امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برگزاری مسابقه بزرگ طراحی با جایزه 800000 هزار تومانی نفرات اول تا هشتم
(۱۳۹۲-۵-۱۸، ۰۱:۰۱ صبح)ایلیا نوشته است: با سلام و خسته نباشید و تبریک عید فطربه همه اعضای خوب سایت
با اجازه مهندس دهقان
ببینید دوستان، اینکه یک نفر روشش اشتباه باشه خب اگر اصلاح بکنه بهتره دیگه، مثلا در همین مورد، هرکسی حق داره بدونه که باباجان این مسابقه ماست خوریه، دور دنیا در هشتاد روزه، بالاخره چی چی هست ؟ این حق هرکسیه که بخواد شرکت کنه و انتظار درست هم این هست که کسی بدون اینکه شرکت بکنه نمیتونه ثبت نام بکنه.
اما از طرف دیگه از تمام اعضای سایت خواهش می کنم اینقدر یک مرتبه جبهه نگیرند. به شخصه با این شیوه موافق نیستم. اما این طور موضع گیری مخالف چه نتیجه ای می تونه داشته باشه به جز دوری از همدیگه و کنسل شدن برنامه ها؟
شاید اصلا روش ایشون خیلی بهتر هم باشه. تا حالا که امتحان نکردیم، کردیم!؟
امتحانش به نظرم اصلا ضرری نداره و از دوستان مخالف می خوام کمی صبر پیشه کنند و بذارن کار کمی جلو بره تا ببینیم اصلا چطور میشه. باید دید اصلا به حد نصاب خواهد رسید یا اینکه کنسل میشه و اگر رسید اونوقت چطور پیش خواهد رفت؟
از جناب s1s2s3 هم خواهش میکنیم کارشون رو ادامه بدن. ایده شون، ایده خوبیه و ما هم حتما حمایت می کنیم. امیدواریم نتیجه خوب باشه و همه هم خوشحال بشیم، چرا هم نشیم وقتی یه کاری شروع شده و خوب هم تموم بشه؟ اگر هم خوب تموم نشه باید بشینیم بررسی کنیم چرا همچین چیزی اتفاق افتاده؟
خلاصه اینکه موفقیت در این قبیل امور، تحمل و بردباری دوستان و همچین مشورت گرفتن و همکاری متقابل کسانی که مجری هستند رو می طلبه. پس ببینید اگر میشه این موضوع با همکاری هم به خوبی پیش بره، اجراییش کنید . اجراییش کنید و اگر میبینید نیمشه توجیه کنید که چرا نمیشه، چون حمایت از شما قطعا صورت میگیره. ایشالا که بتونیم کار مثبتی رو انجام بدیم باهم

ببینید مهنس ایلیای گرامی گفتم قصد ما مخالفت نیست.من خودم به شخصه حاضرم درصورتی که اطلاعات از مسابقه داشته باشم با کمال میل استقبال و شرکت میکنم و حتی برای تبلیغ و بهتر برگزار شدنش هم تلاش میکنم.چرا که برگزاری همچین مسابقاتی یکی از عواملی برای بهتر شدن و پیشرفت سایته.ولی با همچین مسابقه ای هم تا حالا تو سایت برخورد نکردیم که بدونیم چیه و چه شکلی.پس وقتی سوال میپرسیم باید مجری مسابقه جواب بده.نه اینکه کنسل کنه.
من هم امیدوارم مهندسs1s2s3یه بار دیگه تامل بفرمایند و تصمیمشونو بگیرن و در صورت امکان و اگر شدما هم از ایشون حمایت میکنیم و کمک هم خواهیم کرد.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، Brightness ، JAVAD4050

پیام‌های داخل این موضوع
RE: برگزاری مسابقه بزرگ طراحی با جایزه 800000 هزار تومانی نفرات اول تا هشتم - توسط sara0111 - ۱۳۹۲-۵-۱۸، ۰۱:۱۷ صبح

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تشکر نکنید ....لایک جایگزین تشکر شد...دیدن مطالب تا قبل از تشکر هم حذف alireza 70 24,567 ۱۳۹۵-۱۲-۳، ۱۱:۴۱ صبح
آخرین ارسال: avina7707
  تحصیل 30 هزار دانشجو در دانشگاه های آزاد استان سمنان mina91 0 1,375 ۱۳۹۲-۱۱-۱۷، ۰۹:۰۴ عصر
آخرین ارسال: mina91
  بچه های خواهشا چند تا الگوی کف سازی و جداره سازی در فضای شهری میخوام s1s2s3 1 1,625 ۱۳۹۲-۹-۲۸، ۱۱:۱۵ عصر
آخرین ارسال: s1s2s3
  سوات با توجه به 6 بعد کتاب کارمونا توضیح داده شود s1s2s3 7 4,183 ۱۳۹۲-۸-۴، ۱۰:۳۸ عصر
آخرین ارسال: Masih
  هر کی در مورد طراحی ورودی شهر مطلبی داره من حاضرم بخرم s1s2s3 8 3,816 ۱۳۹۲-۷-۱، ۰۸:۴۵ عصر
آخرین ارسال: farnoosh joon
  کسی در مورد طراحی ورودی های شهری مطلبی داره کمک s1s2s3 5 3,571 ۱۳۹۲-۶-۲۸، ۰۳:۰۲ عصر
آخرین ارسال: m.marziye
  خبر فوری ی ی ی ی: نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد ( 14 شهریور ) و برگزاری مرحله دوم godonly. 53 17,168 ۱۳۹۲-۶-۱۴، ۱۲:۰۰ عصر
آخرین ارسال: mahan
  اطلاعیه مهم>>برای رفع مشکل گوگل که در بعضی وقت ها سایت با ارور امنیتی روبرو میشود alireza 16 7,660 ۱۳۹۲-۶-۲، ۰۱:۱۵ صبح
آخرین ارسال: m.marziye
  دوستانی که میخواهندبه مسابقه بزرگ طراحی با جایزه کمک کنند بیایند s1s2s3 2 1,481 ۱۳۹۲-۵-۱۸، ۱۱:۴۱ صبح
آخرین ارسال: s1s2s3
  مسابقه طراحی محله draft 9 5,100 ۱۳۹۲-۵-۱۸، ۰۱:۳۹ صبح
آخرین ارسال: draft

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان