امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برگزاری مسابقه بزرگ طراحی با جایزه 800000 هزار تومانی نفرات اول تا هشتم
(۱۳۹۲-۵-۱۸، ۱۲:۲۸ صبح)s1s2s3 نوشته است: باشه اگه اینجوری فکر میکنید کنسل شدن مسابقه را از همین تاپیک اعلام میکنم ولی من میخواستم خودم سرمایه گذاری کنم شاید بیست نفر شرکت میکرد و من خودم حاظر بودم از جیب خودم مابقی را بزارم در ضمن مسابقه طمانی برگزار میشد که مبلغ جایزه در صندوق موجوذ میبود شاید تصمیمات قبلی من باعث شده شما نسبت به من بدبین شوید و حقم دارید به قول قدیمیان دزد دزده و اگر تبدیل به عارف هم بشه بباز نسبت بهش بدبیند در حالی که اصلاح شده ولی یک خوب باشه بعد از مدتی بد بشه هیچیکی باور نمیکنه در حالی که واقعا بد شده

من از همین جا با توجه به اینکه دوستان نسبت به بنده دید خوبی ندارند مسابقه را لغو میکنم فعالیت بعدی ما در تالار دکترا از مدیریت هم میخوام تاپیک بسته بشه

با تشکر

ببینید مهندس محترم و عزیز من واقعا همچین قصدی نداشتم که شما این کارو کنید.
ولی اگه واقعا شما تصمیمتون جدی بود،برنامه ریزی و هدف مشخص و تعریف شده ای برای برگزاری همچین مسابقه ای رو داشتید باید محکم می موندید و با عزم و جدیت تمام مسابقتونو اجرا میکردید نه اینکه زود،هنوز 24 ساعت هم نگذشته عقب نشینی کنید و مسابقه روتعطیل...!!!
من اگه جای شما بودم و قصداجرای همچین مسابقه رو داشتم همه جوانب رو در نظر میگرفتم بعد میومدم جلو.همه چیزو مرحله به مرحله پیش میبردم.وپاسخ تمام سوالاتی هم که پیش میومد و رو با ارائه دلیل می دادم.چون حتما تو برگزاری یک مسابقه امکان نداره سوالاتی پرسیده نشه.
نه اینکه بیام بگم مسابقه دارم با 800هزار تومن جایزه.قرار نیست هر چه قدر جایزه یک مسابقه زیاد باشه ،افراد هم بدون بررسی جوانب سریع ثبت نام کنن.
بعدشم همه رو به یک چشم نبینید.گفتم شما بهتر بود قبل از اینکه اون کارو کنید کمی تامکل میکردید.
من خودم به عنوان یه عضو عادی انجمن بله،حرف شما رو قبول دارم.ولی تو رو خدا یکم حق و به ما بدید.اصلا فک کنید برگزاری یه همچین مسابقه ای با این مبلغ زیاد روزها و شاید هفته ها زمان نیاز داره.در صورتی که از زمان خداحافظی شما تا برگزاری ان مسابقه فک کنم شاید یک هفته بگذره.
نه مهندس گرامی خواهش میکنم شما یک بار دیگه همه ی جوانب اجرای مسابقه رو بررسی کنید،بعد بیاید و مسابقه رو به بهترین نحو ممکن اجرا کنید.شاید این مسابقه شما دلیلی بر بهتر و پیشرفت سایت شد و یا شاید خیلی از اعضا دوست داشته باشن تو مسابقه شرکت کنن.و لطفا تصمیم عجولانه و بدون تامل نگیرید.
با سپاس.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050
با سلام و خسته نباشید و تبریک عید فطربه همه اعضای خوب سایت
با اجازه مهندس دهقان
ببینید دوستان، اینکه یک نفر روشش اشتباه باشه خب اگر اصلاح بکنه بهتره دیگه، مثلا در همین مورد، هرکسی حق داره بدونه که باباجان این مسابقه ماست خوریه، دور دنیا در هشتاد روزه، بالاخره چی چی هست ؟ این حق هرکسیه که بخواد شرکت کنه و انتظار درست هم این هست که کسی بدون اینکه شرکت بکنه نمیتونه ثبت نام بکنه.
اما از طرف دیگه از تمام اعضای سایت خواهش می کنم اینقدر یک مرتبه جبهه نگیرند. به شخصه با این شیوه موافق نیستم. اما این طور موضع گیری مخالف چه نتیجه ای می تونه داشته باشه به جز دوری از همدیگه و کنسل شدن برنامه ها؟
شاید اصلا روش ایشون خیلی بهتر هم باشه. تا حالا که امتحان نکردیم، کردیم!؟
امتحانش به نظرم اصلا ضرری نداره و از دوستان مخالف می خوام کمی صبر پیشه کنند و بذارن کار کمی جلو بره تا ببینیم اصلا چطور میشه. باید دید اصلا به حد نصاب خواهد رسید یا اینکه کنسل میشه و اگر رسید اونوقت چطور پیش خواهد رفت؟
از جناب s1s2s3 هم خواهش میکنیم کارشون رو ادامه بدن. ایده شون، ایده خوبیه و ما هم حتما حمایت می کنیم. امیدواریم نتیجه خوب باشه و همه هم خوشحال بشیم، چرا هم نشیم وقتی یه کاری شروع شده و خوب هم تموم بشه؟ اگر هم خوب تموم نشه باید بشینیم بررسی کنیم چرا همچین چیزی اتفاق افتاده؟
خلاصه اینکه موفقیت در این قبیل امور، تحمل و بردباری دوستان و همچین مشورت گرفتن و همکاری متقابل کسانی که مجری هستند رو می طلبه. پس ببینید اگر میشه این موضوع با همکاری هم به خوبی پیش بره، اجراییش کنید . اجراییش کنید و اگر میبینید نیمشه توجیه کنید که چرا نمیشه، چون حمایت از شما قطعا صورت میگیره. ایشالا که بتونیم کار مثبتی رو انجام بدیم باهم
در نهایت هم از تمام اعضای سایت میخوام این عادت اشتباهه بستن تاپیک رو فراموش کنند و به جای بستن تاپیک که در ماه اخیر این چهارمین موردش هست، باید بتونیم از ایده و نظر خودمون دفاع بکنیم.
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، JAVAD4050
(۱۳۹۲-۵-۱۸، ۰۱:۰۱ صبح)ایلیا نوشته است: با سلام و خسته نباشید و تبریک عید فطربه همه اعضای خوب سایت
با اجازه مهندس دهقان
ببینید دوستان، اینکه یک نفر روشش اشتباه باشه خب اگر اصلاح بکنه بهتره دیگه، مثلا در همین مورد، هرکسی حق داره بدونه که باباجان این مسابقه ماست خوریه، دور دنیا در هشتاد روزه، بالاخره چی چی هست ؟ این حق هرکسیه که بخواد شرکت کنه و انتظار درست هم این هست که کسی بدون اینکه شرکت بکنه نمیتونه ثبت نام بکنه.
اما از طرف دیگه از تمام اعضای سایت خواهش می کنم اینقدر یک مرتبه جبهه نگیرند. به شخصه با این شیوه موافق نیستم. اما این طور موضع گیری مخالف چه نتیجه ای می تونه داشته باشه به جز دوری از همدیگه و کنسل شدن برنامه ها؟
امتحانش به نظرم اصلا ضرری نداره و از دوستان مخالف می خوام کمی صبر پیشه کنند و بذارن کار کمی جلو بره تا ببینیم اصلا چطور میشه. باید دید اصلا به حد نصاب خواهد رسید یا اینکه کنسل میشه و اگر رسید اونوقت چطور پیش خواهد رفت؟
از جناب s1s2s3 هم خواهش میکنیم کارشون رو ادامه بدن. ایده شون، ایده خوبیه و ما هم حتما حمایت می کنیم. امیدواریم نتیجه خوب باشه و همه هم خوشحال بشیم، چرا هم نشیم وقتی یه کاری شروع شده و خوب هم تموم بشه؟ اگر هم خوب تموم نشه باید بشینیم بررسی کنیم چرا همچین چیزی اتفاق افتاده؟
خلاصه اینکه موفقیت در این قبیل امور، تحمل و بردباری دوستان و همچین مشورت گرفتن و همکاری متقابل کسانی که مجری هستند رو می طلبه. پس ببینید اگر میشه این موضوع با همکاری هم به خوبی پیش بره، اجراییش کنید . اجراییش کنید و اگر میبینید نیمشه توجیه کنید که چرا نمیشه، چون حمایت از شما قطعا صورت میگیره. ایشالا که بتونیم کار مثبتی رو انجام بدیم باهم

ببینید مهنس ایلیای گرامی گفتم قصد ما مخالفت نیست.من خودم به شخصه حاضرم درصورتی که اطلاعات از مسابقه داشته باشم با کمال میل استقبال و شرکت میکنم و حتی برای تبلیغ و بهتر برگزار شدنش هم تلاش میکنم.چرا که برگزاری همچین مسابقاتی یکی از عواملی برای بهتر شدن و پیشرفت سایته.ولی با همچین مسابقه ای هم تا حالا تو سایت برخورد نکردیم که بدونیم چیه و چه شکلی.پس وقتی سوال میپرسیم باید مجری مسابقه جواب بده.نه اینکه کنسل کنه.
من هم امیدوارم مهندسs1s2s3یه بار دیگه تامل بفرمایند و تصمیمشونو بگیرن و در صورت امکان و اگر شدما هم از ایشون حمایت میکنیم و کمک هم خواهیم کرد.

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، Brightness ، JAVAD4050
(۱۳۹۲-۵-۱۸، ۰۱:۱۷ صبح)sara0111 نوشته است:
(۱۳۹۲-۵-۱۸، ۰۱:۰۱ صبح)ایلیا نوشته است: با سلام و خسته نباشید و تبریک عید فطربه همه اعضای خوب سایت
با اجازه مهندس دهقان

ببینید مهنس ایلیای گرامی گفتم قصد ما مخالفت نیست.من خودم به شخصه حاضرم درصورتی که اطلاعات از مسابقه داشته باشم با کمال میل استقبال و شرکت میکنم و حتی برای تبلیغ و بهتر برگزار شدنش هم تلاش میکنم.چرا که برگزاری همچین مسابقاتی یکی از عواملی برای بهتر شدن و پیشرفت سایته.ولی با همچین مسابقه ای هم تا حالا تو سایت برخورد نکردیم که بدونیم چیه و چه شکلی.پس وقتی سوال میپرسیم باید مجری مسابقه جواب بده.نه اینکه کنسل کنه.
من هم امیدوارم مهندسs1s2s3یه بار دیگه تامل بفرمایند و تصمیمشونو بگیرن و در صورت امکان و اگر شدما هم از ایشون حمایت میکنیم و کمک هم خواهیم کرد.

اتفاقا در این مورد شما یکی از معدود کسانی هستید که طرف صحبت من نبودید و خیلی خوب پاسخ دادید. حرف من و شما هم تفاوتی نمی کنه و موافقم با اینکه ایشون یه توضیحات خیلی مختصر کلی لااقل بدن که بدونیم باخودمون چند چندیم!
کنسل شدن و بسته شدن تاپیک هم درست نیست ایضا. فکر کنم باید صبر کنیم و ببینیم چه اتفاقاتی قرار هست بیفته و چه تصمیمی میگیرن ایشون

پاسخ
 سپاس شده توسط sara0111
با تشکر از مهندس ایلیا راتش درسته من عجله کردم ببنید اینجوری نباشه کسی فعالیت نمیکنه حالا چون دوستان اصرار دارند باشه من مسابقه را با یک قانون خاص برگزار میکنم البته این بستگی داره مدیریت سایت با ما هماهنگی های لازم را انجام بده دز ضمن همین را بگم سوال اسکیس ما به گونه ای طرح خواهد شد که هم دوستان ارشد بتونند استفاده کنند و هم دوستان برای دکترا
باور کنید دوستان اگه ما اینجوری جمع بشیم و هر کی یک طرحی بزنه بعد داوری بشه و بع د کلیه طرح ها در سایت و در اختیار کلیه کاربران قرار بگیره میدونید چقدر ذهنیت ما باز میشه میتونم نقاط ضعف و قدرت یک طرح را بشناسیم و از این تجربه ها استفاده کنیم ودیگه هیچ احتیاجی بهکلاس بیرون با ان هززینه گزاف نداریم

من نمیخوام این مسابقه در یک صفحه تاپیک برگزار بشه چون بعضی ها که با سایت اشنا نیستند و زیاد سر در نمییارند وقتی تاپیک موضوعی تو صفحه اصلی نباشه نمتوننند پیدا کنند برای همین من از مدیریت سایت یک درخواستی دارم که ببینم عملی میشه یا نه من میخوام در صفحه اصلی ایران شهرساز یک پوستر با عنوان مسابقه بزرگ باشه که هر کی اومد تو سایت چه تاز هوارد و چه قدیمیان یک کلیک روی ان بکنه و به اونجا ثیت نام کنه این خیلی خوبه ولی یک تاپیک اصلا به درد نمیخوره تازه عکس مسابقه در صفحه اول سایت باور کنید جذبه ایجاد مکینه اگز این مورد عملی هست مدیر سایت بفرماین تا من متن کامل مسابقه را در اختیار مدیر سایت و دوستان قرار بدهم دوستان هم میتوانند از طرح من دفاع کنند تادر صفحه اصلی جایی برای پوستر مسابقه به صورت ثابت در نظر نگیرید امان اجام مسابقه نیست چون مسابقه بزرگیه و همه جا براش تبلیغات خواهد شد
آخرین ارسال های من :

مظلوم واقع شدم همین
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا
(۱۳۹۲-۵-۱۸، ۰۱:۴۵ صبح)s1s2s3 نوشته است: با تشکر از مهندس ایلیا راتش درسته من عجله کردم ببنید اینجوری نباشه کسی فعالیت نمیکنه حالا چون دوستان اصرار دارند باشه من مسابقه را با یک قانون خاص برگزار میکنم البته این بستگی داره مدیریت سایت با ما هماهنگی های لازم را انجام بده دز ضمن همین را بگم سوال اسکیس ما به گونه ای طرح خواهد شد که هم دوستان ارشد بتونند استفاده کنند و هم دوستان برای دکترا
باور کنید دوستان اگه ما اینجوری جمع بشیم و هر کی یک طرحی بزنه بعد داوری بشه و بع د کلیه طرح ها در سایت و در اختیار کلیه کاربران قرار بگیره میدونید چقدر ذهنیت ما باز میشه میتونم نقاط ضعف و قدرت یک طرح را بشناسیم و از این تجربه ها استفاده کنیم ودیگه هیچ احتیاجی بهکلاس بیرون با ان هززینه گزاف نداریم

من نمیخوام این مسابقه در یک صفحه تاپیک برگزار بشه چون بعضی ها که با سایت اشنا نیستند و زیاد سر در نمییارند وقتی تاپیک موضوعی تو صفحه اصلی نباشه نمتوننند پیدا کنند برای همین من از مدیریت سایت یک درخواستی دارم که ببینم عملی میشه یا نه من میخوام در صفحه اصلی ایران شهرساز یک پوستر با عنوان مسابقه بزرگ باشه که هر کی اومد تو سایت چه تاز هوارد و چه قدیمیان یک کلیک روی ان بکنه و به اونجا ثیت نام کنه این خیلی خوبه ولی یک تاپیک اصلا به درد نمیخوره تازه عکس مسابقه در صفحه اول سایت باور کنید جذبه ایجاد مکینه اگز این مورد عملی هست مدیر سایت بفرماین تا من متن کامل مسابقه را در اختیار مدیر سایت و دوستان قرار بدهم دوستان هم میتوانند از طرح من دفاع کنند تادر صفحه اصلی جایی برای پوستر مسابقه به صورت ثابت در نظر نگیرید امان اجام مسابقه نیست چون مسابقه بزرگیه و همه جا براش تبلیغات خواهد شد

آهان مهندسs1s2s3 یکمی درست و بهتر شد.حالا یکمی برای ما روشن شد که قرار چه مسابقه ای باشه.
و اینکه یه پوستری رو طراحی کنید و در صفحه اول سایت قرار بدید خیلی خوبه.

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا
(۱۳۹۲-۵-۱۸، ۰۱:۴۵ صبح)s1s2s3 نوشته است: با تشکر از مهندس ایلیا راتش درسته من عجله کردم ببنید اینجوری نباشه کسی فعالیت نمیکنه حالا چون دوستان اصرار دارند باشه من مسابقه را با یک قانون خاص برگزار میکنم البته این بستگی داره مدیریت سایت با ما هماهنگی های لازم را انجام بده دز ضمن همین را بگم سوال اسکیس ما به گونه ای طرح خواهد شد که هم دوستان ارشد بتونند استفاده کنند و هم دوستان برای دکترا

سلام مهندس s1s2s3
ببینید شما کمی کارهایتان با عجله است و اگر نیت خیری هم در آن باشد خواننده را به شک وامی دارد.
من تاپیک رانبستم و حذف هم نکردم و از شما از طریق پیام خصوصی درخواست توضیح کردم که جوابی ندادید تا روال خوبی در پیش گرفته شود.
لطفا یک پوستر مخصوص مسابقه و یک بنر یا تصویر با فرمت gif آماده کنید تا تبلیغ صورت گیرد و لطفا مبلغی را بعنوان تضمین برگزاری به حساب سایت واریز کنید تا با اطمینان بیشتری مسابقه استارت بخورد.
مطمئنا با کاری که به نتیجه برسانید اعتماد از دست رفته بین دوستان را بازخواهید یافت و مثل همیشه سایت را همراهی خواهید کرد و سایت هم از شما حمایت خواهد کرد.
با تشکر
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط sara0111 ، Sahab ، Brightness ، ایلیا ، JAVAD4050
خالا چون مسابقه به تعویق افتاد میخوام یک کارهای دیگری هم بکنم میخوام با خانه شهرسازان ایران و کیمیا فکر بزرگ و همچنین موسسه کوبه هم برای اسپانسر شدن در این مسابقه دعوت به عمل بیارم میخوام یک مسابقه بزرک ترتیب بدم اگر دوستانی هم هستن که میخوان به این مسابقه کمک مالی بکنند یا هر نوع کمک دیگر ماممنون میشیم واقعا این مسابقات لازمه اگه جایزه زیا دباشه قطعا شرکت کنندگان با شور و خرارت دیگری کار میکنند من ئمنتظر کمک شما اعضا بخصوص مذیزان ارشد هستم دو ستا ن میتوانند کمکهای خود را به صورت هدیه به حساب ماربری من یا حساب اقای دهقان واریزی کنند در ضمن این سو تفاهم صورت نگیرد که به حساب من واریز شود من جیم میزنم نه حساب مالی من در سایت در اختیار مدیریت سایت میباشد و هیچونه برداشتی برای من امکان نخواهد داشت این را از همین جا هم به مدیریت سایت میگویم که پولهایی که به حساب کاربری من میاید اجازه برداشت ان از من گرفته شود منتظر باشید حتما برگزار خواهد شد حتی اگر تمام هزینه ها را خودم بدهم

پاسخ
سلام
در صورتی این مسابقه برگزار خواهد شد که موارد زیر انجام شود.
1-تهیه پوستر ویژه مسابقه(در کنار پوستر بهتر است بنری هم برای تبلیغ ساخته شود)
2-واریز 20 درصد هزینه برای تضمین برگزاری(اگر مشکلی پیش آید مسئولیت با سایت باشد و برگزار شود و هزینه هم برگشت داده نمی شود)

اگر بدون برنامه ریزی اصولی کاری صورت پذیرد و با شکست مواجه شود برای سایت ایران شهرساز بسیار بد می باشد و از این به بعد ممکن است این حرکت بدون برنامه باب شود.
همه تلاش من و شما و اعضا این است که سایت رو به جلو حرکت کند و از شما تقاضا داریم با درایت بیشتری در به نتیجه رسیدن هدف تلاش کنید.
با تشکر

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، Sahab ، JAVAD4050 ، farnoosh joon ، sara0111
از دوستان خواهش میکنم که با صبر و حوصله کار ها رو پیش ببرن من با همه برنامه هایی که به اعتبار سایت بیفزاید موافقم (علمی -عقلی)

پیشنهاد
به نظر من یه تیم از مدیران و مهندس s1s2s3 در مورد این برنامه تحت نظر مدیریت سایت برنامه ای رو آماده کنن شاید اونجا بتونیم تصمیم بهتری برای پیشرفت سایت بگیریم هان ...[/b]
آخرین ارسال های من :

چون  نامه  جرم  ما  بهم پیچیدند    بردند و  به  میزان  عمل  سنجیدند
بیش از همه کس گناه مابود ولی   ما را به  محبت  علی  بخشیدند

پاسخ
 سپاس شده توسط sara0111 ، alireza

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تشکر نکنید ....لایک جایگزین تشکر شد...دیدن مطالب تا قبل از تشکر هم حذف alireza 70 24,366 ۱۳۹۵-۱۲-۳، ۱۱:۴۱ صبح
آخرین ارسال: avina7707
  تحصیل 30 هزار دانشجو در دانشگاه های آزاد استان سمنان mina91 0 1,364 ۱۳۹۲-۱۱-۱۷، ۰۹:۰۴ عصر
آخرین ارسال: mina91
  بچه های خواهشا چند تا الگوی کف سازی و جداره سازی در فضای شهری میخوام s1s2s3 1 1,605 ۱۳۹۲-۹-۲۸، ۱۱:۱۵ عصر
آخرین ارسال: s1s2s3
  سوات با توجه به 6 بعد کتاب کارمونا توضیح داده شود s1s2s3 7 4,131 ۱۳۹۲-۸-۴، ۱۰:۳۸ عصر
آخرین ارسال: Masih
  هر کی در مورد طراحی ورودی شهر مطلبی داره من حاضرم بخرم s1s2s3 8 3,764 ۱۳۹۲-۷-۱، ۰۸:۴۵ عصر
آخرین ارسال: farnoosh joon
  کسی در مورد طراحی ورودی های شهری مطلبی داره کمک s1s2s3 5 3,537 ۱۳۹۲-۶-۲۸، ۰۳:۰۲ عصر
آخرین ارسال: m.marziye
  خبر فوری ی ی ی ی: نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد ( 14 شهریور ) و برگزاری مرحله دوم godonly. 53 17,071 ۱۳۹۲-۶-۱۴، ۱۲:۰۰ عصر
آخرین ارسال: mahan
  اطلاعیه مهم>>برای رفع مشکل گوگل که در بعضی وقت ها سایت با ارور امنیتی روبرو میشود alireza 16 7,578 ۱۳۹۲-۶-۲، ۰۱:۱۵ صبح
آخرین ارسال: m.marziye
  دوستانی که میخواهندبه مسابقه بزرگ طراحی با جایزه کمک کنند بیایند s1s2s3 2 1,469 ۱۳۹۲-۵-۱۸، ۱۱:۴۱ صبح
آخرین ارسال: s1s2s3
  مسابقه طراحی محله draft 9 5,077 ۱۳۹۲-۵-۱۸، ۰۱:۳۹ صبح
آخرین ارسال: draft

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان