امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 2.54
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برنامه ریزی شهری شبانه یزد و یا آزاد قزوین؟؟؟
دوستان من سراسری شبانه یزد و آزاد هم قزوین قبول شدم، ساکن مشهد هم هستم. به نظرتون کدوم رو برم؟

از دوستانی که سابقه ی تحصیل در این دانشگاهارو دارن ممنون میشم کمکم کنن.

با تشکر1

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۲-۶-۱۴، ۰۱:۲۸ عصر)327 نوشته است: دوستان من سراسری شبانه یزد و آزاد هم قزوین قبول شدم، ساکن مشهد هم هستم. به نظرتون کدوم رو برم؟

با تشکر1
من بودم شبانه یزد رو ترجیح میدادم چون دولتی البته قزوین هم دانشگاه بسیار معتبری اما آخرش مدرک آزاد
آخرین ارسال های من :

If you don't like where you are,change it! you're not a tree
Jim Rohon
پاسخ
 سپاس شده توسط 327
(۱۳۹۲-۶-۱۴، ۰۱:۴۴ عصر)mary.m نوشته است:
(۱۳۹۲-۶-۱۴، ۰۱:۲۸ عصر)327 نوشته است: دوستان من سراسری شبانه یزد و آزاد هم قزوین قبول شدم، ساکن مشهد هم هستم. به نظرتون کدوم رو برم؟

با تشکر1
من بودم شبانه یزد رو ترجیح میدادم چون دولتی البته قزوین هم دانشگاه بسیار معتبری اما آخرش مدرک آزاد

ممنون از نظرتون1

من به شخصه اساتید دانشگاه خیلی واسم اهمیت دارن و یکی از دلایلی که قزوین رو انتخاب کردم همین بود، اگر نه در این شکی نیست که مدرک دولتی اعتبار بیشتری نسبت به آزاد داره1

پاسخ
من کارشناسی آزاد قزوین بودم

برای ارشد هم همون جا قبول شدم

اساتید بسیار خوبی داره دکتر حناچی ، دکتر شیعه و ...

من آزاد قزوین رو ترجیح میدم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط 327
دراینکه ازاد قزوین دارای کادر خیلی قوی هست شکی نیست اما بسته به رشتتون اگه برنامه ریزی باشید فکر کنم دکتر زیاری هنوز هم یزد درس بده
از سایت دانشگاه کمک بگیرید
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط 327
مهندس من تحقیقهای موشکافانه ای در مورد دانشگاه یزد کردم بی شک این دانشگاه رو برین 2 سالی سرشار از اطلاعات مفید جو عالی دانشگاه و کادر خوب در انتظارتون خواهد بود..... نتایجشو در آینده می بینید :)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط 327
منم نظرم به یزده تا آزاده قزوین..
مهندس تشریف بیارید یزد همه داریم میریم اونجا شعبه 2 ایران شهرسازو باید اونجا بزنیم :)
:D
آخرین ارسال های من :

هیس....
حرف نزن....
صدای نفس هایت را بیشتر از دروغ هایت دوست دارم....
پاسخ
 سپاس شده توسط 327 ، ماراویا ، rezvan87
سلام برای شما با توجه به قبولی هایتان بعد مسافت مسئله هستش فکر میکنم یزد مناسب حال شما باشد هزینه خیلی تفاوتی نداره کیفیت قزوین هم انصافا عالی میباشد پس در اینجا مزیت دولتی بودن یزد رو هم پوشانی میکنه ....

موفق باشید .. ضمنا ارشد به میزان فعالیت شما و سوادی که از تجربیات خودتون بدست میارید بستگی داره ازاد و سراسری خیلی ملاک نیست.
5
آخرین ارسال های من :

برهوتشان را آباد می کنیم...باشد تا شهر درونمان آرام گیرد!!
پاسخ
 سپاس شده توسط 327 ، ayor ، .Utopia ، JiLa
سلام دوستان ،من طراحی شهری پردیس خودگردان شهید بهشتی قبول شدم و آزاد قزوین .به نظرتون کدومو انتخاب کنم؟؟؟؟؟!!ممنون می شم اگه راهنماییم کنید،واقعا سردر گمم...

آخرین ارسال های من :
پاسخ
از نظر هزینه خیلی با همدیگر تفاوتی نخواهند داشت البته اگر ساکن تهران باشید بهشتی بهتره

پاسخ
 سپاس شده توسط tinaaa

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 15,192 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
  جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,429 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
آخرین ارسال: dhiver1
  سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,961 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
  آمارنامه ی استان اصفهان، یزد و چهار محال و بختیاری حدیث گلی 0 411 ۱۳۹۶-۴-۲۵، ۰۵:۰۸ عصر
آخرین ارسال: حدیث گلی
  سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,555 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
  دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,067 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,817 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
آخرین ارسال: gholamirayan
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,477 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,381 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
  دانلود سوالات كنكور ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 1 2,096 ۱۳۹۶-۲-۱۳، ۰۴:۳۹ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان