امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فراخوان اولين همايش ملي مصالح، شهر، معماري
(۱۳۹۲-۵-۱۹، ۱۰:۴۹ صبح)Sahab نوشته است:
(۱۳۹۲-۵-۱۹، ۱۰:۴۲ صبح)ایلیا نوشته است:
(۱۳۹۲-۵-۱۹، ۰۷:۴۹ صبح)Sahab نوشته است: سلام...ممنون از شما ولی جسارتا روم به دیوار.......تکراری است قبلا قرار داده بودم : لطفا قبل از ارسال جدید یک بررسی کنید که قرار نگرفته باشه....ممنون
http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=16173
2121212121212121212121212121
سلام. اینطور که نمیشه. باید مشخص کنید روتون به کدوم دیوار هست 212121
میدونید گاهی سرچ همه فایل هارو نشون نمیده. من بعضی تاپیک هایی که خودم زدمو با سرچ نمی تونم بیارم! البته گاهی نحوه جستجوی ما مشکل داره. ولی باید به فکر یک پیشنهاد خوب و کاربردی برای این موارد باشیم. حالا که قرار هست مدیران تالارها مشخص بشن و حیطه هرکسی دقیق معلوم باشه، یه کارایی میشه کرد مثلا اونایی که مدت گذشته مشخص بشه و مواردی که به روز هست جدا بشه. البته این فقط برای مواردی مثل همایش ها کاربرد داره26
نکته اول بماند.....نکته دوم آخه در همون تالار و انجمن ارسال شده فاصله این ارسال تا ارسال قبلی فقط 4-5 تا بود....یعنی همین الن پایین صفحه تو مطالب مرتبط میاردش....تو همون قسمت همایشها رو نگاه مینداختن میدیدنش...نیاز به سرچ نداشت....... ولی حرف شما متین....درباره سرچ باید یک بازنگری بشه.....آخه تقصیر خود ما هم هست پخش و پلا ارسال زیاد داریم..یا تو ارسالامون کلید واژه ها رو نمیاریم.....حتی توضیح نمیدیم....من خودم سعی می کنم تو ارسالام تو عنوان... تاریخ یا اصل موضوع باشه...اگه نظام ارسالا هماهنگ و یک دست بشه فکر کنم این ایراد رفع میشه......
خب همین، به خاطر این همه ارسال های پخش و پلایی که هست باید یه فکری بشه. در بسیاری از انجمن ها هیچکسی حق نداره بدون اجازه مدیر بخش حتی یک تاپیک بزنه ! و اگه بزنه سریع پاک میشه و یا اینکه اگه فرضا عنوان تاپیکش با محتوای اون ارتباطی بهم نداشته باشند بازهم سریع حذف میشه اون ارسال. البته اینقدر سختگیرانه هم خودش مشکل درست می کنه ولی باید یه راهی باشه بالاخره...
چطور نظام ارسال ها هماهنگ میتونه بشه؟
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: فراخوان اولين همايش ملي مصالح، شهر، معماري - توسط ایلیا - ۱۳۹۲-۵-۱۹، ۱۱:۰۶ صبح

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اطلاعیه همايش ملي معماري وشهرسازي ايراني اسلامي Brightness 2 1,932 ۱۳۹۳-۱۲-۱۱، ۰۷:۱۰ صبح
آخرین ارسال: alireza
  اولین همایش بین المللی در جستجوی شهر فردا-مهر93 Sahab 2 2,738 ۱۳۹۳-۷-۱۳، ۱۱:۳۷ عصر
آخرین ارسال: alireza
  اولين كنفرانس ملي معماري و شهرسازي اسلامي و ترسيم سيماي شهري پايدار با گذر از معماري haydariyan 0 1,583 ۱۳۹۲-۸-۲۴، ۰۹:۱۹ صبح
آخرین ارسال: haydariyan
  کنفرانس ملی زن،معماری و شهر m.marziye 0 1,196 ۱۳۹۲-۸-۱۸، ۰۱:۲۲ صبح
آخرین ارسال: m.marziye
  همايش ملي ابعاد و مسائل حمل و نقل شهري sara0111 0 1,103 ۱۳۹۲-۷-۱۲، ۰۳:۲۸ صبح
آخرین ارسال: sara0111
  کنفرانس ملی معماري شهرسازي وتوسعه پايداربامحوريت ازمعماري بومي تاشهر پايدار-دی 92 Sahab 1 1,748 ۱۳۹۲-۶-۱۳، ۰۳:۵۱ عصر
آخرین ارسال: Sahab
  همايش ملي جغرافيا،شهرسازي وتوسعه پايدار - اسفند92 haydariyan 0 1,489 ۱۳۹۲-۶-۹، ۰۹:۴۱ صبح
آخرین ارسال: haydariyan
  اولين كنفرانس معماري و فضاهاي شهري پايدار sara0111 0 1,123 ۱۳۹۲-۵-۲۷، ۱۲:۲۶ صبح
آخرین ارسال: sara0111
  همايش تخصصي روشنايي و نورپردازي ايران-25 الی 27 آذر ماه 1392 Sahab 3 2,058 ۱۳۹۲-۵-۲۱، ۰۸:۱۷ عصر
  اولين همايش ملی معماری، مرمت، شهرسازی و محيط زيست پايدار bahareh. 1 3,430 ۱۳۹۲-۵-۱۵، ۰۹:۲۱ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان