امتیاز موضوع:
  • 158 رأی - میانگین امتیازات: 2.98
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قضیه تکمیل ظرفیت دانشگاه ازاد را مشخص کردیم{داستانش برای اکثرا مبهم بود}
(۱۳۹۱-۶-۲۶، ۰۹:۳۲ صبح)ماه عسل نوشته است: salam. kasaiy ke entekhabe avaval barnamerizi mantagee zade budan va gabul nashodan mundan be marhaleye takmil zarfiyat ona olaviyate pazireshe dobare to barnamerizi mantagee daran ya afradi ke mikhan az barnamerizi shahri ke entekhab karde budan va gabul nashodan va mikhan to takmil zarfiyat be barnamerizi mantagee taghir reshte bedan olivayate paziresh daran?
ba sepase faravan az rahnemaitan
سلام..

من خواستم برای شما جواب بدم نشد ارسال کنم.

احتمالا امروز یا فردا دانشگاه تکمیل ظریفت میگذاره البته با این فرق که در انتخاب دست شما با انتخاب 10 شهر دستتون بازه..

اکنون همه مردودین در یک رقابت برای تکمیل ظرفیت انتخاب رشته میکنند.و در این انتخاب رشته مطمئنا شانس کسانی که انتخاب انها علوم تحقیقات تهران مرکز بود با توجه تراز بالا و نیز نمره اکتسابی بالای انها احتمال قبولی علوم تحقیقات تهران مرکزو قزوین بیشتر از مردودین رشته شهرهای دیگر است..
شایان ذکر است که در این انتخاب رشته شما میتوانید در رشته های دیگر گروه نیز انتخاب نمائید..
من توصیه میکنم که شما همان شهر خودتان یا شهرهای خارج از تهران که موقعیت رفت و امد دارید را انتخاب نمائید.
(۱۳۹۱-۶-۲۵، ۰۸:۴۱ عصر)ماه عسل نوشته است: salam mikhastam bedunam kasi midune barnamerizi shahri khube ya barnamerizi mantagee?bazar kare kudum behtare?kudum arzeshe khundan dare?
سلام..

من خواستم برای شما جواب بدم نشد ارسال کنم.

احتمالا امروز یا فردا دانشگاه تکمیل ظریفت میگذاره البته با این فرق که در انتخاب دست شما با انتخاب 10 شهر دستتون بازه..

اکنون همه مردودین در یک رقابت برای تکمیل ظرفیت انتخاب رشته میکنند.و در این انتخاب رشته مطمئنا شانس کسانی که انتخاب انها علوم تحقیقات تهران مرکز بود با توجه تراز بالا و نیز نمره اکتسابی بالای انها احتمال قبولی علوم تحقیقات تهران مرکزو قزوین بیشتر از مردودین رشته شهرهای دیگر است..
شایان ذکر است که در این انتخاب رشته شما میتوانید در رشته های دیگر گروه نیز انتخاب نمائید..
من توصیه میکنم که شما همان شهر خودتان یا شهرهای خارج از تهران که موقعیت رفت و امد دارید را انتخاب نمائید.
آخرین ارسال های من :

برهوتشان را آباد می کنیم...باشد تا شهر درونمان آرام گیرد!!
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
سلام
من برنامه ریزی[دانشگاه آزاد همدان شرکت کردم رتبه خودم 53 آخرین نفر 27 نمره خودم5444 نمره آخرین نفر5662 .
به نظر شما برای تکمیل ظرفیت قزوین قبول میشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    سلام به همه دوستان میشه من رو هم راهنمایی کنید
    من ترازم5500 و علوم تحقیقات امتحان دادم تکمیل ظرفیت هم 10تا انتخاب کامل زدم چون خودم شهرستانی هستم به نظرتون امید به قبولی داشته باشم
    خواهشا جواب بدین واسم خیلی مهمه

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      سلام بدلیل اهمیت موضوع آپ شد.
      آخرین ارسال های من :

پاسخ
       سپاس شده توسط m.marziye
      (۱۳۹۲-۶-۱۴، ۰۱:۳۷ عصر)AliReza نوشته است: سلام بدلیل اهمیت موضوع آپ شد.
      مهندس جان فکر کنم امسال داستان به کل فرق داشته باشه و نشه طبق گذشته در موردش جمع بندی کرد.
      اولآ که در هر رشته-محل تقریبا 4برابر هر سال گزینش شدند. ثانیاً اینطور که پیداست نتایج نهایی رشته های هنر همزمان با نتایج تکمیل ظرفیت سایر رشته ها در اواسط مهر میاد.
      به عبارتی دیگه فرصتی برای تکمیل ظرفیت نیست به همین خاطر ظرفیت ها رو در همین گزینش ابتدایی اینقدر بالا گرفتن تا در مجموع با احتساب کسایی که دولتی قبول شدن و انصراف میدن و کسایی که بدلایل مالی انصراف میدن ، نتایج نهایی یه جورایی همراه با تکمیل ظرفیت با هم اعلام میشه
      مثلآ دانشگاه علوم و تحقیقات هرسال حدودآ 35 نفر رو در گزینش ابتدایی بصورت قطعی انتخاب میکرد ( در مجموع با تهران مرکز حدودآ 70 نفر و تراز در حدود 6500 ) بعد در تکمیل ظرفیت مهر افرادی که تا رتبه ی 60 قبول شدند هم قبول میکرد ( در مجموع با تهران مرکز حدوآ رتبه 120 )
      اما امسال فقط علوم تحقیقات 160 نفر گزینش کرده و احتمالا در مهر ماه بصورت یک جا نفراتی نهایی رو گزینش میکنه. ضمن اینکه کسانی که وارد مرحله ی دوم میشن مطمئنا قصد رفتن به آزاد رو دارن و دیگه انصرافی در کار نیست که تکمیل ظرفیتی معنا داشته باشه

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
         سپاس شده توسط foroogh.r
        سلام.من ارشد معماری شرکت کردم.کلا یه انتخاب هم بیشتر نداشتم که اون هم ارشد معماری دانشگاه آزاد واحد گنبد کاوس(استان گلستان)بود.نتیجه آزمون هم که نوشته مردود.تو کارنامه هم نوشته بود:

کد و عنوان رشته/محل انتخابی نمره کل و نمره آخرین نفر قبول و رتبه کل و رتبه آخرین نفر قبول
        1 60202274 - مهندسي معماري / واحد گنبدكاووس 4902 و 5328 و 1257 و 571

حالا من با این اوصاف تکمیل ظرفیت قبول میشم یا نه؟؟؟؟

آخرین ارسال های من :
          پاسخ
          کسی جواب من نمیده؟؟؟
          سلام.من ارشد معماری شرکت کردم.کلا یه انتخاب هم بیشتر نداشتم که اون هم ارشد معماری دانشگاه آزاد واحد گنبد کاوس(استان گلستان)بود.نتیجه آزمون هم که نوشته مردود.تو کارنامه هم نوشته بود:

کد و عنوان رشته/محل انتخابی نمره کل و نمره آخرین نفر قبول و رتبه کل و رتبه آخرین نفر قبول
          1 60202274 - مهندسي معماري / واحد گنبدكاووس 4902 و 5328 و 1257 و 571

حالا من با این اوصاف تکمیل ظرفیت قبول میشم یا نه؟؟؟؟

پاسخ
          رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد از آغاز ثبت‌ نام داوطلبان در مرحله تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۲ در اواخر شهریور ماه خبر داد.

تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد ۹۲:
          کلیه پذیرفته شدگان و پذیرفته‌ نشدگان دوره‌های کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد می‌توانند در تکمیل ظرفیت شرکت کنند
          نتایج تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد ۹۲:
          رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اظهار کرد: سعی می‌شود تا قبل از ۱۵ مهر نتایج تکمیل ظرفیت ارشد آزاد ۹۲ اعلام شود و ۸۰۰۰ نفر در این دوره پذیرفته می‌شوند.
          دلیل تکمیل ظرفیت ارشد آزاد ۹۲
          اقبالی با بیان اینکه امسال ظرفیت خالی نداشتیم، اظهار کرد: امسال ۱۲ درصد افزایش ظرفیت داشتیم که به دلیل افزایش رشته محل‌ها ایجاد شده است.

آخرین ارسال های من :
          پاسخ

موضوع‌های مشابه…
          موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
            ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 45,163 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
          آخرین ارسال: nassi
            برای انتخاب رشته شهرسازی مباحث برنامه ریزی شهری و مدیریت شهری با هم فرق دارن؟ alireza 2 1,018 ۱۳۹۵-۴-۱۲، ۰۵:۱۴ صبح
          آخرین ارسال: yalda118
            طراحی شهری دانشگاه هنر اصفهان،بایدها و نبایدها به قلم دانشجو marzieh gh 0 961 ۱۳۹۵-۴-۹، ۱۱:۲۵ عصر
          آخرین ارسال: marzieh gh
            مطلبی برای تعمق در مورد دانشگاه و آینده تان(انتخاب رشته ارشد) alireza 5 1,497 ۱۳۹۵-۴-۶، ۰۲:۲۸ صبح
          آخرین ارسال: alireza
            از لحاظ محیط خوابگاه سطح علمی دانشگاه اصفهان بهتره یا دانشگاه یزد alireza 0 876 ۱۳۹۵-۳-۳۱، ۰۲:۲۸ صبح
            آیا با رتبه 1000 امیدی برای قبولی تو شبانه یا غیر انتفاعی هست یا نه؟ alireza 2 1,632 ۱۳۹۵-۳-۲۸، ۰۱:۴۶ صبح
          آخرین ارسال: khansa
            كارت ورود به جلسه دانشگاه آزاد 1395 اومد alireza 2 1,483 ۱۳۹۵-۳-۱۳، ۰۱:۱۱ عصر
          آخرین ارسال: yalda118
            سوالای مباحث و مبانی برنامه ریزی کنکور 95 سخت بود! alireza 0 771 ۱۳۹۵-۲-۱۷، ۱۲:۲۲ صبح
            کنکور ارشد برنامه ریزی شهری 1395 خیلی آسون بود! alireza 0 1,056 ۱۳۹۵-۲-۱۶، ۰۹:۱۸ عصر
            سوالای تاریخ همه از کتاب شار تا شهر بود alireza 0 1,048 ۱۳۹۵-۲-۱۶، ۰۹:۰۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان