ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 28 رأی - میانگین امتیازات: 3.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
مقررات شهرسازی و معماری و طرحهای توسعه و عمران مصوب شورای عالی شهرسازی و معماری ایران
دانلود کتاب مقررات شهرسازی و معماری و طرحهای توسعه و عمران مصوب شورای عالی شهرسازی و معماری ایران(از تاسیس تا 1388)
ضمن تقدیر و تشکر از مهندس
که برای اولین بار ایشون این فایل با ارزش رو قرار دادن....ولی به دلیل مشکل پیش اومده در سایت حذف شد.......من جسارت کردم و قرار دادم.....این همون فایل هست که من داشتمش ....
حجم فایل : 132 MB....فرمت Pdf
نکته : فایل صحیح جهت دانلود کمی پایین تر.
آخرین ارسال های من :

تو قلب ِ من یه امپراطوره .. تسلیم میشه چونکه مجبوره

[/size][/size]
 سپاس شده توسط: ایلیا ، sanaz.f ، alireza ، farnoosh joon ، bahareh. ، haydariyan ، f.shahrsaz ، atelieahjam
2
RE: مقررات شهرسازی و معماری و طرحهای توسعه و عمران مصوب شورای عالی شهرسازی و معماری ایران
اصلاح شد.......هر سه پارت رو دانلود کنید....دریک فولدر قرار دهید....پارت یک را باز کنید....

قیمت: 5000تومان

کاربر مهمان نمی‌تواند مطالب قیمت‌گذاری شده را خریداری کند. برای خرید مطالب قیمت‌گذاری شده، یا .

سپاس شده توسط: Brightness ، میمنت ، atelieahjam
3
RE: مقررات شهرسازی و معماری و طرحهای توسعه و عمران مصوب شورای عالی شهرسازی و معماری ایران
سلام و تشکر از شما
مشکلی در دانلود فایل ها نبود با این حال دوستانی که نیاز دارند کامل دانلود کنند تا مطمئن شویم.
آخرین ارسال های من :

موفقیت در گرو تلاش است

همکاری در فروش فایل و پروژه های شما:
 سپاس شده توسط: Sahab ، atelieahjam
4
سلام مهندس درست شد
بسیار ممنون

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: Sahab ، atelieahjam
5
فایل اشکال داره PDF باز نمی کنیم حتی بعد از اکستنت کردن هم باز نمیشه

آخرین ارسال های من :
    6
    لطفا رسیدگی کنین من نتونستم با وجود پرداخت هزینه فایلو دانلود کنم فایل مشکل داره

آخرین ارسال های من :
      موضوعات مرتبط با این موضوع...
      موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
        آموزش ضوابط و مقررات شهرسازی و معماری و منتخب ضوابط ساخت و ساز MHAKBARI 1,183 2015-05-01، 12:27 PM
      آخرین ارسال: MHAKBARI
        زمینه گرایی در شهرسازی mar-mar 1,133 2014-01-06، 10:11 PM
      آخرین ارسال: mar-mar
        قانون جامع شهرسازی و معماری کشور mar-mar 1,341 2014-01-06، 09:50 PM
      آخرین ارسال: mar-mar
        مجموعه قوانین و مقررات شهرسازی godonly. 2,901 2012-06-14، 02:10 AM
      آخرین ارسال: godonly.
      Big Grin قوانين و مقررات مرتبط با نوسازي و بهسازي بافت هاي فرسوده شهري godonly. 1,643 2012-01-23، 07:42 PM
        دانلود آئين نامه طراحي تقاطع هاي شهري قسمت 3 از 3 کامل و کم حجم با کیفیت عالی-پایان godonly. 3,650 2012-01-11، 09:47 PM
        دانلود آئين نامه طراحي تقاطع هاي شهري قسمت 2 از 3 کامل و کم حجم با کیفیت عالی godonly. 2,395 2012-01-11، 09:37 PM
        دانلود آئين نامه طراحي تقاطع هاي شهري قسمت 1 از 3 کامل و کم حجم با کیفیت عالی godonly. 3,879 2012-01-11، 09:24 PM
      کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
      آمار انجمن
      آخرين ارسال ها
      موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
        مقاله  مقاله شهرسازی 05-23 archopedia kaveh989 مقالات فارسی(vip-1)
        بیکاری بعد از اتمام تحصیل در رشته طراحی شهری 05-23 nazgol22 kaveh989 تالار گفتمان طراحی شهری
        بلیط تهران استانبول 05-23 dooronazdik2018 dooronazdik2018 گفتگوی آزاد
        نقشه اتوکدی آبادی ها خوزستان 05-21 alireza alireza طرح،پروژه،نقشه
        توپوگرافی استان خوزستان برای استفاده در GIS 05-21 alireza alireza طرح،پروژه،نقشه
        دانلود طرح ناحیه ای قزوین جلد1 05-20 diamond alireza طرح،پروژه،نقشه(vip-1)
        روستا-شکتا- ساری 05-14 saeiideh alireza طرح،پروژه،نقشه
        دانلود دفترچه سوالات ارشد طراحی شهری 97 کنکور سراسری 04-28 alireza alireza تالار گفتمان طراحی شهری
        دانلود دفترچه سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 97 کنکور سراسری 04-28 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
        سومین کنفرانس بین المللی و چهارمین کنفرانس ملی سالانه عمران، معماری و طراحی... 04-12 Sahab Sahab اخبار همایش ها
        نكات تخصصی ارشد برنامه ریزی شهری ویرایش اول 1397 شامل 999 نکته 04-05 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
        درخواست کتاب حقوق و قوانین شهری دکتر کامیار 04-02 gasemij آرزوعطاری پرسش و پاسخ
        دانلود پاورپوینت و جزوه آشنایی با معماری اسلامی2 (PDF DOC PPT) 03-25 atelieahjam hamidfa فروشگاه فایل اربان شاپ
        درخواست غیر رایگان  جزوه کلاسی و پر شده کامل ایستایی استاد طباطبایی از آکادم... 03-11 ehsan12 alireza جزوه های معماری
        دانلود دفترچه سوالات دکتری سراسری و آزاد شهرسازی 1397 02-25 alireza alireza تالار گفتمان دکتری شهرسازی
      با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
      جستجو
      جستجوی گوگل