصر
آخرین ارسال: FaTyJo0oN

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان