امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 2.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود شماره پنجم فصل نامه ایران شهرساز در 61 صفحه pdf
درود
دریچه ای جدید برای ایران شهرساز باز شده و بزودی شاهد تحولی عظیم در ایران شهرساز خواهید بود و این تحول و پیشرفت را نتیجه زحمات فعالان سایت می‌دانیم و مطمئناً شما را در این تحول بزرگ شریک خود می‌دانیم و به خود می بالیم که با شما همکار هستیم.لازم میدانم از همه اساتید و دانشجویان که ما را حمایت کردند تشکر و قدردانی خودم را به جا بیاورم و از طراح محترم خانم مهندس جاسم پور که بی‌دریغ زحمات طراحی را بر عهده گرفتند نیز تشکر کنم.همه تلاش خود را برای ارائه فصل نامه‌ای در خور شما انجام می‌دهیم ولی نبود نیروی کافی کار ما را سخت و ادامه راه را برایمان مشکل کرده است.از همه شما دعوت به همکاری میکنیم و امیدواریم همچنان ما را یاری کنید..تمام تلاش سایت تخصصی ایران شهرساز ارائه ایده‌های نو می‌باشد و تحقق آن مستلزم حمایت شماست.منتظر نظرات و انتقادات سازنده شما هستیم.
با تشکر علیرضا دهقان

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

.rar   faslnameh 5-tabestan 92-www.iranshahrsaz.com.rar (اندازه: 6.95 MB / تعداد دفعات دریافت: 2,661)
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط Sahab ، haydariyan ، Brightness ، m.marziye ، URBAN 98 ، elham90 ، sanaz.f ، sara0111 ، 2091978620 ، ایلیا ، draft ، kiana7822 ، FaTyJo0oN ، dementor ، sahar19
سلام
دانلود برای مهمان هم آزاد است و نیازی به عضویت نیست ضمن اینکه لینک دانلود مستقیم در صفحه اصلی قرار داده شده است.
اعضایی که لینک دانلود در وبلاگ یا سایتشان قرار دهند از امتیاز ویژه ای در سایت بهره خواهند برد ضمن اینکه نام وبلاگشان در شماره بعدی درج خواهد شد.
با تشکر

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، m.marziye ، sanaz.f ، sara0111
اعضایی که دانلود کرده اند لطفا نظرات خود را در همین تاپیک درج کنند.

پاسخ
224 دانلود!
0 نظر!

پاسخ
سلام
بنده نیز به زودی بخشی را در سایت شارنامه به معرفی فصلنامه ایران شهرساز اختصاص خواهم داد.
فقط مهندس یک زحمت بکشید و لینک مستقیم دانلود 5 شماره مجله را در اختیارم قرار دهید. اگر هم اشکالی ندارد که مجدد آنها را آپلود کنم.
با تشکر از زحمات تمامی دوستان
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، FaTyJo0oN
(۱۳۹۲-۶-۱۴، ۰۶:۴۷ عصر)smsyazdan نوشته است: سلام
بنده نیز به زودی بخشی را در سایت شارنامه به معرفی فصلنامه ایران شهرساز اختصاص خواهم داد.
فقط مهندس یک زحمت بکشید و لینک مستقیم دانلود 5 شماره مجله را در اختیارم قرار دهید. اگر هم اشکالی ندارد که مجدد آنها را آپلود کنم.
با تشکر از زحمات تمامی دوستان
سلام تشکر از شما
لینک مستقیم
http://www.iranshahrsaz.com/attachment.php?aid=12864
همه شماره ها لینک دانلودشان مستقیم است.

پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN
سلام مهندس
5 شماره مجله را در قالب یک بخش جدید در سایت شارنامه معرفی کردم.
http://web.sharnameh.ir/category/data-ba...-magazine/
تنها یک پیشنهاد داشتم. با توجه به اینکه مجله عمدتا به صورت اینترنتی منتشر می شود و خوانندگان نیز نسخه چاپی آن را در اختیار ندارند، حجم مطالب را تا حد امکان کم کنید. پیشنهادم این است که بجای درج کامل مقالات در فصلنامه، چکیده و نتیجه کار بیان شود و خواندن کامل مقاله به بخشی در سایت ارجاع داده شود.
با آرزوی موفقیت

پاسخ
 سپاس شده توسط haydariyan ، FaTyJo0oN ، kiana7822 ، alireza
(۱۳۹۲-۶-۱۲، ۰۲:۴۰ عصر)AliReza نوشته است: سلام
دانلود برای مهمان هم آزاد است و نیازی به عضویت نیست ضمن اینکه لینک دانلود مستقیم در صفحه اصلی قرار داده شده است.
سلام جناب مدیر.
من به عنوان یکی از اعضای سایت ، اینکارتون رو تحسین میکنم.اینکه دانلود فصلنامه رو برای همه آزاد گذاشتید .
درمورد فصلنامه هم اول از شما و تمامی دوستان که زحمت کشیدند تشکر میکنم و این فصلنامه خیلی مطالب خوب و مفیدی داشت.ولی جناب مدیر یه مسئله خیلی خیلی جدی وجود داره.چون شما در صدد ایجاد تغییر و تحولات در انتشار فصلنامه کردید لازم دونستم این مسئله رو بگم که فصلنامه از نحوه طراحی و گرافیک بسیار ضعیفه.با اینکه می دونم دوستان زحمت زیادی میکشن اما واقعا ضعیفه.
همون طور که می دونید طراحی جلد هم یکی از عواملی که باعث جذب مخاطبین میشه.اما خوب نبود.و مهمتر از اون فونت نوشته هاس.فونت نوشته ها خیلی خیلی ضعیفه.اصلا این فونت نوشته برای یک مجله علمی و تخصصی استفاده نمیشه.چه اشکالی داره صفحه و فونت ساده باشه؟خودتون مشاهده کنید سخن سردبیر به سختی قابل خوندن بود و حتی چند خط آخر دیده نمیشد.باید متن نوشته خوانا و قابل فهم باشه.و مسئله دیگه گرافیک صفحات است.با اینکه مطالب خوب و مفیدی داشت این فصلنامه اما بدلیل گرافیک بسیار ضعیف و پایین ، افراد میل به خوندن مطالب پیدا نمی کنند.حتما این مسئله رو در شماره های دیگه هم رعایت کنید.
دوستان طراح فصلنامه باید ابتدا یک چاچوب کلی و ثابت برای فصلنامه انتخاب کنند و اینکه کدوم صفحات چه مطالبی قرار بگیره و بعد مطالب رو تنظیم کنند.و یک فونت نوشته ثابت و طراحی شده برای معرفی اسم فصلنامه(فصلنامه ایران شهرساز)انتخاب کنند که درخور یک فصلنامه علمی تخصصی باشه.مثله سایر فصلنامه های تخصصی و علمی.تو سایتتون هم که انواع مجلات و فصلنامه ها وجود داره.
و باز هم میگم این نظر من به عنوان یکی از اعضای سایت خوب ایران شهرساز بود.
با تشکر

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط dementor
بالاخره اومد خیلی منتظرش بودم یک نگاه سرسری فعلا بهش انداختم و با نظر مهندس sara0111هم موافقم ولی باید براش یک راه حل پیدا کنیم به نظرم در درجه اول باید یک حامی پیدا کنیم و در درجه دوم باید همونطور که گفتین چهارچوب براش مشخص کنیم....ولی ممنون از دوستانی که زحمت کشیدن من که خارج گود وایستادم میگم لنگش کنید واقعا ببخشید ولی بازم ممنون از همتون و صدالبته مهندس دهقان.
آخرین ارسال های من :

" تمدن، تنها زاییده اقتصاد برتر نیست، درهنروادب و اخلاق هم باید متمدن بود و برتری داشت "  

لویی پاستور 
پاسخ
(۱۳۹۲-۶-۱۶، ۰۶:۱۳ صبح)sara0111 نوشته است:
(۱۳۹۲-۶-۱۲، ۰۲:۴۰ عصر)AliReza نوشته است: سلام
سلام جناب مدیر.
من به عنوان یکی از اعضای سایت ، اینکارتون رو تحسین میکنم.اینکه دانلود فصلنامه رو برای همه آزاد گذاشتید .
درمورد فصلنامه هم اول از شما و تمامی دوستان که زحمت کشیدند تشکر میکنم و این فصلنامه خیلی مطالب خوب و مفیدی داشت.ولی جناب مدیر یه مسئله خیلی خیلی جدی وجود داره.چون شما در صدد ایجاد تغییر و تحولات در انتشار فصلنامه کردید لازم دونستم این مسئله رو بگم که فصلنامه از نحوه طراحی و گرافیک بسیار ضعیفه.با اینکه می دونم دوستان زحمت زیادی میکشن اما واقعا ضعیفه.
همون طور که می دونید طراحی جلد هم یکی از عواملی که باعث جذب مخاطبین میشه.اما خوب نبود.و مهمتر از اون فونت نوشته هاس.فونت نوشته ها خیلی خیلی ضعیفه.اصلا این فونت نوشته برای یک مجله علمی و تخصصی استفاده نمیشه.چه اشکالی داره صفحه و فونت ساده باشه؟خودتون مشاهده کنید سخن سردبیر به سختی قابل خوندن بود و حتی چند خط آخر دیده نمیشد.باید متن نوشته خوانا و قابل فهم باشه.و مسئله دیگه گرافیک صفحات است.با اینکه مطالب خوب و مفیدی داشت این فصلنامه اما بدلیل گرافیک بسیار ضعیف و پایین ، افراد میل به خوندن مطالب پیدا نمی کنند.حتما این مسئله رو در شماره های دیگه هم رعایت کنید.
دوستان طراح فصلنامه باید ابتدا یک چاچوب کلی و ثابت برای فصلنامه انتخاب کنند و اینکه کدوم صفحات چه مطالبی قرار بگیره و بعد مطالب رو تنظیم کنند.و یک فونت نوشته ثابت و طراحی شده برای معرفی اسم فصلنامه(فصلنامه ایران شهرساز)انتخاب کنند که درخور یک فصلنامه علمی تخصصی باشه.مثله سایر فصلنامه های تخصصی و علمی.تو سایتتون هم که انواع مجلات و فصلنامه ها وجود داره.
و باز هم میگم این نظر من به عنوان یکی از اعضای سایت خوب ایران شهرساز بود.
با تشکر

(۱۳۹۲-۶-۱۶، ۰۷:۵۳ صبح)dementor نوشته است: بالاخره اومد خیلی منتظرش بودم یک نگاه سرسری فعلا بهش انداختم و با نظر مهندس sara0111هم موافقم ولی باید براش یک راه حل پیدا کنیم به نظرم در درجه اول باید یک حامی پیدا کنیم و در درجه دوم باید همونطور که گفتین چهارچوب براش مشخص کنیم....ولی ممنون از دوستانی که زحمت کشیدن من که خارج گود وایستادم میگم لنگش کنید واقعا ببخشید ولی بازم ممنون از همتون و صدالبته مهندس دهقان.
سلام نظرات شما ارزشمند است لطفا تاپیک زیر را نیز ببینید و برای شماره های بعدی همراه عملی ما باشید.
http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...n=lastpost

پاسخ
 سپاس شده توسط sara0111

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دانلود شماره چهارم فصل نامه ایران شهرساز در 96 صفحه pdf alireza 3 4,415 ۱۳۹۳-۵-۱۶، ۰۸:۰۱ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  شروع جذب مقالات شماره ی هشتم فصلنامه ایران شهرساز alireza 3 3,243 ۱۳۹۳-۵-۱۲، ۰۷:۳۰ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  دانلود فصل نامه ایران شهرساز-شماره ششم و هفتم زمستان 92 و بهار 93 alireza 2 3,350 ۱۳۹۳-۵-۲، ۱۰:۵۰ عصر
آخرین ارسال: alireza
  به زودی شماره جدید فصلنامه ویژه روز شهرساز رونمایی درهمایش بزرگداشت روز شهرساز Elham.A 4 17,966 ۱۳۹۲-۷-۳۰، ۱۰:۰۹ صبح
آخرین ارسال: Elham.A
  تغییر روند فصلنامه ایران شهرساز از شماره ششم alireza 3 4,432 ۱۳۹۲-۷-۹، ۱۱:۲۹ عصر
  جذب مقالات شماره ی ششم فصلنامه ایران شهرساز alireza 3 4,259 ۱۳۹۲-۶-۲۲، ۱۱:۰۸ عصر
  زمان انتشار شماره پنجم فصل نامه ایران شهرساز alireza 0 2,924 ۱۳۹۲-۵-۳۱، ۰۹:۵۸ عصر
  جذب مقالات شماره ی پنجم فصلنامه ایران شهرساز alireza 1 3,383 ۱۳۹۲-۵-۷، ۱۲:۳۶ صبح
  ((new))دانلودpdf و flash شماره سوم فصل نامه ایران شهرساز فصلنامه 22 29,999 ۱۳۹۱-۱۱-۲۹، ۰۱:۰۲ صبح
  شروع جذب مقالات شماره ی چهارم فصلنامه ایران شهرساز Elham.A 2 16,435 ۱۳۹۱-۱۱-۲۶، ۱۰:۰۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان