امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 2.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نتایج آزاد اووووووووووووووووومد
بچه های من طراحی شهری قزوین قبول شدم ترازم 5963 و رتبه ام 98 شده است میشه قبول شد با توجه به اینکه سال پیش تراز آخرین نفر 5300 بود ؟ تو رو خدا جواب بدید من مرحله دوم سراسری هم با اینکه رتبم خوب بود نتونستم برم واسم این مهمه

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    برنامه دانشگاه آزاد از این قرار است که کسی تنها با اسکیس بالا و یا درصد دروس بالا قبول نشود و هر دو را توامان داشته باشد.یعنی اول از سد تراز آزمون تستی بگذرد و بعد با سد آزمون مرحله دوم مواجه شود که در صورتیکه بتواند درصد خوبی در اسکیس کسب نماید قبول شود.اینطوری آن دسته از قبولی های سراسری که مجاز شده اند هم از این دایره خارج شده اند و برنامه ریزی و اعلام قبولی ها با دقت بیشتری انجام میشود.پس تمام سعیتان را برای اسکیس داشته باشید و همه چیز بستگی به اسکیس دارد

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط m.marziye ، sanaz.f
    (۱۳۹۲-۶-۱۴، ۰۱:۱۳ عصر)kami123 نوشته است: بچه های من طراحی شهری قزوین قبول شدم ترازم 5963 و رتبه ام 98 شده است میشه قبول شد با توجه به اینکه سال پیش تراز آخرین نفر 5300 بود ؟ تو رو خدا جواب بدید من مرحله دوم سراسری هم با اینکه رتبم خوب بود نتونستم برم واسم این مهمه
    به نظر من اصلا تراز های امسال را با سال پیش مقایسه نکنید چون سطح بچه ها ممکن بالاتر یا پایین تر شده باشه
    فعلا شما باید تلاشت رو بکنی برای مرحله دوم این که قبول میشی یا نه رو خودشون حساب میکنن پس با امید تلاشت رو بکن
    آخرین ارسال های من :

If you don't like where you are,change it! you're not a tree
    Jim Rohon
    پاسخ
     سپاس شده توسط BlueBoyZone
    سلام دوستان و مدیران انجمن
    من طراحی شهری شرکت کردم اولویت اولم مشهد بود که با رتبه 179 و نمره کل 5354 قبول شدم!
    آخرین نفر قبول شده رتبه 331 و نمره کل 4929 است!
    احتمال قبول شدنم تو مشهد چقدر است؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۲-۶-۱۴، ۱۲:۲۸ عصر)hamid_shahrsaz نوشته است: سلام دوستان عزیز
    من کارشناسی شهرسازی آزاد قزین بودم ارشد هم برنامه ریزی همون جا قبول شدم
    به نظرم یکی از قوی ترین دانشگاه ها در زمینه شهرسازی هست از استید ارشد میشه به دکتر شیعه ، دکتر حناچی و بسیاری دیگه اسم برد که اکثر دانشگاه ها فقط یکی از اینها رو دارن.

کسی در مورد شهریه دانشگاه آزاد برای ارشد برنامه ریزی اطلاعی داره؟

و اینکه برای اسکیس باید چی بخونیم؟

ممنون از شما
    کسی اطلاعی نداشت؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    بچه ها به یه نکته دقت کردین؟

به فیلد نتیجه آزمون نگاه کنین، به عنوان مثال نوشته: "دعوت به شرکت در ازمون درس تشریحی در انتخاب دوم"

این ذکر کردن انتخاب دوم یه مقدار مشکوک میزنه ها، این شایعه رو قوت میبخشه که شاید در بخش آزمون عملی هر دانشجو فقط با قبولی های همون واحد سنجیده بشه...

البته این فقط حدس من بود

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۲-۶-۱۴، ۰۱:۴۲ عصر)hamid_shahrsaz نوشته است:
    (۱۳۹۲-۶-۱۴، ۱۲:۲۸ عصر)hamid_shahrsaz نوشته است: کسی در مورد شهریه دانشگاه آزاد برای ارشد برنامه ریزی اطلاعی داره؟

ممنون از شما
    کسی اطلاعی نداشت؟
    شهریه ثابت یک میلیون و سیصد هزار تومان میشه!
    و شهریه متغییر بین هفتصد تا یک میلیون تومان میشه!
    البته متغییر بستگی به تعداد واحد ها داره!!

پاسخ
    (۱۳۹۲-۶-۱۴، ۰۱:۴۲ عصر)hamid_shahrsaz نوشته است:
    (۱۳۹۲-۶-۱۴، ۱۲:۲۸ عصر)hamid_shahrsaz نوشته است: سلام دوستان عزیز
    من کارشناسی شهرسازی آزاد قزین بودم ارشد هم برنامه ریزی همون جا قبول شدم
    به نظرم یکی از قوی ترین دانشگاه ها در زمینه شهرسازی هست از استید ارشد میشه به دکتر شیعه ، دکتر حناچی و بسیاری دیگه اسم برد که اکثر دانشگاه ها فقط یکی از اینها رو دارن.

کسی در مورد شهریه دانشگاه آزاد برای ارشد برنامه ریزی اطلاعی داره؟

و اینکه برای اسکیس باید چی بخونیم؟

ممنون از شما
    کسی اطلاعی نداشت؟
    در سایت مرحله دوم عنوان کنید.اعضای برنامه ریزی شهری شما را راهنمایی خواهند کرد
    شهریه هم حدود 2 میلیون است هر ترم

پاسخ
    (۱۳۹۲-۶-۱۴، ۰۱:۴۴ عصر)327 نوشته است: بچه ها به یه نکته دقت کردین؟

به فیلد نتیجه آزمون نگاه کنین، به عنوان مثال نوشته: "دعوت به شرکت در ازمون درس تشریحی در انتخاب دوم"

این ذکر کردن انتخاب دوم یه مقدار مشکوک میزنه ها، این شایعه رو قوت میبخشه که شاید در بخش آزمون عملی هر دانشجو فقط با قبولی های همون واحد سنجیده بشه...

البته این فقط حدس من بود
    شما چی رشته ای شرکت کرده بودید ؟ انتخاب اول و دوم تان کجا بود مگه؟

پاسخ
    (۱۳۹۲-۶-۱۴، ۰۱:۴۹ عصر)kami123 نوشته است:
    (۱۳۹۲-۶-۱۴، ۰۱:۴۴ عصر)327 نوشته است: بچه ها به یه نکته دقت کردین؟

البته این فقط حدس من بود
    شما چی رشته ای شرکت کرده بودید ؟ انتخاب اول و دوم تان کجا بود مگه؟

برنامه ریزی شهری، انتخاب اول علوم تحقیقات و انتخاب دوم هم قزوین

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      نتایج اوووووووووووووووومد hamidataee 80 36,969 ۱۳۹۵-۱۲-۳، ۱۱:۴۲ صبح
    آخرین ارسال: avina7707
      تحصیل 30 هزار دانشجو در دانشگاه های آزاد استان سمنان mina91 0 1,369 ۱۳۹۲-۱۱-۱۷، ۰۹:۰۴ عصر
    آخرین ارسال: mina91
      هشدار دانشگاه آزاد درباره سوء استفاده از خدمات دانشجویی mina91 0 1,276 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۰۹:۲۵ عصر
    آخرین ارسال: mina91
      بدقولی دوباره دانشگاه آزاد mahan 0 1,626 ۱۳۹۲-۱۱-۲، ۱۱:۰۷ صبح
    آخرین ارسال: mahan
      نتایج دکترا اومممممممممممممممممممممد foroogh.r 5 4,895 ۱۳۹۲-۶-۱۶، ۱۱:۵۲ صبح
    آخرین ارسال: FaTyJo0oN
      خبر فوری ی ی ی ی: نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد ( 14 شهریور ) و برگزاری مرحله دوم godonly. 53 17,077 ۱۳۹۲-۶-۱۴، ۱۲:۰۰ عصر
    آخرین ارسال: mahan
      این خبر باطل شد : نتایج ارشد دانشگاه آزاد فردا چهارشنبه 13 شهریور godonly. 10 5,373 ۱۳۹۲-۶-۱۳، ۰۳:۲۶ عصر
    آخرین ارسال: Sahab
      زمان اعلام نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد hamidataee 10 5,394 ۱۳۹۲-۶-۵، ۱۲:۲۱ عصر
    آخرین ارسال: farza
      کنکور «کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد» حذف شد MHAKBARI 0 1,804 ۱۳۹۱-۱۰-۱۹، ۰۹:۵۵ صبح
    آخرین ارسال: MHAKBARI

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان