امتیاز موضوع:
  • 28 رأی - میانگین امتیازات: 3.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مقررات شهرسازی و معماری و طرحهای توسعه و عمران مصوب شورای عالی شهرسازی و معماری ایران
دانلود کتاب مقررات شهرسازی و معماری و طرحهای توسعه و عمران مصوب شورای عالی شهرسازی و معماری ایران(از تاسیس تا 1388)
ضمن تقدیر و تشکر از مهندس
@uror@ که برای اولین بار ایشون این فایل با ارزش رو قرار دادن....ولی به دلیل مشکل پیش اومده در سایت حذف شد.......من جسارت کردم و قرار دادم.....این همون فایل هست که من داشتمش ....
حجم فایل : 132 MB....فرمت Pdf
نکته : فایل صحیح جهت دانلود کمی پایین تر.
آخرین ارسال های من :

تو قلب ِ من یه امپراطوره .. تسلیم میشه چونکه مجبوره

[/size][/size]
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، sanaz.f ، alireza ، farnoosh joon ، bahareh. ، haydariyan ، f.shahrsaz ، atelieahjam
اصلاح شد.......هر سه پارت رو دانلود کنید....دریک فولدر قرار دهید....پارت یک را باز کنید....

قیمت: 5,000تومان

کاربر مهمان نمی‌تواند مطالب قیمت‌گذاری شده را خریداری کند. برای خرید مطالب قیمت‌گذاری شده، وارد شوید یا ثبت نام کنید .

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، میمنت ، atelieahjam
سلام و تشکر از شما
مشکلی در دانلود فایل ها نبود با این حال دوستانی که نیاز دارند کامل دانلود کنند تا مطمئن شویم.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط Sahab ، atelieahjam
سلام مهندس درست شد
بسیار ممنون

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Sahab ، atelieahjam
فایل اشکال داره PDF باز نمی کنیم حتی بعد از اکستنت کردن هم باز نمیشه

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    لطفا رسیدگی کنین من نتونستم با وجود پرداخت هزینه فایلو دانلود کنم فایل مشکل داره

آخرین ارسال های من :
      پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        آموزش ضوابط و مقررات شهرسازی و معماری و منتخب ضوابط ساخت و ساز MHAKBARI 0 1,204 ۱۳۹۴-۲-۱۱، ۱۲:۲۷ عصر
      آخرین ارسال: MHAKBARI
        زمینه گرایی در شهرسازی mar-mar 0 1,179 ۱۳۹۲-۱۰-۱۶، ۱۰:۱۱ عصر
      آخرین ارسال: mar-mar
        قانون جامع شهرسازی و معماری کشور mar-mar 0 1,314 ۱۳۹۲-۱۰-۱۶، ۰۹:۵۰ عصر
      آخرین ارسال: mar-mar
        مجموعه قوانین و مقررات شهرسازی godonly. 0 3,043 ۱۳۹۱-۳-۲۵، ۰۲:۱۰ صبح
      آخرین ارسال: godonly.
      Big Grin قوانين و مقررات مرتبط با نوسازي و بهسازي بافت هاي فرسوده شهري godonly. 0 1,918 ۱۳۹۰-۱۱-۳، ۰۷:۴۲ عصر
        دانلود آئين نامه طراحي تقاطع هاي شهري قسمت 3 از 3 کامل و کم حجم با کیفیت عالی-پایان godonly. 0 3,742 ۱۳۹۰-۱۰-۲۱، ۰۹:۴۷ عصر
        دانلود آئين نامه طراحي تقاطع هاي شهري قسمت 2 از 3 کامل و کم حجم با کیفیت عالی godonly. 0 2,460 ۱۳۹۰-۱۰-۲۱، ۰۹:۳۷ عصر
        دانلود آئين نامه طراحي تقاطع هاي شهري قسمت 1 از 3 کامل و کم حجم با کیفیت عالی godonly. 0 3,954 ۱۳۹۰-۱۰-۲۱، ۰۹:۲۴ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان