امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 3.62
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
به نظرتون من با این رتبه و تراز دانشگاه آزاد قبول میشم؟؟؟؟؟
(۱۳۹۲-۶-۲۵، ۱۲:۳۶ عصر)s1s2s3 نوشته است: کلا با تجربه من در کنکور پارسال این نوید را به شما میدم که شما در مرحله اول سی نفر و در مرحله دوم سی نفر اما شاید به دلیل تاخیر امسال 60 نفر را یکجا اعلام کنند ولی در تکمیل ظرفیت اسفند رتبه های تا 110 امیدوار به قبولی باشند

خدا از دهنت بشنوه، خدا کنه امسال تا 112 نفر بگیره که منم شاملش بشم. اگه امسال قبول نشم. فکر نکنم دیگه سالهای بعد بتونم بخونم....

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۲-۶-۲۵، ۱۲:۳۰ عصر)Sahab نوشته است:
(۱۳۹۲-۶-۲۵، ۱۱:۳۵ صبح)sajad ojaghi نوشته است: کاش کسی میدونست آزاد همدان برنامه ریزی شهری سال گزشته چند نفر دانشجو گرفته!؟
و نمره و رتبه آخرین نفر قبولی چند بوده؟

سلام...امیدوارم خوب باشید....اما جواب سوالتون تو اعلام نتیجه اولیه پارسال که 21/06/1391 اعلام شد....برنامه ریزی همدان نمره آخرین نفر قبولی 5662 و رتبش 27 بود......
در مرحله تکمیل ظرفیت اول که 16/07/1391 اعلام شد ......نمره آخرین نفر قبولی
5350 و رتبش
58 بود....

ممنون بابت خبر خوبی که دادی، خدا کنه برگ تشریحی من دست یه آدم محترم و آسون بگیر بیفته، یه درصد بالایی بهم بده!!!

پاسخ
(۱۳۹۲-۶-۲۵، ۱۲:۳۸ عصر)neorin نوشته است: به نظرتون امسال نتایج و تکمیل ظرفیت یکجا اعلام میشه یا تکمیل ظرفیت بعد از اعلام نتایج صورت میگیره ؟؟؟؟

به نظر من با این وقت کمی که مونده احتمالش خیلی زیاده که تکمیل ظرفیت رو هم با نتایج اولیه اعلام کنن!

پاسخ
کسی میدونه تو تشریحی چطوری نمره میدن؟ بیشترین درصد آزاد پارسال چند بوده؟ مثلاً من که رتبم 112 شده اگه 40 یا 50 درصد تشریحی زده باشم چقدر رتبم جابجا میشه؟؟

پاسخ
(۱۳۹۲-۶-۲۵، ۰۲:۰۹ عصر)sajad ojaghi نوشته است: کسی میدونه تو تشریحی چطوری نمره میدن؟ بیشترین درصد آزاد پارسال چند بوده؟ مثلاً من که رتبم 112 شده اگه 40 یا 50 درصد تشریحی زده باشم چقدر رتبم جابجا میشه؟؟

کسی میدونه تو تشریحی چطوری نمره میدن؟ بیشترین درصد آزاد پارسال چند بوده؟ مثلاً من که رتبم 112 شده اگه 40 یا 50 درصد تشریحی زده باشم چقدر رتبم جابجا میشه؟؟ جواب بدید لطفاً

پاسخ
دوستان من ترازم تو رشته معماری معماری علوم تحقیقات شاهرود 5500 شد رتبم تقریبا 500 و خوردی بود بین 900 و خوردی نفر.اسکیسو در حد 30-40 درصد زدم به نظرتون قبول میشم؟انتخاب بعدیم دامغانه.اصلا انتخابای بعدیو نگاه میکنن؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۲-۶-۲۷، ۰۸:۲۳ عصر)parmisa نوشته است: دوستان من ترازم تو رشته معماری معماری علوم تحقیقات شاهرود 5500 شد رتبم تقریبا 500 و خوردی بود بین 900 و خوردی نفر.اسکیسو در حد 30-40 درصد زدم به نظرتون قبول میشم؟انتخاب بعدیم دامغانه.اصلا انتخابای بعدیو نگاه میکنن؟

سلام. از دانشگاه آزاد هیچ چیز بعید نیست!!!
    امیدوارم که قبول بشید و میشید.

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,027 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,882 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
    آخرین ارسال: gholamirayan
      نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,698 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
    آخرین ارسال: nassi
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,529 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,431 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
      ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 45,074 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
    آخرین ارسال: nassi
      سوالات سراسری ارشد برنامه ریزی شهری از سال 84 تا 95 به همراه پاسخنامه alireza 0 984 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۱۱:۲۱ عصر
      دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری آزاد 1396 alireza 0 1,077 ۱۳۹۵-۹-۱۸، ۰۲:۴۳ صبح
      خلاصه کتاب های بسیار مهم توسط رتبه برتر کنکور ،کنکور ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری alireza 0 1,131 ۱۳۹۵-۹-۱۲، ۰۲:۴۶ عصر
      شوک قبولی گرایش برنامه ریزی قبولی رتبه 2550 سال 1395 alireza 0 1,436 ۱۳۹۵-۶-۹، ۰۳:۴۸ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان