امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 2.78
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خبر فوری ی ی ی ی: نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد ( 14 شهریور ) و برگزاری مرحله دوم
رئیس مرکز آزمون دانشگاه:
اسامی پذیرفته‌شدگان آزمون مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد فردا 14 شهریور و نتایج کنکور دکتری این دانشگاه شنبه 16 شهریور ماه منتشر می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، ناصر اقبالی رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد با اعلام این خبر گفت: نتایج نهایی پذیرفته‌شدگان آزمون مقطع کارشناسی ارشد فردا 14 شهریور از طریق سامانه www.azmoon.com اعلام خواهد شد.

وی درباره 14 رشته گروه آزمایشی هنر خاطر نشان کرد: داوطلبانی که حد نصاب نمره کتبی را در این مرحله کسب کرده اند، برای آزمون مرحله دوم دعوت خواهند شد که آزمون های این مرحله به صورت متمرکز در تهران برگزار خواهد شد.

اقبالی افزود: جزئیات بیشتر آزمون مرحله دوم رشته های گروه آزمایشی هنر در روز شنبه 16 شهریور اعلام می شود.

به گفته رئیس مرکز آزمون پذیرفته‌شدگان می توانند در روزهای سه شنبه و چهارشنبه 19 و 20 شهریور به واحدهای دانشگاهی مراجعه و ثبت نام قطعی در واحد را انجام دهند.

به گفته اقبالی پذیرفته شدگان باید در روز دوشنبه 18 شهریور به واحدهای دانشگاهی پذیرفته‌شده برای ثبت نام مراجعه کنند.

منبع : http://www.mehrnews.com/detail/News/2128850
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط mahsa1984 ، alireza ، Sahab
بابا اصلا معلوم هست اینا دردشون چیه؟مثل اینکه از سرکار گذاشتن ملت خیلی لذت میبرن اینا
3 ماهه الان ملت سرکارن...خب مثل آدم اعلام کنین مرحله دوم کیه ...جوابش چی میششه؟ثبت نام کیه؟
واقعا نمیفهمم هدفشون از اینقدر دو پهلو حرف زدن چیه؟؟؟
تماس هم میگیری یه چیز دیگه جواب میدن...
واقعا براشون و بخصوص خودم متاسفم که بازیچه دست اینا شدم
احتمالا 16 خبر میدن 17 هم آزمونه...همه هم باید هر جای ایران هستن خودشونو برسونن

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط godonly. ، Sahab

(۱۳۹۲-۶-۱۳، ۱۱:۴۲ صبح)mahsa1984 نوشته است: بابا اصلا معلوم هست اینا دردشون چیه؟مثل اینکه از سرکار گذاشتن ملت خیلی لذت میبرن اینا
3 ماهه الان ملت سرکارن...خب مثل آدم اعلام کنین مرحله دوم کیه ...جوابش چی میششه؟ثبت نام کیه؟
واقعا نمیفهمم هدفشون از اینقدر دو پهلو حرف زدن چیه؟؟؟
تماس هم میگیری یه چیز دیگه جواب میدن...
واقعا براشون و بخصوص خودم متاسفم که بازیچه دست اینا شدم
احتمالا 16 خبر میدن 17 هم آزمونه...همه هم باید هر جای ایران هستن خودشونو برسونن
اینا مریضن مریض :(

پاسخ
 سپاس شده توسط mahsa1984
فردا نتایج اعلام میکنن یک روز خبر میدن واسه اسکیس کجا بریم (که باید سریعا خودتون با فانتوم برسونین ) یک روزم اسکیس می گیرن از اونجایی ام که خیلی اسکیس تصیحیح کردنشون با حساب کتابه یک روز برای تصحیح 10000000 کاغذ اسکیس کافیه و فرداشم نتایج اعلام میشه پس فردا ام میتونین سر کلاسا باشین :) اصلاااااااااااااااا دانشگاه آزاد یکی یه دونه اس

پاسخ
اسکییس فقط تهرانه ؟ وای نهههههههه.....

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط godonly.
(۱۳۹۲-۶-۱۳، ۱۲:۴۲ عصر)bita.fazel.m نوشته است: اسکییس فقط تهرانه ؟ وای نهههههههه.....
شانس که نداریم این تابستون صد بار باید بریم تهران برگردیم

پاسخ
 سپاس شده توسط barcelona
اصَن معلوم نیس، شاید فردا فقط اعلام کنن مجاز یا مردود شدیم و اسمی از دانشگاه قبول شده نَبرن، یعنی اگه بخوان مرحله دوم رو بگیرن قاعدتا هنوز نباید اسم دانشگاه قبولی رو اعلام کنن، مگهِ اینکه یا آزمون عملی رو نگیرن و یا این آزمون فرمالیته باشه و هر واحد از دانشجوهای قبولی خودش بگیره، ولی اینکه گفتن مرحله دوم رو در تهران برگزار می کنن یکم جای نگرانی داره :دی خلاصه اینکه زیاد بهش فک نکنین، فردا همه چی معلوم میشه :دی در کل زیاد نگران نباشید، چیزی که مشخصه همه قبول میشن ولی اینکه کدوم واحد اللهُ اعلم :دی

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط godonly.
(۱۳۹۲-۶-۱۳، ۰۱:۳۰ عصر)327 نوشته است: اصَن معلوم نیس، شاید فردا فقط اعلام کنن مجاز یا مردود شدیم و اسمی از دانشگاه قبول شده نَبرن، یعنی اگه بخوان مرحله دوم رو بگیرن قاعدتا هنوز نباید اسم دانشگاه قبولی رو اعلام کنن، مگهِ اینکه یا آزمون عملی رو نگیرن و یا این آزمون فرمالیته باشه و هر واحد از دانشجوهای قبولی خودش بگیره، ولی اینکه گفتن مرحله دوم رو در تهران برگزار می کنن یکم جای نگرانی داره :دی خلاصه اینکه زیاد بهش فک نکنین، فردا همه چی معلوم میشه :دی در کل زیاد نگران نباشید، چیزی که مشخصه همه قبول میشن ولی اینکه کدوم واحد اللهُ اعلم :دی
همه قبول میشن ؟ مگه میشه؟! البته امیدوارم.

پاسخ
جزییات مرحله ی دوم شنبه از طریق سایت http://www.pubr-azmoon.com اعلام میشه. اینطور که رئیس مرکز آزمون گفته 12هزار نفر در گروه هنر حدنصاب آوردن که بعد از مرحله ی دوم 5هزار نفر پذیرش نهایی میشن! فکر کنم همه حدنصاب رو آورده باشن.... احیاناً کنکور هم جمعه هفته دیگه هست و نتایج توی مهر اعلام میشه و همزمان با تکمیل ظرفیتی ها ، نتایج نهایی ما هم معلوم میشه. یعنی تکمیل ظرفیت نداریم دیگه!.. فقط میخوام بندازن برای بهمن... رسماً میرم مرکز آزمون از خجالتشون در میام...
بعد نکته ی جالب تر اینجاست که دوشنبه ، زمان ثبت نام تعیین شده و هفته آخر شهریور شروع کلاس ها. بعد ما تازه باید شنبه منتظر مرحله دوم باشیم! یعنی از بچگی شانس نداشتیم... همه رشته ها مثه بچه آدم میدونند فردا نتایج میاد، دوشنبه باید برن ثبت نام و بعدش شروع کلاس ها و در صورت نیاز تکمیل ظرفت بعد ما باید تازه شنبه منتظر باشیم یک مرحله ی دیگه کنکور بدیم... جالبیش اینجاست که 90% افراد آمادگی ندارن، هیچ کس نمیدونه زمان کنکور کیه و اصلآ قراره به چه شکلی برگزار بشه! همه باید خودشون رو در عرض احتمالا 2-3 روز برسونند تهران و بعدا تازه دوباره شروع نگرانی برای اعلام نتایج نهایی... بخدا این روزهای اخر شهریور 200 تا بدختی داریم، کار هست، پایان نامه هست... اینها هم دائم ادم رو گیج تر می کنند!
یعنی کلآ بازیچه ی دست آقایون هستیم چه در دانشگاه، چه در مورد کار؛ چه در مورد سربازی... هر روز یه قانون و یه استرس بخدا خسته شدیم...
آخه من نمیدونم این مرحله ی دوم چه قانون من درآوردی بود که سازمان سنجش اختراع کرد و این دانشگاه آزاد مقلد هم ازش پیروی کرد. حداقل میخوای تقلید کنی درست تقلید کن!
بخدا همه رشته ها مثه بچه آدم یه مرحله کنکور رو میدن و میرن دنبال کارشون. نمیدونم چرا ما باید دوبرابر وقت بگذاریم؛ هزینه کنیم و استرس داشته باشیم. آخه مرحله ی اول برای همه سوالات یکسانه، شانس همه هم یکسانه، هرکسی بیشتر تلاش کرده باشه قبول میشه. این مرحله دوم و شانس مجدد چه قانون من درآوردی بود دیگه ؟! حالا برای طراحی و معماری یه چیزی ، آخه برنامه ریزی مرحله دوم میخواد انصافا ؟! آخه کجای برنامه ریزی به گروه هنر میخوره!22

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط godonly.
    پایان نامه رو چی کار کنیم :( آخه چرا اینا انقدر بی ملاحظه ان
    شانس بیاریم تاریخ دفاع با تاریخ اسکیس یکی در نیاد!!!!!!!!!!!!

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      نتایج اوووووووووووووووومد hamidataee 80 36,934 ۱۳۹۵-۱۲-۳، ۱۱:۴۲ صبح
    آخرین ارسال: avina7707
      تحصیل 30 هزار دانشجو در دانشگاه های آزاد استان سمنان mina91 0 1,364 ۱۳۹۲-۱۱-۱۷، ۰۹:۰۴ عصر
    آخرین ارسال: mina91
      کاهش ظرفیت پذیرش دانشجوی ارشد و دکتری در دانشگاه علامه mina91 0 1,423 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۰۹:۲۶ عصر
      هشدار دانشگاه آزاد درباره سوء استفاده از خدمات دانشجویی mina91 0 1,269 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۰۹:۲۵ عصر
      داوطلبان کنکور ارشد 93 کارت جدید می گیرند mina91 0 1,248 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۰۹:۲۵ عصر
      آزمون ارشد یک هفته به تعویق افتاد Saeedm 1 1,597 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۰۲:۴۲ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      بدقولی دوباره دانشگاه آزاد mahan 0 1,619 ۱۳۹۲-۱۱-۲، ۱۱:۰۷ صبح
    آخرین ارسال: mahan
      شوک دانشگاه ازاد . دکتر فرهاد دانشجو ساعاتی پیش از کازر برکنار شد s1s2s3 5 3,459 ۱۳۹۲-۶-۲۸، ۰۱:۰۰ عصر
    آخرین ارسال: m.marziye
      سوال اسکیس معماری دانشگاه ازاد آمد s1s2s3 0 1,597 ۱۳۹۲-۶-۲۲، ۰۱:۲۵ عصر
    آخرین ارسال: s1s2s3
      نتایج آزاد اووووووووووووووووومد hamidataee 87 23,858 ۱۳۹۲-۶-۱۶، ۰۳:۴۵ عصر
    آخرین ارسال: Sahab

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان