ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 3.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
مقررات شهرسازی و معماری و طرحهای توسعه و عمران مصوب شورای عالی شهرسازی و معماری ایران
دانلود کتاب مقررات شهرسازی و معماری و طرحهای توسعه و عمران مصوب شورای عالی شهرسازی و معماری ایران(از تاسیس تا 1388)
ضمن تقدیر و تشکر از مهندس
@uror@ که برای اولین بار ایشون این فایل با ارزش رو قرار دادن....ولی به دلیل مشکل پیش اومده در سایت حذف شد.......من جسارت کردم و قرار دادم.....این همون فایل هست که من داشتمش ....
حجم فایل : 132 MB....فرمت Pdf
نکته : فایل صحیح جهت دانلود کمی پایین تر.
آخرین ارسال های من :

تو قلب ِ من یه امپراطوره .. تسلیم میشه چونکه مجبوره

برو نباید مال ِ من باشی... خواهش نکردم ! این یه دستوره

داغ داغ داغ : 6 دوره سوالات ارشد آزاد برنامه ریزی شهری با پاسخ تشریحی_(90-89-88-87-86-81)

شهر من جایی ست... که آفتابش از پشت چشمان تو طلوع می کند!
 سپاس شده توسط: ایلیا ، sanaz.f ، AliReza ، farnoosh joon ، bahareh. ، haydariyan ، f.shahrsaz ، atelieahjam
2
RE: مقررات شهرسازی و معماری و طرحهای توسعه و عمران مصوب شورای عالی شهرسازی و معماری ایران
اصلاح شد.......هر سه پارت رو دانلود کنید....دریک فولدر قرار دهید....پارت یک را باز کنید....
[payment=5000]
.rar   7.part1.rar (اندازه: 47.68 MB / تعداد دفعات دریافت: 846)
.rar   7.part2.rar (اندازه: 47.68 MB / تعداد دفعات دریافت: 668)
.rar   7.part3.rar (اندازه: 32.49 MB / تعداد دفعات دریافت: 665) [/payment]

سپاس شده توسط: Brightness ، میمنت ، atelieahjam
3
RE: مقررات شهرسازی و معماری و طرحهای توسعه و عمران مصوب شورای عالی شهرسازی و معماری ایران
سلام و تشکر از شما
مشکلی در دانلود فایل ها نبود با این حال دوستانی که نیاز دارند کامل دانلود کنند تا مطمئن شویم.
آخرین ارسال های من :

سپاس شده توسط: Sahab ، atelieahjam
4
سلام مهندس درست شد
بسیار ممنون

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: Sahab ، atelieahjam
5
فایل اشکال داره PDF باز نمی کنیم حتی بعد از اکستنت کردن هم باز نمیشه

آخرین ارسال های من :
    6
    لطفا رسیدگی کنین من نتونستم با وجود پرداخت هزینه فایلو دانلود کنم فایل مشکل داره

آخرین ارسال های من :
      موضوعات مرتبط با این موضوع...
      موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
        آموزش ضوابط و مقررات شهرسازی و معماری و منتخب ضوابط ساخت و ساز MHAKBARI 700 1394-2-11، 12:27 عصر
      آخرین ارسال: MHAKBARI
        زمینه گرایی در شهرسازی mar-mar 774 1392-10-16، 10:11 عصر
      آخرین ارسال: mar-mar
        قانون جامع شهرسازی و معماری کشور mar-mar 846 1392-10-16، 09:50 عصر
      آخرین ارسال: mar-mar
        مجموعه قوانین و مقررات شهرسازی godonly. 2,321 1391-3-25، 02:10 صبح
      آخرین ارسال: godonly.
      Big Grin قوانين و مقررات مرتبط با نوسازي و بهسازي بافت هاي فرسوده شهري godonly. 1,136 1390-11-3، 07:42 عصر
        دانلود آئين نامه طراحي تقاطع هاي شهري قسمت 3 از 3 کامل و کم حجم با کیفیت عالی-پایان godonly. 3,139 1390-10-21، 09:47 عصر
        دانلود آئين نامه طراحي تقاطع هاي شهري قسمت 2 از 3 کامل و کم حجم با کیفیت عالی godonly. 1,899 1390-10-21، 09:37 عصر
        دانلود آئين نامه طراحي تقاطع هاي شهري قسمت 1 از 3 کامل و کم حجم با کیفیت عالی godonly. 3,129 1390-10-21، 09:24 عصر
      کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
      [-]
      جستجو
      جستجوی گوگل