امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نتایج کنکور ارشد و تکمیل ظرفیت آن در سال 92
با سلام

با کسب اجازه از مهندس دهقان که پا تو کفششون میکنم

دوستان در این تاپیک میتونید مسائل مشکلات و ابهاماتتون رو نسبت به شرایط قبولی نتایج و ایضا تکمیل ظرفیت دانشگاههای آزاد و دولتی ابراز کنید از فارغ التحصیلان و دانشجویان دانشگاهها هم خواهشمندم به فراخور حال پاسخ دوستان رو بدهند من هم در خدمتم اگر کمکی از دستم بربیاد
آخرین ارسال های من :

برهوتشان را آباد می کنیم...باشد تا شهر درونمان آرام گیرد!!
پاسخ
 سپاس شده توسط godonly. ، alireza ، sanaz.f
سلام
ممنون که این پست رو گذاشتین
من ترازم 4954 شده آزاد مشهد طراحی شهری قبول شدم به نظرتون امیدی هست تکمیل ظرفیت تهران علوم تحقیقات یا تهران مرکز قبول بشم؟
تراز آخرین فرد قبولی تهران مرکز 5354
تراز آخرین فرد قبولی تهران علوم تحقیقات 5843

سراسری ام رتبه ام بدون اسکیس 1163 شده احتمالا اسکیس حدود 40% زدم به نظرتون اگه تکمیل ظرفیتا بیاد امکانش هست پردیس خودگردان شهید بهشتی طراحی شهری قبول بشم؟

با تشکر فراوان
امیدوارم همه اون جایی که می خوان قبول بشن
آخرین ارسال های من :

پاسخ
کسی از زمان اسکیس و نحوه رتبه بندی باتوجه به سایر انتخابها .... اطلاعی داره؟اگه کسی تو امتحان اسکیس مرکز قبول شده رو نیاره آیا تو سایر مراکز در مرحله رتبه بندی امتحان شرکت داده میشه؟
نحوه تکمیل ظرفیت فقط تو واحدی هست که قبول شدیم یا میشه واحدهای دیگه رو هم انتخاب کرد؟7

آخرین ارسال های من :
پاسخ
salam,mamnoon az in posti k gozashtin.
man vase azad entekhabe avalam yasuj bude rotbam shode 72 va tarazam 5473 rotbe akharin nafar 357shode in yani in vahed 357nafaro gerefte? mikhastam bebinam in daneshgah chand nafaro ghabul mikone?
vase sarasari beinolmelale shiraz ghabul shodam be nazaretun kodum behtare azad ya beinolmelale shiraz?
merc.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام در مورد ظرفیتها فکر نمیکنم بیشتر از 18 تا 20 نفر هر واحد پذیرش داشته باشه ولیکن در مورد رتبه و ترازتون اگر یک عکس بگیرید و در همین تاپیک قرار دهید راحتتر میشه نظر داد.

پاسخ
mamnoon.kheili lotf mikonin age zudtar rahnamaim konin.

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   درس.pdf (اندازه: 200.24 KB / تعداد دفعات دریافت: 135)

پاسخ
 سپاس شده توسط m.marziye
(۱۳۹۲-۶-۱۴، ۰۵:۲۵ عصر)Maravia نوشته است: با سلام

دوستان در این تاپیک میتونید مسائل مشکلات و ابهاماتتون رو نسبت به شرایط قبولی نتایج و ایضا تکمیل ظرفیت دانشگاههای آزاد و دولتی ابراز کنید از فارغ التحصیلان و دانشجویان دانشگاهها هم خواهشمندم به فراخور حال پاسخ دوستان رو بدهند من هم در خدمتم اگر کمکی از دستم بربیاد

(۱۳۹۲-۶-۱۴، ۰۵:۴۱ عصر)rmz.mina نوشته است: سلام
من ترازم 4954 شده آزاد مشهد طراحی شهری قبول شدم به نظرتون امیدی هست تکمیل ظرفیت تهران علوم تحقیقات یا تهران مرکز قبول بشم؟

با تشکر فراوان

کسی نیست جواب بده :(

پاسخ
(۱۳۹۲-۶-۱۵، ۰۱:۵۳ عصر)rmz.mina نوشته است:
(۱۳۹۲-۶-۱۴، ۰۵:۲۵ عصر)Maravia نوشته است: با سلام

(۱۳۹۲-۶-۱۴، ۰۵:۴۱ عصر)rmz.mina نوشته است: سلام

با تشکر فراوان

کسی نیست جواب بده :(

امسال روند جوری بوده ک نمیشه حدسی زد فقط منتظر باشین تا نتایج بیاد
برای تکمیل ظرفیت سالهای گذشته اینطور بوده ک دانشگاه مشهد سال پیش تکمیل ظرفیت خودش نداش تکمیل ظرفیتش یزد بود تهران هم مشخص نیس یکسال تکمیل ظرفیتش همدان بود موفق باشید...

آخرین ارسال های من :
پاسخ
من دانشگاه قزوین با تراز 5963 قبول شدم به نظرتون باید چه درصدی در اسکیس بزنم تا قبول بشم ؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    سلام.
    منم علوم تحقیقات آوردم با تراز 6161 !
    ظرفیت علوم تحقیقات بعد از مرحله دوم کلا چند نفره ؟ آیا اصلا ارزش داره ک ارشد ازاد برم؟
    رتبه دولتی هم 441 شدم متأسفانه ولی اسکیسم به نظرم دو تا شیت اول رو عالی کار کردم! ب نظرتون تکمیل ظرفیت دولتی امید داشته باشم؟ اصلا چه دانشگاههایی تکمیل ظرفیت میگیرن و تقریبا چند نفر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 15,946 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
    آخرین ارسال: milad93
      سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,962 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,556 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
      دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,067 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,819 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
    آخرین ارسال: gholamirayan
      نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,640 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
    آخرین ارسال: nassi
      دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 966 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,480 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,384 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
      ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 44,380 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
    آخرین ارسال: nassi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان