امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
همکاری با من در چاپ کتاب
(۱۳۹۲-۴-۳۱، ۰۳:۲۱ عصر)atria نوشته است:
(۱۳۹۲-۴-۳۱، ۱۲:۴۳ عصر)zanko نوشته است:
(۱۳۹۲-۴-۳۰، ۱۱:۲۰ عصر)atria نوشته است: دوستان عزیز من با کمک چنتا از دوستم میخوایم یه کتاب چاپ کنیم .موضوع کلی ، نقد و بررسی کتاب های چاپ شده تو زمینه طراحی شهری و کلا شهرسازی هست.اگه کسی دوست داره که شرکت کنه امادگیشو اعلام کنه.درواقع باید یه کتاب انتخاب کنید اون کتابو بخونید و در نهایت به نقد کتاب بپردازید.اگه کسی حاضر به همکاری هست اعلام کنه تا شرایطشو براش بگم.

شما مدرکتون چیه و چند سال از مدرکتون گذشته؟تا حالا کار پژوهشی برجسته ای داشتید؟توی دانشگاه به خصوصی تدریس کردید؟
اینا رو پرسیدم که بدونید نقد یهکتاب کار هر کسی نیست و نیاز به تجربه و مطالعه خیلی زیادی داره! شاید بهتره به جای اینکه یه کتاب با موضوع نقد یه کتاب دیگه رو بنویسید برید سراغ یه موضوع و انقد توش تخصص پیدا کنید که در مورد اون موضوع کتاب بنویسید

من با اجازتون فوق لیسانس طراحی شهری هستم .مقاله علمی پژوهشی 3تا کار کردم.عضو هیئت تحریریه مجله شهرنامه دانشگامون هستم.و 2 تا از اساتید برجسته هم ساپورتمون می کنن.شما مطمئن باش که من یه شبه به فکر این کار نیفتادم و از مهر 91 ما درگیر هستیم.دوست داشتم اگه کسی علاقه داره که تو این زمینه کار کنه اعلام کنه. ازنظرتون هم ممنون

منم فوق لیسانسم و البته 2 تا مقاله علمی پژوهشی دارم ولی با این وجود فکر نمی کنم توانایی نقد یه کتاب رو در قالب یه کتاب داشته باشم
و حتی اگه تعداد مقالاتم به 20 تا هم برسه به نظرم بازم زوده این کارو بکنم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    منم خیلی دوست دارم شرکت کنم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۲-۴-۳۱، ۱۱:۴۴ عصر)zanko نوشته است:
    (۱۳۹۲-۴-۳۱، ۰۳:۲۱ عصر)atria نوشته است:
    (۱۳۹۲-۴-۳۱، ۱۲:۴۳ عصر)zanko نوشته است:
    (۱۳۹۲-۴-۳۰، ۱۱:۲۰ عصر)atria نوشته است: دوستان عزیز من با کمک چنتا از دوستم میخوایم یه کتاب چاپ کنیم .موضوع کلی ، نقد و بررسی کتاب های چاپ شده تو زمینه طراحی شهری و کلا شهرسازی هست.اگه کسی دوست داره که شرکت کنه امادگیشو اعلام کنه.درواقع باید یه کتاب انتخاب کنید اون کتابو بخونید و در نهایت به نقد کتاب بپردازید.اگه کسی حاضر به همکاری هست اعلام کنه تا شرایطشو براش بگم.

شما مدرکتون چیه و چند سال از مدرکتون گذشته؟تا حالا کار پژوهشی برجسته ای داشتید؟توی دانشگاه به خصوصی تدریس کردید؟
    اینا رو پرسیدم که بدونید نقد یهکتاب کار هر کسی نیست و نیاز به تجربه و مطالعه خیلی زیادی داره! شاید بهتره به جای اینکه یه کتاب با موضوع نقد یه کتاب دیگه رو بنویسید برید سراغ یه موضوع و انقد توش تخصص پیدا کنید که در مورد اون موضوع کتاب بنویسید

من با اجازتون فوق لیسانس طراحی شهری هستم .مقاله علمی پژوهشی 3تا کار کردم.عضو هیئت تحریریه مجله شهرنامه دانشگامون هستم.و 2 تا از اساتید برجسته هم ساپورتمون می کنن.شما مطمئن باش که من یه شبه به فکر این کار نیفتادم و از مهر 91 ما درگیر هستیم.دوست داشتم اگه کسی علاقه داره که تو این زمینه کار کنه اعلام کنه. ازنظرتون هم ممنون

منم فوق لیسانسم و البته 2 تا مقاله علمی پژوهشی دارم ولی با این وجود فکر نمی کنم توانایی نقد یه کتاب رو در قالب یه کتاب داشته باشم
    و حتی اگه تعداد مقالاتم به 20 تا هم برسه به نظرم بازم زوده این کارو بکنم
    مگه من زورتون کردم خوب اجباری نیست . شما هر وقت که دوست داشتین شروع به چاپ کتاب کنید یا اصلا نکنید .من گفتم هر کسی که دوست داره. شما چرا هی میخوای بگی که کار من زوده یا دیر؟؟؟ نظرتون محترم اما لطفا برا خودتون نگه دارید.
    آخرین ارسال های من :

گاهی باید دروغ را راست پنداشت

و گاهی راست را دروغ!

بی فریب خوردن ، زندگی سخت است...

"فروغ فرخ زاد"
    پاسخ
     سپاس شده توسط ایلیا
    سلام به مهندس atria. یه مطلبی اگه اجازه بدید بگم خدمتتون. حرف مهندس zanko معقوله و نوشتن کتاب خب کار راحتی نیست و یه مقداری ادبیاتش با ادبیات مقالات چه ترویجی و چه پژوهشی تفاوت داره. ولی سخت تر از اون چاپش هست و هزینش که اگر با دید اقتصادی بخواید نگاهش کنید باید یه جورایی اسپانسر داشته باشید. هم علمی هم از لحاظ چاپ و نشر. ولی کار خیلی خوبی هست. ما الان هوارتا مقاله داریم ولی کو؟ کجا شما اثری از اجراش دیدید؟ حتی در دانشگاه ها کجا اثری ازش دیدید؟؟
    این هارو برای این عرض کردم خدمتتون چون الان داریم زیر نظر یکی از اساتید، یه کتاب رو تهیه می کنیم و تقریبا بیش از هفتاد درصدش رو رفتیم. البته قبلش یکی از ارگان ها متولی تائید و چاپ رو بر عهده گرفتن. این هارو نگفتم که نا امید باشید، گفتم که از الان اولا اگر یکی از اساتیدی که قبلا کار نشر داشتند رو ندارید ، برید و پیدا کنید حتما که به دردتون میخوره، اگرم دارید که خیلی خوبه. در ادامه هم اگه بتونید با جایی هماهنگ بکنید خیلی خوبه. در این مورد بعدا میتونیم صحبت کنیم. می خواستم اتفاقا پیشنهاد همکاریتون رو بپذریم ولی اولا خیلی طراحی شهری وارد نیستم و در ثانی خودم مشکلی دارم که بعید می دونم بتونم وقتم برسه کنم. اما خواستم بگم ناامید نشید و ادامه بدید. تهش اینه که کتاب نمیشه و دو سه تا مقاله خوب ازش در میاد. اینم در نظر داشته باشید که هرچقدرم ضعیف باشه، دیگه از این کتابای کنکور ارشد که مثل علف هرز! در میاد که بدتر نیست
    هست!؟
    آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
    پاسخ
    (۱۳۹۲-۵-۲، ۱۲:۰۴ صبح)iilia نوشته است: سلام به مهندس atria. یه مطلبی اگه اجازه بدید بگم خدمتتون. حرف مهندس zanko معقوله و نوشتن کتاب خب کار راحتی نیست و یه مقداری ادبیاتش با ادبیات مقالات چه ترویجی و چه پژوهشی تفاوت داره. ولی سخت تر از اون چاپش هست و هزینش که اگر با دید اقتصادی بخواید نگاهش کنید باید یه جورایی اسپانسر داشته باشید. هم علمی هم از لحاظ چاپ و نشر. ولی کار خیلی خوبی هست. ما الان هوارتا مقاله داریم ولی کو؟ کجا شما اثری از اجراش دیدید؟ حتی در دانشگاه ها کجا اثری ازش دیدید؟؟
    این هارو برای این عرض کردم خدمتتون چون الان داریم زیر نظر یکی از اساتید، یه کتاب رو تهیه می کنیم و تقریبا بیش از هفتاد درصدش رو رفتیم. البته قبلش یکی از ارگان ها متولی تائید و چاپ رو بر عهده گرفتن. این هارو نگفتم که نا امید باشید، گفتم که از الان اولا اگر یکی از اساتیدی که قبلا کار نشر داشتند رو ندارید ، برید و پیدا کنید حتما که به دردتون میخوره، اگرم دارید که خیلی خوبه. در ادامه هم اگه بتونید با جایی هماهنگ بکنید خیلی خوبه. در این مورد بعدا میتونیم صحبت کنیم. می خواستم اتفاقا پیشنهاد همکاریتون رو بپذریم ولی اولا خیلی طراحی شهری وارد نیستم و در ثانی خودم مشکلی دارم که بعید می دونم بتونم وقتم برسه کنم. اما خواستم بگم ناامید نشید و ادامه بدید. تهش اینه که کتاب نمیشه و دو سه تا مقاله خوب ازش در میاد. اینم در نظر داشته باشید که هرچقدرم ضعیف باشه، دیگه از این کتابای کنکور ارشد که مثل علف هرز! در میاد که بدتر نیست
    هست!؟
    دقیقا با نظرتون موافقم.2تا از اساتید هم حمایتمون می کنن.منم اندازه موقعیتم دارم تلاش خودم رو می کنم اگه هم چاپ نشه هیچ فایده ای هم برام نداشته باشه اینه که تونستم کتابهایی زیادی رو بخونم و به بار علمیم اضافه کنم.همون طور که گفتم من یک شبه به این فکر نیوفتادم که این کارو بکنم و یکی از استادام این پیشنهاد رو به من داد که باهاشون همکاری کنم.

پاسخ
    خب این خیلی عالیه که
    نگفتید که ایا اساتیدتون با سابقه هستند و کتاب داشتند یا خیر؟
    یه پیشنهاد هم براتون دارم. اگر نیستند، شما یه نسخه از کاری که تا الان کردید رو به به همراه ضمیم خلاصه گزارش از کارتون و روند کاری و یه خلاصه ای از خود کتاب به طور کلی رو با خودتون ببرید پیش یکی دو تا از اساتید مرتبط که کار کردند، احتمال خیلی زیاد داره بتونید نظرشون رو جلب کنید. اگر اینطور بشه کار نشر کتاب هم بسیار جلو میفته
    تا حالا به فکر انجام این کار افتادید؟ و اگر افتادید انجامش دادید؟

پاسخ
    (۱۳۹۲-۵-۲، ۱۲:۱۹ صبح)iilia نوشته است: خب این خیلی عالیه که
    نگفتید که ایا اساتیدتون با سابقه هستند و کتاب داشتند یا خیر؟
    یه پیشنهاد هم براتون دارم. اگر نیستند، شما یه نسخه از کاری که تا الان کردید رو به به همراه ضمیم خلاصه گزارش از کارتون و روند کاری و یه خلاصه ای از خود کتاب به طور کلی رو با خودتون ببرید پیش یکی دو تا از اساتید مرتبط که کار کردند، احتمال خیلی زیاد داره بتونید نظرشون رو جلب کنید. اگر اینطور بشه کار نشر کتاب هم بسیار جلو میفته
    تا حالا به فکر انجام این کار افتادید؟ و اگر افتادید انجامش دادید؟

ممنون از راهنماییتون .بله استادای به نامی هستند و کاملا سرشناس .از این نظر اصلا مشکلی نداریم خداروشکر.من فقط خواستم این فرصت رو به کسایی که دوست دارن هم بدم .فقط همین.

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      منابع کنکور طراحی شهری - کتاب زیبایی شناسی در معماری - گروتر godonly. 2 2,252 ۱۳۹۲-۹-۷، ۰۷:۳۳ عصر
    آخرین ارسال: adibnia
      سوال در مورد ahp atria 4 2,742 ۱۳۹۲-۸-۲۴، ۱۲:۳۴ صبح
    آخرین ارسال: atria
      تحلیل یک پروژه بازسازی شده در ایران یا جهان atria 6 2,803 ۱۳۹۲-۷-۲۴، ۱۱:۳۲ صبح
    آخرین ارسال: atria
      پرسش و پاسخ در زمینه مباحث طراحی شهری kiana7822 45 20,843 ۱۳۹۱-۹-۵، ۰۷:۴۱ عصر
    آخرین ارسال: kiana7822

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان