[-]

شماره تماس: 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
51
RE: نظرسنجی نتایج ارشد92 !!!!
kheilli aalie karshenasitun shahrsazi bude?clasam jai miraftin,man aslan nemidunam k ghabul misham ya na.
ache rotbam 318shode,vase marhale 2vom ham faghat soale avalo b nazaram khub neveshtam soale 2vomo k b alternative naresidam soale 3vom ro ham aslan hichi.
beinolmelele shiraz entekhabe 19omam hast che ghadr ehtemal dare k biaram?

آخرین ارسال های من :
52
(1392-5-22، 03:08 عصر)87777144 نوشته است: kheilli aalie karshenasitun shahrsazi bude?clasam jai miraftin,man aslan nemidunam k ghabul misham ya na.
ache rotbam 318shode,vase marhale 2vom ham faghat soale avalo b nazaram khub neveshtam soale 2vomo k b alternative naresidam soale 3vom ro ham aslan hichi.
beinolmelele shiraz entekhabe 19omam hast che ghadr ehtemal dare k biaram?

بله کارشناسی هم شهرسازی خوندم ... نه کلا به کلاس و... اعتقاد ندارم اونم برای ارشد. برای بین المللی فکر کنم شاست بد نباشه. چون حال غیر انتفاعی و خودگردان داره و پول زیادی میگیرن .اکثرا انتخاب نمیکنن و شانست زیاده

آخرین ارسال های من :
    53
    سلام
    روم به دیوار :( من رتبه ام 1000 شده :(( اسکیس ام فکر نمی کنم بیشتر از 40 زده باشم
    انتخاب رشته ام اینجوری زدم :
    1 - 51072 || دانشگاه شهيدبهشتي || طراحي شهري || طراحي شهري || پردیس خودگران
    2 - 51071 || دانشگاه تهران || طراحي شهري || طراحي شهري || پردیس خودگران
    3 - 51070 || دانشگاه تهران || طراحي شهري || طراحي شهري || پردیس خودگران
    4 - 51073 || دانشگاه گيلان -رشت || طراحي شهري || طراحي شهري || پردیس خودگران

به نظرتون امکان داره قبول بشم؟!!!!!! نمی دونید پارسال این دانشگاه های پردیس تا چه رتبه ای گرفتن؟؟!!!!
    آخرین ارسال های من :

سپاس شده توسط: bahareh.
    54
    (1392-5-23، 03:16 عصر)rmz.mina نوشته است: سلام
    روم به دیوار :( من رتبه ام 1000 شده :(( اسکیس ام فکر نمی کنم بیشتر از 40 زده باشم

به نظرتون امکان داره قبول بشم؟!!!!!! نمی دونید پارسال این دانشگاه های پردیس تا چه رتبه ای گرفتن؟؟!!!!
    این پردیسا فقط پول میخوان مطمین باشین قبولین 113113

آخرین ارسال های من :
     سپاس شده توسط: farnoosh joon ، godonly. ، ایلیا
    55
    (1392-5-23، 09:11 عصر)foroogh.r نوشته است:
    (1392-5-23، 03:16 عصر)rmz.mina نوشته است: سلام

این پردیسا فقط پول میخوان مطمین باشین قبولین 113113
    نه بابا اینطوری ام نیست
    من همین یک ماه پیش برای پردیس علم و صنعت امتحان تئوری دادم قبول شدم
    از اون همه 22 نفر برای مرحله دوم اعلام کردن که 17 نفر اومده بودن
    اما مرحله دومش که اسکیس و مصاحبه بود ، من رد شدم :(
    فقط 12 نفر گرفتن
    نمی دونم ملاکشون چیه واقعا!!!

سپاس شده توسط: ایلیا ، foroogh.r
    56
    دوستان چیزی دیگه نمونده تا اعلام نتایج...نمیخواین نظر بدین ؟؟ :)

موضوعات مرتبط با این موضوع...
    موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
      فقط تا رتبه 410 میتواند روزانه قبول شود اتفاقی جدید در نتایج کنکور 94 طراحی شهری AliReza 618 1394-2-23، 09:32 عصر
    آخرین ارسال: AliReza
      بهترین رتبه تا الان 1>>نتایج اومد>طراحی شهری=>ارشد سراسری1391 =>کارنامه و رتبه شما AliReza 20,559 1393-11-27، 08:13 عصر
    آخرین ارسال: AliReza
      تعویق اعلام نتایج آزمون ارشد دانشگاه آزاد targol.s 413 1393-6-14، 12:41 صبح
    آخرین ارسال: godonly.
      شوک نتایج....رتبه 72 قبول نشده رتبه 700 تهران قبول شد AliReza 11,667 1391-9-4، 11:36 عصر
    آخرین ارسال: فولدینگ
      نتایج ارشد91<<طراحی شهری>>همکلاسی های خود را پیدا کنید و قبولی خود را جشن بگیرید AliReza 16,594 1391-9-4، 11:25 عصر
    آخرین ارسال: فولدینگ
    کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
    آخرین ارسال های انجمن
    آخرين ارسال ها
    موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
      مشاوره برنامه ریزی  مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور ... 25 دقیقه‌ی پیش mahshid -jm samon مشاوره کنکور
      مشاوره برنامه ریزی  درس تاریخ شهر و شهرسازی -رتبه 48 کنکور 93 6 ساعت پیش AliReza pouya_831 مشاوره کنکور
      دانلود فایل صوتی جلسه اول آموزش زبان تخصصی شهرسازی ویژه مبتدیان اختصاصی ایر... 8 ساعت پیش AliReza AliReza عکس ، فیلم و mp3
      پایان نامه های مورد نیازتان را از اینجا دانلود کنید دیروز amindatcom AliReza لیست پایان نامه های ایران شهرساز
      دانلود سوال کنکور اسکیس طراحی شهری 94-آزمون 9 مرداد 94 دیروز AliReza rahamas تالار گفتمان طراحی شهری
      آیا ماشین‌های بدون راننده، راه‌حلی برای امنیت جاده‌ای هستند؟ دیروز sgc sgc مدیریت شهری
      مشاوره برنامه ریزی  مشاوره آمار-سمانه کاشی- رتبه 17 کنکور 94 دیروز سمانه کاشی samon مشاوره کنکور
      کنکور ارشد به ارديبهشت سال95 بعد موکول شد از بهمن به اردیبهشت وضعیت مرحله د... 5-11 AliReza پریسیما تالار گفتمان طراحی شهری
      اعتراض به سازمان سنجش در کنکور طراحی شهری 94-9 مرداد 94 5-11 AliReza fatemehfathi تالار گفتمان طراحی شهری
      نقشه اتوکد شهر تبریز 5-11 mem-ar-chitect nafis72 درخواست نقشه
      كلاس تري دي مكس نرويد! دانلود فيلم آموزش فوق العاده در ايران شهرساز 5-11 AliReza mohamad136931 تحقیقات و جزوات
      اطلاعیه  اعتراض به لو رفتن سوال ازمون عملی برنامه ریزی شهری 5-11 فرانک. جواهری فرانک. جواهری تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
      اطلاعیه  اعتراض به لو رفتن سوال ازمون عملی برنامه ریزی شهری و طراحی شهری 5-11 فرانک. جواهری فرانک. جواهری تالار گفتمان طراحی شهری
      آنچه از اسکیس کنکور 94 گفته شد+تحلیل سوال اسکیس طراحی شهری 9 مرداد 94 5-11 AliReza Arash_109 تالار گفتمان طراحی شهری
      مشاوره طراحی  تحلیل فضای شهری - باقرزاده - رتبه 65 کنکور 94 5-11 Omid.Bz Omid.Bz مشاوره کنکور
    با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.
    [-]
    تبلیغات
    جستجو
    جستجوی گوگل