ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
نتایج کنکور ارشد و تکمیل ظرفیت آن در سال 92
با سلام

با کسب اجازه از مهندس دهقان که پا تو کفششون میکنم

دوستان در این تاپیک میتونید مسائل مشکلات و ابهاماتتون رو نسبت به شرایط قبولی نتایج و ایضا تکمیل ظرفیت دانشگاههای آزاد و دولتی ابراز کنید از فارغ التحصیلان و دانشجویان دانشگاهها هم خواهشمندم به فراخور حال پاسخ دوستان رو بدهند من هم در خدمتم اگر کمکی از دستم بربیاد
آخرین ارسال های من :

برهوتشان را آباد می کنیم...باشد تا شهر درونمان آرام گیرد!!
 سپاس شده توسط: godonly. ، AliReza ، sanaz.f
2
RE: نتایج کنکور ارشد و تکمیل ظرفیت آن در سال 92
سلام
ممنون که این پست رو گذاشتین
من ترازم 4954 شده آزاد مشهد طراحی شهری قبول شدم به نظرتون امیدی هست تکمیل ظرفیت تهران علوم تحقیقات یا تهران مرکز قبول بشم؟
تراز آخرین فرد قبولی تهران مرکز 5354
تراز آخرین فرد قبولی تهران علوم تحقیقات 5843

سراسری ام رتبه ام بدون اسکیس 1163 شده احتمالا اسکیس حدود 40% زدم به نظرتون اگه تکمیل ظرفیتا بیاد امکانش هست پردیس خودگردان شهید بهشتی طراحی شهری قبول بشم؟

با تشکر فراوان
امیدوارم همه اون جایی که می خوان قبول بشن
آخرین ارسال های من :

3
کسی از زمان اسکیس و نحوه رتبه بندی باتوجه به سایر انتخابها .... اطلاعی داره؟اگه کسی تو امتحان اسکیس مرکز قبول شده رو نیاره آیا تو سایر مراکز در مرحله رتبه بندی امتحان شرکت داده میشه؟
نحوه تکمیل ظرفیت فقط تو واحدی هست که قبول شدیم یا میشه واحدهای دیگه رو هم انتخاب کرد؟7

آخرین ارسال های من :
4
salam,mamnoon az in posti k gozashtin.
man vase azad entekhabe avalam yasuj bude rotbam shode 72 va tarazam 5473 rotbe akharin nafar 357shode in yani in vahed 357nafaro gerefte? mikhastam bebinam in daneshgah chand nafaro ghabul mikone?
vase sarasari beinolmelale shiraz ghabul shodam be nazaretun kodum behtare azad ya beinolmelale shiraz?
merc.

آخرین ارسال های من :
5
سلام در مورد ظرفیتها فکر نمیکنم بیشتر از 18 تا 20 نفر هر واحد پذیرش داشته باشه ولیکن در مورد رتبه و ترازتون اگر یک عکس بگیرید و در همین تاپیک قرار دهید راحتتر میشه نظر داد.

6
mamnoon.kheili lotf mikonin age zudtar rahnamaim konin.

.pdf   درس.pdf (اندازه: 200.24 KB / تعداد دفعات دریافت: 116)

سپاس شده توسط: m.marziye
7
(1392-6-14، 05:25 عصر)Maravia نوشته است:  با سلام

دوستان در این تاپیک میتونید مسائل مشکلات و ابهاماتتون رو نسبت به شرایط قبولی نتایج و ایضا تکمیل ظرفیت دانشگاههای آزاد و دولتی ابراز کنید از فارغ التحصیلان و دانشجویان دانشگاهها هم خواهشمندم به فراخور حال پاسخ دوستان رو بدهند من هم در خدمتم اگر کمکی از دستم بربیاد

(1392-6-14، 05:41 عصر)rmz.mina نوشته است:  سلام
من ترازم 4954 شده آزاد مشهد طراحی شهری قبول شدم به نظرتون امیدی هست تکمیل ظرفیت تهران علوم تحقیقات یا تهران مرکز قبول بشم؟

با تشکر فراوان

کسی نیست جواب بده :(

8
(1392-6-15، 01:53 عصر)rmz.mina نوشته است:  
(1392-6-14، 05:25 عصر)Maravia نوشته است:  با سلام

(1392-6-14، 05:41 عصر)rmz.mina نوشته است:  سلام

با تشکر فراوان

کسی نیست جواب بده :(

امسال روند جوری بوده ک نمیشه حدسی زد فقط منتظر باشین تا نتایج بیاد
برای تکمیل ظرفیت سالهای گذشته اینطور بوده ک دانشگاه مشهد سال پیش تکمیل ظرفیت خودش نداش تکمیل ظرفیتش یزد بود تهران هم مشخص نیس یکسال تکمیل ظرفیتش همدان بود موفق باشید...

آخرین ارسال های من :
9
من دانشگاه قزوین با تراز 5963 قبول شدم به نظرتون باید چه درصدی در اسکیس بزنم تا قبول بشم ؟

آخرین ارسال های من :
    10
    سلام.
    منم علوم تحقیقات آوردم با تراز 6161 !
    ظرفیت علوم تحقیقات بعد از مرحله دوم کلا چند نفره ؟ آیا اصلا ارزش داره ک ارشد ازاد برم؟
    رتبه دولتی هم 441 شدم متأسفانه ولی اسکیسم به نظرم دو تا شیت اول رو عالی کار کردم! ب نظرتون تکمیل ظرفیت دولتی امید داشته باشم؟ اصلا چه دانشگاههایی تکمیل ظرفیت میگیرن و تقریبا چند نفر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

آخرین ارسال های من :
    موضوعات مرتبط با این موضوع...
    موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
      خلاصه کتاب های بسیار مهم توسط رتبه برتر کنکور ،کنکور ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری AliReza 44 دیروز، 02:46 عصر
    آخرین ارسال: AliReza
      جواب ها اومد.... اعلام نتایج ارشد 1395 AliReza 2,181 1395-6-10، 02:55 صبح
    آخرین ارسال: mahbub1993
      زمان انتشارنتایج نهایی ارشد 8 شهریور 95 AliReza 167 1395-6-7، 02:13 عصر
      سوال مرحله دوم تحلیلی تشریحی برنامه ریزی شهری کنکور سراسری 1395-برگزاری 8 مرداد 95 AliReza 521 1395-5-8، 03:34 عصر
      شیت طرح توسعه شهری با رویکرد توسعه پایدار تحلیلی تشریحی ارشد برنامه ریزی شهری AliReza 663 1395-4-16، 03:10 صبح
      شیت ساماندهی شهر بیدستان تحلیلی تشریحی ارشد برنامه ریزی شهری AliReza 503 1395-4-16، 03:09 صبح
      شیت شهرک تفریحی توریستی خزر تحلیلی تشریحی ارشد برنامه ریزی شهری AliReza 514 1395-4-16، 03:08 صبح
      مطلبی برای تعمق در مورد دانشگاه و آینده تان(انتخاب رشته ارشد) AliReza 551 1395-4-6، 02:28 صبح
      اعلام رشته محل‌هاي جديد و برخي اصلاحات دفترچه راهنماي انتخاب رشته ارشد 1395 AliReza 243 1395-4-5، 02:39 عصر
      انتشار كارنامه نتايج اوليه و نحوه تكميل فرم انتخاب رشته‌هاي تحصيلي اينترنتی ارشد 95 AliReza 268 1395-3-30، 08:12 عصر
    کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
    [-]
    جستجو
    جستجوی گوگل