امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 3.23
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[اطلاعیه شماره 2]تشکیل گروه ویژه دکتری شهرسازی
(۱۳۹۲-۶-۲۵، ۰۱:۱۰ عصر)ایلیا نوشته است:
(۱۳۹۲-۶-۲۴، ۰۵:۰۸ عصر)elham90 نوشته است: مهندس این حرفای شما درست اما فک میکنم چیزی ک مهمتر از خوندن هست داشتن مقاله هس ک اگه نباشه تلاش برای خوندن بی فایدس
دکترا یک مقطعی هس ک باید قبل استارت زیرساختارش اماده باشه ک فک میکنم مقاله باشه ...
اینو اول باید مشخص کنیم ک اگر قبول شدیم مصاحبه شرکت کردیم امتیازات رو بتونیم کسب کنیم
بسیار خوب
این مطالب هم جزیی از کار کارگروه هست و ما هم نگفتیم صرفا مطالعه
این پیشنهادات رو جمع و به نظرسنجی میذاریم

دوست عزیز میشه لطفا برای نظر سنجی ها هم زمان بدید؛ شاید یکی امروز بود یکی فردا یکی دو هته بعد!!!!!!!!
از دوستان سال بالاییی خودم شنیدم برا قبولی زمان زیادی رو نخوندم البته این مدت- زمان کم خوندن؛ حدود 2ماه- برای قبولی شبانه فردوسی و روزانه شهرهای کوچیکتری مثل سبزوار
راستش من پیشنهاد میدم یه محدوده زمانی رو برا خوندن چند کتاب مهم و ضروری بذاریم و سعی کنیم ما بینش به کار پژوهشی بپردازیم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط m.marziye
دوستان عزیز ازپیشنهادتان بسیار سپاس گذارم من مدتیست که تصمیم به خواندن گرفته اماهنوز به صورت جدی شروع نکرده ام من یکسری منابع روتهیه کرده ام امادقیقا نمی دانم چه باید بخوانم بنابراین ابتداباید منابع اصلی رایافته سپس انهارابین خودتقسیم نموده وهرکس تمایل دارد بامن درزمینه مقاله راهکارهای حاشیه نشینی وبافت فرسوده کمک کندلطفا هرچه سریع تراطلاع دهدسپاسگذارم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    حتما پیشنهاداتتون رو بررسی میکنیم و در پایان شهریور نظرات تمام دوستان دخیل هست
    مدت نظرسنجی رو هم بیشتر میکنیم
    لطفا تمامی دوستانی که دراین کارگروه درخواست میدن یا دانشجوی ارشد باشند یا فارغ التحصیل ارشد چون باید برای مقاله نویسی ابتدا مشخصات واقعی دوستان بررسی بشه تا ما شرمنده کسانی که تلاش میکنند نشیمو زحماتشون به بار بشینه
    برای دوستان سال اول ارشدهم برنامه خاصی داریم که متعاقبا اعلام میکنیم
    ضمنا کارگروه مقاله نویسی دانشجویان و فارغ التحصیلان کارشناسی هم به زودی از طرف تالارکارشناسی .(طبق برنامه ای که مدتها قبل اعلام شده بود) اغاز به کار خواهد کردو از عزیزان کارشناسی میخوایم کمی صبور باشند
    آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
    پاسخ
     سپاس شده توسط ماراویا ، Brightness ، m.marziye ، afsoon_esfahani
    دوستان یک سئوال؟راسته در مصاحبه دکتری پارتی بازی زیاده؟و اول دانشجو های ارشد دانشگاه خودشون رو می گیرن؟حقیقتش من سر همین جریان نا امید شدم:(

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    سلام منم هستم

پاسخ
    سلام دوستان...
    منابع رو میشه اعلام کنید...؟

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      فک کنم همگیه بچه ها رفتن به خواب زمستانی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

پاسخ
      سلام منم هستم

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        سلام منم هستم

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        من هم
        هستم
        با تشکر

آخرین ارسال های من :
        پاسخ

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          ثبت‌نام آزمون‌های ارشد و دکتری آزاد از 16 آذر MHAKBARI 0 1,595 ۱۳۹۴-۹-۱، ۰۹:۴۸ عصر
        آخرین ارسال: MHAKBARI
          نتایج نهایی آزمون دکتری 94 اعلام شد MHAKBARI 0 1,427 ۱۳۹۴-۵-۲۸، ۰۲:۴۲ عصر
          مهلت انتخاب رشته دکتری 94 تا فردا Brightness 0 1,783 ۱۳۹۴-۲-۳، ۱۰:۱۸ صبح
        آخرین ارسال: Brightness
          ثبت نام بن کارت دانشجویی ویژه بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی Brightness 0 1,202 ۱۳۹۴-۱-۳۰، ۰۶:۳۵ عصر
        آخرین ارسال: Brightness
          پاسخنامه تشریحی دکتری جغرافیا و برنامه ریزی شهری amindatcom 2 1,938 ۱۳۹۴-۱-۱۱، ۱۰:۱۶ صبح
        آخرین ارسال: amindatcom
          اینجا کسی امروز کنکور دکتری شهرسازی داده؟ kiana7822 60 10,026 ۱۳۹۳-۱۲-۲۸، ۰۲:۲۵ عصر
        آخرین ارسال: kiana7822
          زمان و جزئیات توزیع کارت آزمون سراسری دکتری 94 MHAKBARI 2 2,030 ۱۳۹۳-۱۲-۱۳، ۰۳:۴۷ عصر
        آخرین ارسال: haydariyan
          سازمان سنجش : انتشار سوالات آزمون دکتری 94 از روز دوشنبه MHAKBARI 0 1,512 ۱۳۹۳-۱۲-۱۲، ۰۷:۱۸ عصر
          توزیع کارت آزمون دکتری 94 MHAKBARI 2 1,807 ۱۳۹۳-۱۲-۱۲، ۰۱:۵۶ عصر
          توزیع کارت آزمون دکتری از 12 اسفند MHAKBARI 0 1,461 ۱۳۹۳-۱۲-۳، ۰۸:۵۰ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان