امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ظرفیت دانشگاه آزاد
Lightbulb 
میشه بگید دانشگاه آزاد کلا چقدر بر میداره بدون تکمیل ظرفیت؟و ظرفیت هر دانشگاه چقدر است؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
برای هر واحد نزدیک به 18 تا 30 نفر میگیره علوم تحقیقات تهران مرکز قزوین مشهد و تعدادی پردیس
آخرین ارسال های من :

برهوتشان را آباد می کنیم...باشد تا شهر درونمان آرام گیرد!!
پاسخ
 سپاس شده توسط m.marziye ، sanaz.f
من پارسال چند واحدی رو که از طریق دوستام چک کردم تا حدود چند چهار برابر ظرفیت اولیه اش که 18 نفر است رو با توجه به رشته های متفاوت پذیرش کرده!
انشاءالله همه موفق بشن!!!!

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط sanaz.f
پارسال که هر کی ارشد ازاد امتحان داده بود قبول شد
خیلی جالب
اخه چرا که نه -ترمی حداقل 2 میلیون شهریه میگیرن
مگه بده

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط sanaz.f
کلا چقدر بر میداره ؟بدون تکمیل ظرفیت ؟300 نفر میشه؟

مثبت بیندیش ، اگر مثبت را انتظار داری

105
پاسخ
کی جواب آزاد میاد؟کی مرحله دوم ازمونش؟کی جواب نهایی میاد؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    طبق اخرین خبر فردا نتایج ازمون اعلام میشه.
    ازمون مرحله دوم هم فعلا بین زمین و هواست!

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط sanaz.f
      فردا ؟5 شنبه بود که. ....خیلی استرس دارم برا اسکیسش...اصلن معلوم نیس چی میخواد بشه. ..

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      با سلام به دوستان عزیز

در خصوص دانشگاه ازاد و میزان ظرفیتهای ان لطفا اگر اطلاعات کافی ندارید به حدس و گمان رجوع نکنید حتما کسی که دانشجو بوده و از میزان ورودی ها باخبر هست میتواند منبع درستی باشد

در این خصوص شایان ذکر است که در سال 89 که من در واحد علوم تحقیقات بروجرد پذیرفته شدم 18 نفر بودیم که از این میان یک نفر دیر ثبت نامن کرد و نتوانست وارد دوره شود 4 نفر هم انتقالی گرفتند رفتند هر سال هم طی این 2 سال که میزان ورودیها را می سنجیدم 15 تا 18 نفر با تلرانس یکی 2 نفر بود دوستان میخواهند برای اینده خود برنامه ریزی کنند و نسبت به نتایج و میزان ظرفیتها حساس هستند

خاطرنشان میسازم از سال نود جذب یلخی نبود چون این عمل باعث وهن جایگاه دانشگاه ازاد میشد . ضمنا ئتمشگاه ازاد خیلی هم بی در و پیکر نیست اینم رو از این منظر میگویم که من در سالهای 87 ،88 ،و 89 شرکت کننده کنکور بودهام و رتبه ام در این سالها به تر تیب 220 ف500 و 810 شد و زمانی بود دانشگاههای دولتی به ترتیب 80 90 و 110 نفر ظرفیت پذیرش داشت و دانشگاه ازاد هم برای هر واحدش 15 نفر مجموعا 45 نفر پذیرش داشت

ضمنا تعداد دانشجویان ارشد شهرسازی بروجرد با سند در صفحه فیسبوک اینجانب موجود است

ایلیا آذرآبادگانی

68686868686868686868

پاسخ
       سپاس شده توسط godonly. ، alireza

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری آزاد 1396 alireza 0 1,070 ۱۳۹۵-۹-۱۸، ۰۲:۴۳ صبح
      آخرین ارسال: alireza
        طراحی شهری دانشگاه هنر اصفهان،بایدها و نبایدها به قلم دانشجو marzieh gh 0 952 ۱۳۹۵-۴-۹، ۱۱:۲۵ عصر
      آخرین ارسال: marzieh gh
        مطلبی برای تعمق در مورد دانشگاه و آینده تان(انتخاب رشته ارشد) alireza 5 1,485 ۱۳۹۵-۴-۶، ۰۲:۲۸ صبح
        از لحاظ محیط خوابگاه سطح علمی دانشگاه اصفهان بهتره یا دانشگاه یزد alireza 0 872 ۱۳۹۵-۳-۳۱، ۰۲:۲۸ صبح
        كارت ورود به جلسه دانشگاه آزاد 1395 اومد alireza 2 1,477 ۱۳۹۵-۳-۱۳، ۰۱:۱۱ عصر
      آخرین ارسال: yalda118
        رتبم دربرنامه ریزی شهری 300 شده با مرحله دوم 50 درصد برا تکمیل ظرفیت روزانه گیلان alireza 3 1,678 ۱۳۹۴-۷-۱۲، ۰۳:۳۹ عصر
      آخرین ارسال: meisam1360
        پردیس دانشگاه تهران قبول شدم اطلاع ندارید هزینش تقریبا چقدره؟! alireza 5 2,299 ۱۳۹۴-۷-۱۱، ۰۱:۱۹ عصر
        محل تشکیل کلاسای پردیس دانشگاه تهران همون ساختمون خوده دانشگاه تهرانه؟ alireza 2 1,204 ۱۳۹۴-۷-۱۱، ۰۱:۱۷ عصر
        جابه جایی آزاد قزوین با علوم وتحقیقات یا تهران مرکز alireza 3 1,721 ۱۳۹۴-۶-۱۸، ۰۲:۳۰ صبح
      آخرین ارسال: زندی
        دانشگاه پردیس کرج طراحی شهری قبول شدم با رتبه 420 بخوام توی تکمیل ظرفیت شرکت کنم alireza 0 1,032 ۱۳۹۴-۶-۱۰، ۰۸:۴۰ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان