امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اولين همايش ملی معماری، مرمت، شهرسازی و محيط زيست پايدار
بایاری خدا بزرگترین گردهمایی فعالان معماری، مرمت، شهرسازی کشوردر28شهریور1392 درشهر همدان پایتخت تاریخ و تمدن ایران زمین برگزار می گردد،علاقه مندان می توانندحداکثر تا تاریخ 26 مرداد 1392 مقالات خود را به صورت کامل از طریق وب سایت همایش ارسال نمایند.

سايت همايش

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

آخرین ارسال های من :

هركسي براي خودش خياباني دارد
كوچه اي
كافي شاپي
و شايد عطري

كه پس از سالها
خاطراتش گلويش را چنگ ميزند
[تصویر:  dreamyeyesf.gif] [تصویر:  dreamyeyesf.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسط sanaz.f
سلام...ممنون از شما ولی قبل از قرار دادن ارسال جدید یک بررسی کنید قبلا کسی قرار نداده باشه.جسارتا تکراری است : قبلا قرار گرفته :
http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=16602
آخرین ارسال های من :

تو قلب ِ من یه امپراطوره .. تسلیم میشه چونکه مجبوره

[/size][/size]
پاسخ
 سپاس شده توسط haydariyan ، sanaz.f ، sara0111

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اطلاعیه همايش ملي معماري وشهرسازي ايراني اسلامي Brightness 2 1,920 ۱۳۹۳-۱۲-۱۱، ۰۷:۱۰ صبح
آخرین ارسال: alireza
  همایش شهرسازی ایرانی اسلامی چالشها و راهبردها در منطقه 7 alireza 0 2,013 ۱۳۹۳-۱-۱۷، ۰۶:۲۵ عصر
  نخستین همایش ملی روش تحقیق در شهرسازی و معماری sara0111 2 2,217 ۱۳۹۲-۱۱-۲۲، ۱۱:۳۳ عصر
  اولین همایش ملی شهرسازی و نظام مهندسی ساختمان در کشور ماراویا 0 1,540 ۱۳۹۲-۱۰-۸، ۱۱:۱۵ عصر
آخرین ارسال: ماراویا
  همایش شهرسازی با موضوع : مرتفع سازی "فرصت ها و چالش ها" javadrigi 0 1,912 ۱۳۹۲-۹-۱۴، ۰۸:۰۵ عصر
آخرین ارسال: javadrigi
  همایش ملی ساختمان و توسعه sara0111 0 1,631 ۱۳۹۲-۹-۱۰، ۰۶:۳۱ عصر
آخرین ارسال: sara0111
  همایش ملی معماری، فرهنگ و مدیریت شهری کرج، 19 اسفند 1392 sara0111 1 2,627 ۱۳۹۲-۹-۸، ۱۰:۵۹ صبح
  اولين كنفرانس ملي معماري و شهرسازي اسلامي و ترسيم سيماي شهري پايدار با گذر از معماري haydariyan 0 1,576 ۱۳۹۲-۸-۲۴، ۰۹:۱۹ صبح
آخرین ارسال: haydariyan
  کنفرانس ملی زن،معماری و شهر m.marziye 0 1,191 ۱۳۹۲-۸-۱۸، ۰۱:۲۲ صبح
آخرین ارسال: m.marziye
  همایش ملی شهرسازی فرهنگ گرا - اردیبهشت 93 sara0111 0 1,855 ۱۳۹۲-۸-۱۸، ۱۲:۱۶ صبح
آخرین ارسال: sara0111

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان