امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک ! کلاس اسکیس برای دانشگاه آزاد در مشهد
سلام. من برای اسکیس دانشگاه آزاد یه دوره فشرده میخوام. ..خصوصی یا عمومی...اگر از اساتید یا موسسه ها اطلاع دارید لطفا راهنمایی کنین. ..[al
س .

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط godonly.
:) :)

پاسخ
درود برشما
با نمایندگی موسسات در مشهد تماس بگیرین ببنید اساتید برای مشهد دارن یا خیر..
موفق باشید

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط bita.fazel.m ، Brightness
ممنون الهام.ولی متاسفانه مهراز هشت نداشتن.

موسسه ی دیگه ای تو مشهد میشناسین ؟

پاسخ
درود برشما
لطفا اسم موسسات رو در سایت نیارین تبلیغات محسوب میشه
همین موسسات معروفی ک در تهران هستن شعبه مشهد هم دارن تماس بگیرین سوال کنید
موفق باشید

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، alireza
اوکی. ..تبلیغ؟ .....
اگر میشه پیغام خصوصی برای من بدین که موسسات معروف کدوم ها هستن...من زیاد اشنایی ندارم. ..

پاسخ
من براتون پیام خصوصی گذاشتم
ظاهرا که آزاد مرحله دوم برگزار نمی کنه شاید به همین خاطر هست که موسسات ام دوره خاصی نذاشتن
احتمالا هر دانشگاهی خودش از اونایی که در اون واحد قبول شدن اسکیس می گیره
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا
ممنون.مینا

پاسخ
 سپاس شده توسط godonly.
لطفا اگه جایی رو پیدا کردین به منم خبر بدین منم به چند جا زنگ زدم کلاس نداشتن :( من کلاس اسکیس طراحی شهری می خوام اما نه برای دانشگاه آزاد....... واقعا که این مشهد یک کلاس اسکیس طراحی شهری هم پیدا نمیشه!!!!!!!!!!!

پاسخ
(۱۳۹۲-۶-۸، ۰۱:۲۴ صبح)rmz.mina نوشته است: لطفا اگه جایی رو پیدا کردین به منم خبر بدین منم به چند جا زنگ زدم کلاس نداشتن :( من کلاس اسکیس طراحی شهری می خوام اما نه برای دانشگاه آزاد....... واقعا که این مشهد یک کلاس اسکیس طراحی شهری هم پیدا نمیشه!!!!!!!!!!!

منم همه جا زنگ زدم. ..پیدا نکردم. .خیلی هم برام واجبه ! از دوستانی که رتبه خوبی داشتن تو اسکیس هم عالی میشه اگر یه دوره فشرده برگذار کنن...کسی از این دوستان مشهد نیستند ؟

پاسخ
 سپاس شده توسط godonly.

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درخواست همکاری جهت سرمایه گذاری و مشارکت در ساخت آپارتمان مسکونی در شهرستان بابلسر atelieahjam 0 2,197 ۱۳۹۴-۸-۲۲، ۰۶:۴۶ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  کمک فوری elahian 2 1,994 ۱۳۹۴-۴-۱۲، ۰۲:۴۳ عصر
آخرین ارسال: النازی.1993.
  یک بنای شاخص معماری با پلان و مقاطع و نما برای ماکت سازی تقریبا ساده که ماکتی که قرار alireza 2 5,548 ۱۳۹۳-۱۲-۱۸، ۱۱:۲۹ صبح
آخرین ارسال: MHAKBARI
  درس سمینار برای رشته معماری شاخه بافت های فرسوده alireza 1 4,026 ۱۳۹۳-۱۲-۱۷، ۱۰:۲۶ صبح
آخرین ارسال: mahdisi60
  استانداردها و بعد طراحی فضاهای ورزشی در یک مجموعه آموزشی به صورت پاورپوینت ترجیحا alireza 4 5,131 ۱۳۹۳-۱۲-۹، ۱۰:۵۶ عصر
آخرین ارسال: alireza
  میخواستم ببینم من نرم افزار ARC map را از کجا میتونم پیدا کنم برای نصب روی ویندوز 8 ؟ atelieahjam 1 1,632 ۱۳۹۳-۱۱-۸، ۱۱:۳۹ صبح
آخرین ارسال: محمد یگانه
  بچه ها کسی مطلبی با منابع موثق در مورد فضاهای شهری تو ایران داره؟ alireza 3 3,119 ۱۳۹۳-۱۱-۲، ۱۰:۴۹ عصر
آخرین ارسال: kiana7822
  کسی یه طرح سنگ فرش برای ورودی جلو حرم امام زاده داره؟ alireza 1 2,558 ۱۳۹۳-۱۱-۲، ۰۷:۵۶ عصر
آخرین ارسال: Brightness
  درخواست .. لطفا کمک کنید godonly. 1 1,338 ۱۳۹۳-۱۱-۲، ۰۶:۴۳ عصر
آخرین ارسال: urbanDesign.h
  کسی ضوابط ملاک عمل در شهرک غرب تهران رو داره؟ alireza 0 2,255 ۱۳۹۳-۱۰-۳۰، ۰۳:۰۸ عصر
آخرین ارسال: alireza

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان