امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اعلام نتایج آزمون دکتری و کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در نیمه نخست شهریور92
زمان دقیق اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد
زمان دقیق اعلام نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد.

به گزارش سرویس دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)،
نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد روز پنجشنبه 14 شهریور ماه از طریق سایت مرکز آزمون دانشگاه آزاد به نشانی www.azmoon.com اعلام می‌شود.
آخرین ارسال های من :

تو قلب ِ من یه امپراطوره .. تسلیم میشه چونکه مجبوره

[/size][/size]
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
بچه ها تو یه سایت دیدم یه نفر نوشته:

دوستان معماری و طراحی شهری من از جایی که ادعا میشه موثقه شنیدم که وقتی کارنامه اومد مجاز شدیم محل ازمون اسکیسم با تاریخ مشخص شده تو کارنامه……نفرات برتر هم اومون اسکیس ندارند….

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      افتضاحی که دانشگاه شهید بهشتی به بار آورد!!!!!!!!!!! foroogh.r 17 8,537 ۱۳۹۳-۱۱-۲۰، ۰۹:۵۲ عصر
    آخرین ارسال: M-Noori
      ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آزاد 93 آغاز شد /دی 93 Sahab 0 1,340 ۱۳۹۳-۱۰-۲۴، ۰۷:۵۶ عصر
    آخرین ارسال: Sahab
      جزییات و تغییرات آزمون دکتری 94 Sahab 0 1,188 ۱۳۹۳-۹-۱۴، ۰۳:۳۴ عصر
      انتشار فهرست رشته محل‌های ارشد و دکتری آزاد/ آغاز ثبت‌نام داوطلبان از 9 آذر Sahab 0 1,380 ۱۳۹۳-۹-۶، ۰۲:۲۲ عصر
      آغاز ثبت‌نام آزمون ارشد و دکتری دانشگاه آزاد 94 از هفته آینده Sahab 0 1,448 ۱۳۹۳-۹-۵، ۰۲:۴۳ عصر
      نتایج آزمون ارشد دانشگاه آزاد 93 در مرحله دوم فردا اعلام می شود Sahab 1 1,480 ۱۳۹۳-۶-۲۹، ۰۲:۲۵ عصر
      نتايج مرحله تكميل ظرفيت مقطع كارشناسي ارشد تا ساعت 19:00 امروز اعلام مي شود Sahab 0 1,300 ۱۳۹۳-۶-۲۹، ۰۲:۲۲ عصر
      اسامي پذيرفته شدگان کنکور دکتری 93 یکشنبه اعلام می شود Sahab 0 1,212 ۱۳۹۳-۵-۲۳، ۰۴:۴۸ عصر
      برنامه‌های درسی معماری و شهرسازی در تمام مقاطع اصلاح می‌شود Sahab 0 1,224 ۱۳۹۳-۴-۲۷، ۱۱:۲۶ صبح
      دانشگاه شهیدبهشتی شهریه پردیس‌های خودگردان را افزایش داد Sahab 1 1,526 ۱۳۹۳-۳-۲۵، ۰۶:۴۷ عصر
    آخرین ارسال: godonly.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان