امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 2.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک از دوستان
با سلام خدمت همه دوستان و ضمن قبولی طاعات وعبادات شما و عرض تبریک پیشاپیشه به مناسبت عید فطر

استادان اگه مطلبی در مورد مدیریت دسترسی در شهر و در کل دسترسی در شهر در اختیار دارین ممنون میشم در اختیار بنده قرار دهید .
نیاز حیاتی دارم برای تکمیل پایانامه.
با تشکر از توجه همه دوستان

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط farnoosh joon
http://www.noormags.com/view/fa/articlepage/350251
این به دردت میخوره؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
مرسی خانوم فعال
اینو قبلا گرفتم
مدیریت دسترسی مثل رشد هوشمند یکی از استراتژی های مدیریت کاربری زمین هستولی هرچی میگردم پیدا نمیکنم.
بدجوری گذاشتم تو آنپاس

پاسخ
انپاس خوب اومدی..بازم میگردم واست هرچی پیدا کنم میزارم.

پاسخ
بزرگواری

پاسخ
(۱۳۹۲-۵-۱۷، ۱۲:۰۲ صبح)dashjavad نوشته است: مرسی خانوم فعال
اینو قبلا گرفتم
مدیریت دسترسی مثل رشد هوشمند یکی از استراتژی های مدیریت کاربری زمین هستولی هرچی میگردم پیدا نمیکنم.
بدجوری گذاشتم تو آنپاس

رشد هوشمند مدیریت دسترسی نیست. استراتژی مدیریت کاربری زمین به اون معنی هم نیست .

بلکه رشد هوشمند همونطور که از اسمش پیداست یه جور فشرده سازی هست تا مانع گسترش بی رویه شهر بشه .. خوب مسلما وقتی فشرده سازی انجام بشه شما باید کاربری رو مدیریت کنید و دسترسی ها رو بر مبنای پیاده پذیری ایجاد کنید .

کلا جنبش نوشهرگرایی بر همچین ایده هایی استوار هست
اکر منظورت از مدیریت دسترسی ایجاد ارتباطات فعال حداکثری بین نقاط پر تراکم شهر ، و نقاط مسکونی هست بهتره به TOD یا توسعه حمل و نقل محور مراجعه کنید ...
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  87144491685145511536.jpg]
It is difficult to design a place that will not attract people. What is remarkable is how often this has been accomplished. ~ William H. Whyte
پاسخ
 سپاس شده توسط farnoosh joon ، FaTyJo0oN
بچه ها به نظر شما تاریخچه اتوبوس رانی مشهد از کجا میتونم پیدا کنم؟توی سایت شهرداری و خود سایت اتوبوس رانی نبود

پاسخ
اقا یا خانوم eleven
رشد هوشمند یکی از استراتزی های مدیریت کاربری زمین هست همونطور که مدیریت دسترسی هست.
و دسترسی به معنی های خاص وجود نداره.وربطی به نقاط پرتراکم و...نداره.
خواهش میکنم اگه میشه کمک کنید نمی خواد اشتباه الکی بگیرید.

پاسخ
mashadtraffic.ir
فکر کنم بتونید تو این سایت چیزایی پیدا کنید.
همه جای سایتو بگردید. حتما

پاسخ
 سپاس شده توسط farnoosh joon
(۱۳۹۲-۵-۱۷، ۰۱:۱۲ عصر)dashjavad نوشته است: اقا یا خانوم eleven
رشد هوشمند یکی از استراتزی های مدیریت کاربری زمین هست همونطور که مدیریت دسترسی هست.
و دسترسی به معنی های خاص وجود نداره.وربطی به نقاط پرتراکم و...نداره.
خواهش میکنم اگه میشه کمک کنید نمی خواد اشتباه الکی بگیرید.

شما درست میفرمایید ظاهرا smart growth تعاریف جدیدی پیدا کرده که من از اون بیخبرم ...

شمام همینطوری دنبال اطلاعات بگرد .

موفق باشی

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  کمک >> کسی مقاله ای در مورد تاثیر مسکن بر سیمای شهری سراغ داره؟!! Ahadrpn 0 1,139 ۱۳۹۴-۱۰-۱۲، ۰۵:۱۰ صبح
آخرین ارسال: Ahadrpn
  درخواست رایگان مقاله اي در مورد يك پروژه اجرا شده كه در آن از روش عقلايي استفاده شده Brightness 0 1,735 ۱۳۹۳-۹-۲۴، ۰۹:۲۲ عصر
آخرین ارسال: Brightness
  در مورد ابعاد کالبدی و زیست محیطی توسعه پایدار شهری مطالبی دارید ممنون میشم کمک کنید lofra 12 6,982 ۱۳۹۳-۹-۲۲، ۰۸:۰۷ عصر
آخرین ارسال: Brightness
  کمک از شما دوستان عزیز در رابطه با سیر تحولات تاریخی بازار تبریز pinar 4 2,389 ۱۳۹۳-۱-۲۴، ۰۷:۲۲ عصر
آخرین ارسال: pinar
  کمک از شما دوستان عزیز در رابطه با مدل تصمیم گیری چند شاخصه الکتر pinar 2 2,356 ۱۳۹۳-۱-۲۴، ۰۷:۱۳ عصر
آخرین ارسال: pinar
  کسی از بچه ها در مورد اصول form based code اطلاعات داره؟ imanataei 2 1,842 ۱۳۹۲-۱۱-۱۱، ۰۳:۵۷ عصر
آخرین ارسال: imanataei
  درخواست کمک در مورد مسکن imanataei 3 1,801 ۱۳۹۲-۷-۱۹، ۱۲:۱۵ عصر
آخرین ارسال: imanataei
  درخواست کمک: مقاله یا مطلبی در زمینه برنامه ریزی منطقه ای kasrak 0 1,392 ۱۳۹۲-۷-۴، ۰۱:۱۴ عصر
آخرین ارسال: kasrak
  نشانه شهری کمک afsoon_esfahani 3 2,058 ۱۳۹۲-۶-۲۴، ۰۵:۰۹ عصر
آخرین ارسال: elham90
  یه مقدار کمک dashjavad 0 1,086 ۱۳۹۲-۵-۱۰، ۰۳:۵۶ عصر
آخرین ارسال: dashjavad

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان