ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
Rainbow  ســـوال درباره دانشگاه بین الملل امام رضــا
وقتتون بخـــیــــر
یکی از دوستان بنده این سوالا رو داشتند :

1- دانشجویی که مهرماه در برنامه ریزی شهری امام رضا ثبت نام کنه و بعد برای تکمیل ظرفیت نور طوبی یا شبانه رو انتخاب و ثبت نام کنه . دانشگاه امام رضا چه مقدار از هزینه ها رو برمی گردونه؟

2- تکمیل ظرفیتا چه تاریخی میرن سرکلاس و امکان معدلسازی واحد هست ؟

*****نکته : این دوستمون به دلیل رتبه شغلیش نمیتونه تا تکمیل صبرکنه و باید سریعا برای ثبت نام در مهرماه اقدام کنه .

متشکرم
آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

2
RE: ســـوال درباره دانشگاه بین الملل امام رضــا
1- احتمالا شهریه ثابت رو برنمیگردونن ولی برای واحدها ممکنه برگردونن. حتما زنگ بزنن دانشگاه مشهد بپرسن اما شاید بتونن ثبت نام کنن و فعلا پولی پرداخت نکنن تا نزدیک های اخر ترم(بازهم بستگی به سیستم دانشگاه داره)
2- بسته به دانشگاه داره برخی دانشگاه ها خیلی سریع تکمیل ظرفیت هارو به ورودی مهرماه ملحق میکنن و برخی دیگه اونهارو در بهمن ماه پذیرش میکنن. این رو هم باید زنگ بزنن نورطوبی بپرسن
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
3
تورو خدا اگه کسی در مورد دانشگاه بین املل امام رضا چیزی میدونه بیاد اطلاعات بده.

آخرین ارسال های من :
    4
    فکر نمی کنم به درد بخوره ............ حتی دانشگاه سما ام تو آیین نامه جذب هیئت علمی ش نوشته بود مدرک مجازی رو قبول نداره
    به لحاظ نظام مهندسی ام زیاد قابل قبول نیست
    آخرین ارسال های من :

موضوعات مرتبط با این موضوع...
    موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
      هند (چند نکته ی ساده درباره ی تمدن های اولیه) alireza 534 1395-8-7، 02:25 صبح
    آخرین ارسال: alireza
      مصر (چند نکته ی ساده درباره ی تمدن های اولیه) alireza 502 1395-8-7، 02:24 صبح
      چین (چند نکته ی ساده درباره ی تمدن های اولیه) alireza 475 1395-8-7، 02:23 صبح
      بین النهرین (چند نکته ی ساده درباره ی تمدن های اولیه) alireza 427 1395-8-7، 02:22 صبح
      خلاصه شماره 5 از 14 خلاصه -آزتک،مایا،اینکا (چند نکته ی ساده درباره ی تمدن های اولیه) alireza 422 1395-8-3، 03:30 صبح
      طراحی شهری دانشگاه هنر اصفهان،بایدها و نبایدها به قلم دانشجو marzieh gh 461 1395-4-9، 11:25 عصر
    آخرین ارسال: marzieh gh
      مطلبی برای تعمق در مورد دانشگاه و آینده تان(انتخاب رشته ارشد) alireza 760 1395-4-6، 02:28 صبح
      از لحاظ محیط خوابگاه سطح علمی دانشگاه اصفهان بهتره یا دانشگاه یزد alireza 417 1395-3-31، 02:28 صبح
      كارت ورود به جلسه دانشگاه آزاد 1395 اومد alireza 847 1395-3-13، 01:11 عصر
    آخرین ارسال: yalda118
      پردیس دانشگاه تهران قبول شدم اطلاع ندارید هزینش تقریبا چقدره؟! alireza 1,352 1394-7-11، 01:19 عصر
    آخرین ارسال: meisam1360
    کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
    آمار انجمن
    آخرين ارسال ها
    موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
      خبر ویژه  لغو مصوبه کمسیون هم ارزی توسط هییت عمومی دیوان عدالت دیروز maravia1979 منصور91 سوالات
      متوسط هزینه زندگی دانشجویی دیروز dariush60 rentcar زندگی در اوکراین
      دانلود سوالات كنكور ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 2-9 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
      دانلود سوالات كنكور ارشد طراحی شهری سراسری 96 2-9 alireza alireza تالار گفتمان طراحی شهری
      دانلود دفترچه انتخاب رشته دکتری شهرسازی آزاد 1396 2-7 alireza alireza تالار گفتمان دکتری شهرسازی
      آمار کنکور ارشد برنامه ریزی شهری 2-7 nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
      پکیج کلاسی ویژه دانشگاه آزاد و سراسری کنکور مرحله دوم(تحلیلی تشریحی) برنامه... 2-7 nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
      دانلود نقشه اتوکد کل تهران با حجم 1.4 گیگ 2-7 nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
      نگاهی به شاخص های توسعه پایدار 2-7 nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
      نمونه سوالات آزمون بهیاری ورودی دبیرستان پایه دهم 2-7 nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
      15 شهر سبز 2-7 nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
      جهانی شدن 2-7 nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
      نوزایی شهری 2-7 nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
      161 اسکیس ،پلان و مقطع از پارک 2-7 nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
      پروزه احداث زیرگذر و تونل امیر کبیر 2-7 nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
    با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
    جستجو
    جستجوی گوگل