امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک ! کلاس اسکیس برای دانشگاه آزاد در مشهد
در ضمن مینا جان من پیغام خصوصی شما رو نگرفتم. ..

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط godonly.
ینی تو مشهد هیچچچچچچ کس نیس ؟

پاسخ
 سپاس شده توسط godonly.
ظاهرا که هیچکی نیست :)
آخرین ارسال های من :

پاسخ
ویرایش توسط ادمین:
لطفا نام هیچ موسسه ای را در سایت نبرید.
با تشکر

آخرین ارسال های من :
پاسخ
ای وای جناب ادمین کاش میشد اول ببینم چی نوشتن بعد ویرایش میکردین ! خیلی مهم بود برام !

پاسخ
 سپاس شده توسط godonly.
(۱۳۹۲-۶-۱۰، ۰۴:۱۸ عصر)Saeedm نوشته است: ویرایش توسط ادمین:
با تشکر
یعنی با توجه به قوانین سایت باید تک تک به همه اعضای سایت پیام خصوصی بزنیم که جایی رو برای اسکیس میشناسین یا نه ؟؟؟!!!!!!!!!!!!
پس این فروم ها به چه دردی میخوره ؟!!!!! فکر کنم کمترین کاری که تو این فروم ها انجام میشه اینه که باید بتونیم از بقیه اطلاعات بگیریم و نظراتشون بدونیم

پاسخ
 سپاس شده توسط bita.fazel.m
واقعن...:(

پاسخ
(۱۳۹۲-۶-۱۰، ۱۰:۰۴ عصر)rmz.mina نوشته است:
(۱۳۹۲-۶-۱۰، ۰۴:۱۸ عصر)Saeedm نوشته است: ویرایش توسط ادمین:
با تشکر
یعنی با توجه به قوانین سایت باید تک تک به همه اعضای سایت پیام خصوصی بزنیم که جایی رو برای اسکیس میشناسین یا نه ؟؟؟!!!!!!!!!!!!
پس این فروم ها به چه دردی میخوره ؟!!!!! فکر کنم کمترین کاری که تو این فروم ها انجام میشه اینه که باید بتونیم از بقیه اطلاعات بگیریم و نظراتشون بدونیم
به دلایل زیادی نام بردن از موسسات در سایت ممنوع می باشد.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط godonly.

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درخواست همکاری جهت سرمایه گذاری و مشارکت در ساخت آپارتمان مسکونی در شهرستان بابلسر atelieahjam 0 2,184 ۱۳۹۴-۸-۲۲، ۰۶:۴۶ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  کمک فوری elahian 2 1,990 ۱۳۹۴-۴-۱۲، ۰۲:۴۳ عصر
آخرین ارسال: النازی.1993.
  یک بنای شاخص معماری با پلان و مقاطع و نما برای ماکت سازی تقریبا ساده که ماکتی که قرار alireza 2 5,537 ۱۳۹۳-۱۲-۱۸، ۱۱:۲۹ صبح
آخرین ارسال: MHAKBARI
  درس سمینار برای رشته معماری شاخه بافت های فرسوده alireza 1 4,025 ۱۳۹۳-۱۲-۱۷، ۱۰:۲۶ صبح
آخرین ارسال: mahdisi60
  استانداردها و بعد طراحی فضاهای ورزشی در یک مجموعه آموزشی به صورت پاورپوینت ترجیحا alireza 4 5,129 ۱۳۹۳-۱۲-۹، ۱۰:۵۶ عصر
آخرین ارسال: alireza
  میخواستم ببینم من نرم افزار ARC map را از کجا میتونم پیدا کنم برای نصب روی ویندوز 8 ؟ atelieahjam 1 1,631 ۱۳۹۳-۱۱-۸، ۱۱:۳۹ صبح
آخرین ارسال: محمد یگانه
  بچه ها کسی مطلبی با منابع موثق در مورد فضاهای شهری تو ایران داره؟ alireza 3 3,119 ۱۳۹۳-۱۱-۲، ۱۰:۴۹ عصر
آخرین ارسال: kiana7822
  کسی یه طرح سنگ فرش برای ورودی جلو حرم امام زاده داره؟ alireza 1 2,558 ۱۳۹۳-۱۱-۲، ۰۷:۵۶ عصر
آخرین ارسال: Brightness
  درخواست .. لطفا کمک کنید godonly. 1 1,335 ۱۳۹۳-۱۱-۲، ۰۶:۴۳ عصر
آخرین ارسال: urbanDesign.h
  کسی ضوابط ملاک عمل در شهرک غرب تهران رو داره؟ alireza 0 2,253 ۱۳۹۳-۱۰-۳۰، ۰۳:۰۸ عصر
آخرین ارسال: alireza

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان