امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ســـوال درباره دانشگاه بین الملل امام رضــا
Rainbow 
وقتتون بخـــیــــر
یکی از دوستان بنده این سوالا رو داشتند :

1- دانشجویی که مهرماه در برنامه ریزی شهری امام رضا ثبت نام کنه و بعد برای تکمیل ظرفیت نور طوبی یا شبانه رو انتخاب و ثبت نام کنه . دانشگاه امام رضا چه مقدار از هزینه ها رو برمی گردونه؟

2- تکمیل ظرفیتا چه تاریخی میرن سرکلاس و امکان معدلسازی واحد هست ؟

*****نکته : این دوستمون به دلیل رتبه شغلیش نمیتونه تا تکمیل صبرکنه و باید سریعا برای ثبت نام در مهرماه اقدام کنه .

متشکرم
آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

پاسخ
1- احتمالا شهریه ثابت رو برنمیگردونن ولی برای واحدها ممکنه برگردونن. حتما زنگ بزنن دانشگاه مشهد بپرسن اما شاید بتونن ثبت نام کنن و فعلا پولی پرداخت نکنن تا نزدیک های اخر ترم(بازهم بستگی به سیستم دانشگاه داره)
2- بسته به دانشگاه داره برخی دانشگاه ها خیلی سریع تکمیل ظرفیت هارو به ورودی مهرماه ملحق میکنن و برخی دیگه اونهارو در بهمن ماه پذیرش میکنن. این رو هم باید زنگ بزنن نورطوبی بپرسن
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
تورو خدا اگه کسی در مورد دانشگاه بین املل امام رضا چیزی میدونه بیاد اطلاعات بده.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    فکر نمی کنم به درد بخوره ............ حتی دانشگاه سما ام تو آیین نامه جذب هیئت علمی ش نوشته بود مدرک مجازی رو قبول نداره
    به لحاظ نظام مهندسی ام زیاد قابل قبول نیست
    آخرین ارسال های من :

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      هند (چند نکته ی ساده درباره ی تمدن های اولیه) alireza 0 860 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۵ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      مصر (چند نکته ی ساده درباره ی تمدن های اولیه) alireza 0 798 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۴ صبح
      چین (چند نکته ی ساده درباره ی تمدن های اولیه) alireza 0 752 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۳ صبح
      بین النهرین (چند نکته ی ساده درباره ی تمدن های اولیه) alireza 0 757 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۲ صبح
      خلاصه شماره 5 از 14 خلاصه -آزتک،مایا،اینکا (چند نکته ی ساده درباره ی تمدن های اولیه) alireza 0 678 ۱۳۹۵-۸-۳، ۰۳:۳۰ صبح
      طراحی شهری دانشگاه هنر اصفهان،بایدها و نبایدها به قلم دانشجو marzieh gh 0 955 ۱۳۹۵-۴-۹، ۱۱:۲۵ عصر
    آخرین ارسال: marzieh gh
      مطلبی برای تعمق در مورد دانشگاه و آینده تان(انتخاب رشته ارشد) alireza 5 1,492 ۱۳۹۵-۴-۶، ۰۲:۲۸ صبح
      از لحاظ محیط خوابگاه سطح علمی دانشگاه اصفهان بهتره یا دانشگاه یزد alireza 0 873 ۱۳۹۵-۳-۳۱، ۰۲:۲۸ صبح
      كارت ورود به جلسه دانشگاه آزاد 1395 اومد alireza 2 1,478 ۱۳۹۵-۳-۱۳، ۰۱:۱۱ عصر
    آخرین ارسال: yalda118
      پردیس دانشگاه تهران قبول شدم اطلاع ندارید هزینش تقریبا چقدره؟! alireza 5 2,300 ۱۳۹۴-۷-۱۱، ۰۱:۱۹ عصر
    آخرین ارسال: meisam1360

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان