امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک
من برای مقالم از یه سری متن استفاده کردم که از توی یک سایت برداشتمش.ولی به یه مشکلی خوردم.داخل متن یه سری منابع هست که فقط اسم و شماره صفحه داره و کامل نیست ولی من به منبع کاملش نیاز دارم.متنو میزارم اینجا ببینین میتونین توی نوشتن منبع کامل برای اخر مقالم کمکم کنین؟
پيش فرض هاي توسعه پايدار شهري
:
در راستاي تحقق توسعه پايدار شهري مي بايست شرايطي فراهم شود تا امكان بستر سازي توسعه پايدار انساني و بهبود رفاه اجتماعي شهروندي، فراهم گردد كه در اين بستر مي توان به برقراري عدالت اجتماعي(هاروي، 1376: ص110- 99
)
طراحي اقليمي هماهنگ با محيط زيست انساني (بحريني، شيعه، 1380)، تقويت ساختارهاي همبستگي اجتماعي همچون تعهد و مسئوليت پذيري، تقويت بنيانهاي اجتماعي و خانوادگي و احياي محيط زيست همگاني (بحريني، 1378) وايجاد انتظام ساختاري در فضاي شهري براي ادراك زيباشناختي و خوانايي شهري (كوين لينچ،
1381:
ص12- 34) و بهبود بهره گيري از فضاهاي شهري و افزايش رضايت شهروندي
(
بحريني، 1378، ص98- 129) و يكپارچگي بخشي به ساختار بصري محيط و منظر شهري
(
گوردن كالن، 1377: ص64- 90) اشاره كرد. كميسيون جهاني محيط زيست نيز الزامات توسعه پايدار را چنين بيان مي كند
:

آخرین ارسال های من :
پاسخ
عدالت اجتماعی و شهر
نویسنده:دیوید هاروی
مترجمان:
فرخ حسامیان، محمدرضا حائری، بهروز منادی زاده
ناشر:شرکت پردازش و برنامه ریزی شهری (وابسته به شهرداری تهران)
آخرین ارسال های من :

[img=0x282]http://pic.photo-aks.com/photo/nature/rain/large/girl_rain_forest_road.jpg[/img]
Follow your dreams  and  never  never never give up

پاسخ
 سپاس شده توسط farnoosh joon ، foroogh.r ، Brightness ، ایلیا
مرسی ممنون

پاسخ
 سپاس شده توسط haydariyan
اونایی که صفحه ندارن مقاله هستن و باید تو مقاله ها بگردید ولی اگه تو اینترنت سرچ کنید احتمالا بیتونید پیداشون کنید

پاسخ
 سپاس شده توسط farnoosh joon
اسم نویسنده و سال اون را اگر تایپ کنید توی اینترنت مقاله اش را پیدا می کنید گاهی خود مقاله را پیدا نمی کنید ولی قسمتی از متن آن را در مقالات دیگران ملاحظه می کنید در این صورت به قسمت منابع مقالات مراجعه کنید تا رفرنس کامل آن را مشاهده کنید فقط در مقالات بدون منبع مشکلتون باقی می ماند که در این صورت می تونید آدرس الکترونیکی سایت را بعنوان منبع ذکر کنید .

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط farnoosh joon ، ایلیا
اگه اشتباه نکنم این کتاب لینچ که از خوانایی حرف زده سیمای شهر باشه من که نگاه کردم تو این کتابش تو صفحاتی که شما نوشتید حرف خوانایی رو زده مشخصاتشم ایناست:
سیمای شهر
کوین لینچ
ترجمه دکتر منوچهر مزینی انشارات دانشگاه تهران
تابستان 1381(چاپ پنجم)

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، farnoosh joon ، ایلیا

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Exclamation محاسبه قوس(کمک فوری) serafina 3 1,929 ۱۳۹۲-۱۱-۲، ۱۰:۲۳ صبح
آخرین ارسال: serafina
  دوستان برنامه ریزی شهری کمک کنید .....؟؟؟ kiana7822 5 2,677 ۱۳۹۲-۱۰-۱۰، ۰۲:۰۵ عصر
آخرین ارسال: امير سويزي
  کمک در کاریری زمین و حمل ونقل برنامه ریزی شهری میریاما 1 1,571 ۱۳۹۲-۹-۲۲، ۱۱:۵۸ صبح
آخرین ارسال: میریاما
  کمک... اندیشه های فارابی ؟؟؟ rezvan87 1 1,914 ۱۳۹۲-۷-۲۹، ۱۱:۱۵ عصر
آخرین ارسال: Sahab
  درخاوست کمک و راهنمایی imanataei 0 853 ۱۳۹۲-۷-۲۵، ۱۲:۲۷ صبح
آخرین ارسال: imanataei
  درخواست کمک از دانشجویان دانشگاه تربیت مدرس haydariyan 1 1,365 ۱۳۹۲-۷-۱۸، ۱۱:۱۸ عصر
آخرین ارسال: hamidataee
  راهنمایی و کمک درباره ی نسیم شهر تهران ..... مهم آریودخت 4 2,768 ۱۳۹۲-۵-۱۹، ۰۶:۲۰ عصر
آخرین ارسال: Brightness
  کمک برای شرح اصطلاحات haydariyan 0 1,166 ۱۳۹۲-۳-۳۰، ۰۷:۱۶ عصر
آخرین ارسال: haydariyan
  کمک کنید:سوال از GIS s1s2s3 0 1,092 ۱۳۹۱-۱۱-۴، ۱۱:۰۳ عصر
آخرین ارسال: s1s2s3
  کمک>>امتیاز دانشجویان ممتاز از پذیرش بدون آزمون کارشناسی ارشد ،استفاده کنند 13-12 14 5,679 ۱۳۹۱-۱۱-۴، ۰۸:۴۶ عصر
آخرین ارسال: CJ-07

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان