امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اعلام نتایج آزمون دکتری و کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در نیمه نخست شهریور92
اعلام نتایج آزمون دکتری و کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در نیمه نخست شهریور
رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی، نیمه نخست شهریورماه را به عنوان زمان اعلام نتایج آزمونهای تحصیلات تکمیلی این دانشگاه اعلام کرد.

ناصر اقبالی در گفتگو با خبرنگار مهر، گفت: مرکز آزمون دانشگاه آزاد طی دو هفته آینده نتایج دو آزمون کارشناسی ارشد و دکتری 92 دانشگاه آزاد را اعلام خواهد کرد.
وی ادامه داد: سعی می شود نتایج این دو کنکور همزمان با هم و تا نیمه نخست شهریور در اختیار داوطلبان قرار گیرد.
رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد پیش از این ظرفیت پذیرش در دوره کارشناسی ارشد را 70 هزار نفر اعلام کرده بود و تا سال گذشته در مقطع دکتری نزدیک به 2500 داوطلب پذیرفته می شدند.
به گزارش مهر، در آخرین مصوبات هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد که میزان شهریه این دانشگاه برای سال تحصیلی جدید 3 درصد افزایش می یابد.
آخرین ارسال های من :

تو قلب ِ من یه امپراطوره .. تسلیم میشه چونکه مجبوره

[/size][/size]
پاسخ
 سپاس شده توسط foroogh.r ، Brightness ، m.marziye ، rezvan87 ، mahsa1984 ، elham90 ، mahan ، godonly.
خدا رو شکر که بالاخره قرار شد زودتر اعلام کنن!

آخرین ارسال های من :
پاسخ
خب خدا رو شکر. ..! ممکنه اسکیس دانشگاه آزاد هم فقط تهران باشه؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط godonly.
چه عجب !!!!!!!!!!!!!!!!
آخرین ارسال های من :

پاسخ
مرحله دوم دانشگاه آزاد چی شد پس؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۲-۶-۴، ۱۰:۲۹ عصر)nazi2189 نوشته است: مرحله دوم دانشگاه آزاد چی شد پس؟

احتمال زیاد منتفیه 21
دانشگاه آزاد عزیز دیگه!!!

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط godonly.
(۱۳۹۲-۶-۴، ۱۰:۴۲ عصر)foroogh.r نوشته است:

احتمال زیاد منتفیه 21

سلام...اول اینا نظر شخصی...دوم آزاد آزاده دیگه.... سوم سناریوهای پیش رو مرحله دو آزاد 92
1-با فاصله یک هفته از اعلام نتیجه اولیه کنکور مرحله دوم رو برگزار کنن....وبعد تو مهر اعلام نتیجه کنن(نکته : دانشگاه آزاد سال قبل تکمیل ظرفیتی که برا بهمن اعلام کرد تقریبا واحدها ترمشون رو شروع کرده بودن و بعضی جاها تا سه جلسه کلاس تشکیل شده بود.....حتی برای پذیرش معدلیش اسفند 91 بود یعنی با یک ماه تاخیر رفتن سر کلاس....)پس بی خیال برگزاری مرحله دوم نشید
2-با توجه به اینکه سال قبل 3 بار تکمیل ظرفیت کردن بالطبع داوطلب پشت کنکور(برای آزاد) تعدادش کم شده... به نظر من چون 20 واحد انتخاب داشتیم احتمال اینکه در واحدهایی که داوطلب برای اون رشته محل زیاد و انتخاب قبول شدگان کم فقط برای اون واحد کنکور بذارن توسط خود دانشگاه مثلا : واحد علوم تحقیقات تهران راسا خودش به دلیل داوطلب زیاد خودش کنکور برگزار کنه و نتایج رو بده....(نکته : تو گردهمایی هفته قبل روسای دانشگاه آزاد در واحد نجف آباد اصفهان بحث برگزاری کنکور توسط خود واحدها پر متقاضی در مقاطع مختلف(کاردانی و کارشناسی و ارشد) مطرح شد ولی به نتیجه و مصوبه نرسیدو قرار بر کار کارشناسی دقیق شد...)....
طبق چیزی که مرکز آزمون اعلام کرده بود...حد نصاب برای مرحله دو... ممکنه با حدنصاب(نحوه محاسبش رو خدا داند) یک سری رو بگن قبول نشدی و عملا مرحله دوم رو فقط تو واحدهایی که میزان متقاضی بیشتر از ظرفیت است برگزار کنن....
3-کلا بی خیال مرحله دوم بشن(نکته : چون رشته های معماری،نقاشی و... علاوه بر ما مرحله دو دارن و ... بخوان برگزار نکنن داد خیلیا درمیاد و حوصله دردسر ندارن)...
4-بچه ها رو بدون کنکور مرحله دوم دو تیکه کنن و اونایی نمره بالاتر دارن رو بذارن برا پذیرش مهر الباقی برا بهمن که دوباره پذیرش کنن(تو سال 86 یک هم چین اشتباهی رخ داد تو مقطع کارشناسی یکی از واحدهای تهران که ظرفیت 30 نفر داشت ولی 60 نفر پذیرش کرده بود(رشته مکانیک)....30 نفر دوم رو دادن بهمن)
5-اینا هیچکدام خبر رسمی نبود فقط سناریو پردازی من بود براساس شواهد موجود و سابقه قبلی این دانشگاه.

هفتم خدا بزرگه....همیشه آخر همه چیز خوب تموم میشه...اگه الان خوب نیست بدون آخرش نرسیده(چارلی چاپلین).....پس صبر تا 15 چاره ای نیست....س.ح.ا.ب

پاسخ
 سپاس شده توسط elham90 ، shaghayegh_66 ، godonly.
sahabجان امیدوارم نظریه برگزار نشدنش اجرا بشه و گرنه من که واقعا اصلا نه وقتش دارم و نه فرصت انجام کار و امتحان!!!!
آره!!!!انشاءالله خدا هرچی خیرمونه رو واسمون پیش بیاره!!!!!

پاسخ
 سپاس شده توسط Sahab ، godonly.
(۱۳۹۲-۶-۵، ۰۱:۵۸ صبح)Sahab نوشته است:
(۱۳۹۲-۶-۴، ۱۰:۴۲ عصر)foroogh.r نوشته است:

احتمال زیاد منتفیه 21

سلام...اول اینا نظر شخصی...دوم آزاد آزاده دیگه.... سوم سناریوهای پیش رو مرحله دو آزاد 92
1-با فاصله یک هفته از اعلام نتیجه اولیه کنکور مرحله دوم رو برگزار کنن....وبعد تو مهر اعلام نتیجه کنن(نکته : دانشگاه آزاد سال قبل تکمیل ظرفیتی که برا بهمن اعلام کرد تقریبا واحدها ترمشون رو شروع کرده بودن و بعضی جاها تا سه جلسه کلاس تشکیل شده بود.....حتی برای پذیرش معدلیش اسفند 91 بود یعنی با یک ماه تاخیر رفتن سر کلاس....)پس بی خیال برگزاری مرحله دوم نشید
2-با توجه به اینکه سال قبل 3 بار تکمیل ظرفیت کردن بالطبع داوطلب پشت کنکور(برای آزاد) تعدادش کم شده... به نظر من چون 20 واحد انتخاب داشتیم احتمال اینکه در واحدهایی که داوطلب برای اون رشته محل زیاد و انتخاب قبول شدگان کم فقط برای اون واحد کنکور بذارن توسط خود دانشگاه مثلا : واحد علوم تحقیقات تهران راسا خودش به دلیل داوطلب زیاد خودش کنکور برگزار کنه و نتایج رو بده....(نکته : تو گردهمایی هفته قبل روسای دانشگاه آزاد در واحد نجف آباد اصفهان بحث برگزاری کنکور توسط خود واحدها پر متقاضی در مقاطع مختلف(کاردانی و کارشناسی و ارشد) مطرح شد ولی به نتیجه و مصوبه نرسیدو قرار بر کار کارشناسی دقیق شد...)....
طبق چیزی که مرکز آزمون اعلام کرده بود...حد نصاب برای مرحله دو... ممکنه با حدنصاب(نحوه محاسبش رو خدا داند) یک سری رو بگن قبول نشدی و عملا مرحله دوم رو فقط تو واحدهایی که میزان متقاضی بیشتر از ظرفیت است برگزار کنن....
3-کلا بی خیال مرحله دوم بشن(نکته : چون رشته های معماری،نقاشی و... علاوه بر ما مرحله دو دارن و ... بخوان برگزار نکنن داد خیلیا درمیاد و حوصله دردسر ندارن)...
4-بچه ها رو بدون کنکور مرحله دوم دو تیکه کنن و اونایی نمره بالاتر دارن رو بذارن برا پذیرش مهر الباقی برا بهمن که دوباره پذیرش کنن(تو سال 86 یک هم چین اشتباهی رخ داد تو مقطع کارشناسی یکی از واحدهای تهران که ظرفیت 30 نفر داشت ولی 60 نفر پذیرش کرده بود(رشته مکانیک)....30 نفر دوم رو دادن بهمن)
5-اینا هیچکدام خبر رسمی نبود فقط سناریو پردازی من بود براساس شواهد موجود و سابقه قبلی این دانشگاه.

هفتم خدا بزرگه....همیشه آخر همه چیز خوب تموم میشه...اگه الان خوب نیست بدون آخرش نرسیده(چارلی چاپلین).....پس صبر تا 15 چاره ای نیست....س.ح.ا.ب
1 - اینکه بخوان کنکور رو شهریور ماه بگیرن بدون اطلاع قبلی تقریبآ غیرممکنه . حداقل یک ماه باید فرصت بدن به دانشجو درحالیکه همین الان هم از مرکز آزمون بپرسی هنوز نمیدونه میخواد چکار کنه . اگه این کارو کنند صدای همه در میاد و تازه خیلی ها قید مرحله ی دوم رو میزنند.
تازه باید دقت کرد که اصلا گرفتن مرحله ی دوم مطابق سیستم انتخاب دانشگاه نبوده . سیستم سنجش با عقب جور در میاد اما واسه آزاد وقتی ما حتی الویت دانشگاه ها رو مشخص کردیم، چه منطقی پشت این کار هست ؟!
2 - معلومه دو مرحله ای شدن کنکور اصلا طبق برنامه نبوده چون اگه طبق برنامه بود حداقل یه تاریخ حدودی مشخص میکردن. ضمن اینکه تا 2روز قبل امتحان حرفش نبود و اصلآ توی دفترچه هم چنین چیزی که دو مرحله ای هست ذکر نشده بود و فقط گفته بود یه سری رشته ها آزمون عملی دارند.
3 - اینکه نتایج آزمون مهر اعلام بشه و ورودی بهمن بشن همه ، با سیاست های دانشگاه جور در نمیاد چون عملآ پول یک ترم رو از دست میدن . تازه یه هزینه ی مضاعف هم متقبل میشن تا کنکور رو برگزار کنند!
4 - حدس میزنم یه کاری کردند و توش موندن و حالا سعی دارند جمعش کنند . اتفاقا اینکه بگن مرحله دو لغو شده 90% افراد حتی معماری ها رو خوشحال میکنه . هیشکی از مرحله ی دوم استقبال نمی کنه.
5 - اینکه هر دانشگاه بخصوص دانشگاه های پر متقاضی کنکور جدا برای خودشون برگزار کنند هم درست نمیتونه باشه . مثلآ علوم تحقیقات 100 نفر پذیرش میکنه و 40 تا رو میگیره . اولآ خیلی حرف توش بوجود میاد. دومآ مرکز آزمون به شدت روی این موضوع حساسه و هر امتحانی رو باید زیر نظر خودش انجام بده و ثانیا تکلیف اون مثلا 60 نفری که در مرحله ی دوم رد شدن چی میشه ؟ شاید در شرایط عادی اگه قبول نمیشدن مثلآ دانشگاه یزد قبول میشدن اما اینجوری با این کار کلآ هیچ جایی قیول نمیشن درحالیکه افرادی با ترازهای پایین تر با خیال راحت و احتمالآ بدون کنکور مرحله ی دوم در دانشگاه مطلوبشون قبول شدن!

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    از دانشگاه آزاد هرچی بگین برمیاد! دانشگاه آزاد اصلا در قبال وقت ما احساس مسئولیت نمیکنه و از اینکه یهو بگه سه روز دیگه بیاین آزمون بدین خجالت نمیکشه! :| فقط میتونم بگم: تو روحشون!

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط foroogh.r ، godonly.

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        افتضاحی که دانشگاه شهید بهشتی به بار آورد!!!!!!!!!!! foroogh.r 17 8,536 ۱۳۹۳-۱۱-۲۰، ۰۹:۵۲ عصر
      آخرین ارسال: M-Noori
        ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آزاد 93 آغاز شد /دی 93 Sahab 0 1,338 ۱۳۹۳-۱۰-۲۴، ۰۷:۵۶ عصر
      آخرین ارسال: Sahab
        جزییات و تغییرات آزمون دکتری 94 Sahab 0 1,186 ۱۳۹۳-۹-۱۴، ۰۳:۳۴ عصر
        انتشار فهرست رشته محل‌های ارشد و دکتری آزاد/ آغاز ثبت‌نام داوطلبان از 9 آذر Sahab 0 1,378 ۱۳۹۳-۹-۶، ۰۲:۲۲ عصر
        آغاز ثبت‌نام آزمون ارشد و دکتری دانشگاه آزاد 94 از هفته آینده Sahab 0 1,445 ۱۳۹۳-۹-۵، ۰۲:۴۳ عصر
        نتایج آزمون ارشد دانشگاه آزاد 93 در مرحله دوم فردا اعلام می شود Sahab 1 1,478 ۱۳۹۳-۶-۲۹، ۰۲:۲۵ عصر
        نتايج مرحله تكميل ظرفيت مقطع كارشناسي ارشد تا ساعت 19:00 امروز اعلام مي شود Sahab 0 1,299 ۱۳۹۳-۶-۲۹، ۰۲:۲۲ عصر
        اسامي پذيرفته شدگان کنکور دکتری 93 یکشنبه اعلام می شود Sahab 0 1,210 ۱۳۹۳-۵-۲۳، ۰۴:۴۸ عصر
        برنامه‌های درسی معماری و شهرسازی در تمام مقاطع اصلاح می‌شود Sahab 0 1,221 ۱۳۹۳-۴-۲۷، ۱۱:۲۶ صبح
        دانشگاه شهیدبهشتی شهریه پردیس‌های خودگردان را افزایش داد Sahab 1 1,526 ۱۳۹۳-۳-۲۵، ۰۶:۴۷ عصر
      آخرین ارسال: godonly.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان