امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
زشت‌ترین شهر انگلستان +عکس
انگلستان یکی از کشورهایی است که هر چند سال یک بار نظرخواهی های خاصی در مورد شهرهای خود قرار میدهد. در این نظر سنجی بدترین شهرهای انگلستان انتخاب می شوند. این شهرها بدترین فضا و بدچهره ترین حالت را دارند.

این نظرسنجی در سال 2013 در یک وبسایت انجام شد و طی آن شهری به نام "همل همپستد" به عنوان بدترین و بدچهره ترین شهر انگلستان انتخاب شده است. در این نظر سنجی این شهر با اختلاف رای بالا به این عنوان رسیده است.

[تصویر:  1429791_746.jpg]
در این شهر کمترین امکانات رفاهی وجود دارد و شکل خانه های بسیار ساده و شهر به طور کلی بی روح ساخته شده است. این شهر همیشه از بدترین نقاط انگلستان شناخته می شده اما این بار به طور رسمی به این عنوان رسید.

افرادی که در این نظر سنجی شرکت کرده اند اعتقاد داشتند اگر کسی قصد نابود کردن روزحیه یا زندگی خود را دارد باید به این شهر سفر کرده و در آن مستقر شود. افراد بسیاری در انگلستان هستند که از این شهر ترسیده و آن را نحس می دانند.

آخرین ارسال های من :

تو قلب ِ من یه امپراطوره .. تسلیم میشه چونکه مجبوره

[/size][/size]
پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، rezvan87 ، Brightness ، m.marziye ، bahareh. ، godonly.
21 تو ایران تقریبا همه شهرها اینجورن...
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
 سپاس شده توسط Sahab ، Brightness
فکر کنم تو ایران زیبا ترین شهرها به این شکله نه زشترینشون!!!!

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط godonly.
پدیده مسکن مهر ما رو ببینند چی میگن22
آخرین ارسال های من :

If you don't like where you are,change it! you're not a tree
Jim Rohon
پاسخ
 سپاس شده توسط godonly.
:D عالییییییییییییییییی بود
آخرین ارسال های من :

پاسخ
فکر کنم آرمانشهرهای ایرانی ها اینجوریا باشه، تو خوابم نمی بینن

آخرین ارسال های من :
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  خانه درختی در انگلستان leila 0 1,558 ۱۳۹۳-۵-۳۰، ۰۴:۲۳ عصر
آخرین ارسال: leila
  زاها حدید و هتل برج شهر رویاها؛ بازتعریف پارامتریک عناصر سنتی معمارانه leila 0 1,086 ۱۳۹۳-۵-۲۵، ۱۰:۳۵ عصر
  طرح توسعه ی موزه ی استایدل - شوماخر اشنایدر +عکس leila 0 1,184 ۱۳۹۳-۵-۲۵، ۱۰:۳۱ عصر
  بلند ترین آسمانخراش جهان در چین ساخته خواهد شد leila 0 1,458 ۱۳۹۳-۴-۲۱، ۱۱:۳۰ صبح
  قدیمی ترین مدرسه ایران در سبزوار کنکوری شد alireza 0 1,318 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۰۱:۵۵ عصر
آخرین ارسال: alireza
  مناسب ترین رنگ برای استفاده در اتاق خواب hamid_shahrsaz 0 1,401 ۱۳۹۲-۱۱-۱۴، ۰۶:۴۴ عصر
آخرین ارسال: hamid_shahrsaz
  5 شهر سبز جهان ماراویا 0 1,260 ۱۳۹۲-۹-۱۸، ۱۰:۲۵ عصر
آخرین ارسال: ماراویا
  دو سازه طراحی شده دانشگاه سمنان در فهرست برترین های ۲۰۱۲ + عکس MHAKBARI 0 1,373 ۱۳۹۱-۱۱-۲۹، ۰۳:۰۹ عصر
آخرین ارسال: MHAKBARI
  دیدنی‌ترین تصاوير معابد جهان MHAKBARI 0 1,527 ۱۳۹۱-۱۱-۲۶، ۰۷:۰۵ عصر
آخرین ارسال: MHAKBARI
  چند عکس از معماری داخلی دیدنش خالی از لطف نیست Ƒanos 1 4,025 ۱۳۹۱-۱۱-۸، ۰۹:۴۴ صبح
آخرین ارسال: mahan

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان