امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نصب نرم افزارexpert choice 11
دوستان فیلم نصب نرم افزار expert choice11رو دارن....وقتی نصب تموم میشه سریال میخواد یا پیام میده که باید بازم ست آپ کنم...میشه راهنمایی کنید چیکار باید کنم؟
آخرین ارسال های من :

آذربایجان وار السون ایستمین کور السون
پاسخ
(۱۳۹۲-۵-۲۱، ۰۳:۳۳ عصر)بابک خرم دین نوشته است: دوستان فیلم نصب نرم افزار expert choice11رو دارن....وقتی نصب تموم میشه سریال میخواد یا پیام میده که باید بازم ست آپ کنم...میشه راهنمایی کنید چیکار باید کنم؟
سلام دوست عزیز این پی دی اف روش نصب رو توضیح داده امیدوارم که مفید واقع بشه موفق باشید

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   Read me.pdf (اندازه: 95.97 KB / تعداد دفعات دریافت: 48)
آخرین ارسال های من :

[img=0x282]http://pic.photo-aks.com/photo/nature/rain/large/girl_rain_forest_road.jpg[/img]
Follow your dreams  and  never  never never give up

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، Brightness
سلام مهندس. سریال نامبر موجود توی فایلی که مهندس حیدریان ارسال کردن،گویا فقط روی ویندوز 7 یا ویستا اجرا میشه .
آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
پاسخ
سلام نه مهندس من خودم واسه اطمینان الان روی XP نصبش کردم

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
(۱۳۹۲-۵-۲۱، ۰۸:۲۴ عصر)haydariyan نوشته است: سلام نه مهندس من خودم واسه اطمینان الان روی XP نصبش کردم
خب پس خیلی خوبه،آخه یه سری از دوستان روی xp که امتحان کرده بودن،این سریال رو نمی پذیرفته. تشکر 1

پاسخ
 سپاس شده توسط haydariyan
ممنون از همه دوستان بخصوص مهندس حیدریان

پاسخ
 سپاس شده توسط haydariyan ، Brightness
با سلام
من نرم افزار رو به کمک دوستان نصب کردم...حالا وقتی میخوام یک مدل رو در قالب سلسه مراتبی پیاده کنم بایداز قسمتFileگزینه New رو انتخاب کنم که وجود نداره....فقط سلسله مراتب های پیش فرض وجود داره......میشه راهنمایی کنید چیکار باید بکنم؟؟؟؟؟؟؟....قسمتNew تو file وجود نداره

پاسخ
سلام خیلی عجیب ولی من امتحان کردم و مشکلی نبود New هم هست

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نصب city engine2012 , GIS10.1 بنام سرزمين آذربايجان 1 1,416 ۱۳۹۲-۹-۲۹، ۰۸:۱۲ عصر
آخرین ارسال: Masih
  نصب اتوکد بابک خرم دین 3 2,173 ۱۳۹۲-۷-۲۲، ۰۴:۰۰ عصر
آخرین ارسال: mona66
  مشکل در نصب اتوکد 2011 starsat 5 3,113 ۱۳۹۲-۷-۶، ۱۲:۴۸ صبح
آخرین ارسال: starsat
  کسی میدونه تفاوت نرم افزارexpert choice با super decicsionچیه؟ بابک خرم دین 2 1,775 ۱۳۹۲-۵-۲۵، ۰۱:۰۹ عصر
آخرین ارسال: پریوش
  نرم افزار بابک خرم دین 0 640 ۱۳۹۲-۵-۱۳، ۰۱:۰۵ عصر
آخرین ارسال: بابک خرم دین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان