امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.56
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مهم : جزئیات برگزاری مرحله دوم کنکور ارشد آزاد92-تاریخ مرحله دوم 22 شهریور
به نظرم واقعاً احمقانست هرسال قواعد بازی احمقانه تر میشه ....من از جنوب شرقی کشور پاشم برم تهران که معلوم نیست چی میشه رشتمم که شهرسازی نبوده که بتونم کاغذ رو سیاه کنم واقعا متاسفم واسه ی این حماقت ها ....کلا همه چیز به نفع تهرانیا تموم میشه. یک سوال اگر این ازمون رو نرم و انصراف بدم سال بعد میتونم دانشگاه ازاد شرکت کنم یانه ؟
آخرین ارسال های من :

راه در جهان یکیست و آن راه ، راستی ست.
پاسخ
 سپاس شده توسط godonly.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: مهم : جزئیات برگزاری مرحله دوم کنکور ارشد آزاد92-تاریخ مرحله دوم 22 شهریور - توسط khansa - ۱۳۹۲-۶-۱۷، ۰۸:۱۸ صبح

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آزاد 93 آغاز شد /دی 93 Sahab 0 1,344 ۱۳۹۳-۱۰-۲۴، ۰۷:۵۶ عصر
آخرین ارسال: Sahab
  انتشار فهرست رشته محل‌های ارشد و دکتری آزاد/ آغاز ثبت‌نام داوطلبان از 9 آذر Sahab 0 1,383 ۱۳۹۳-۹-۶، ۰۲:۲۲ عصر
  آغاز ثبت‌نام آزمون ارشد و دکتری دانشگاه آزاد 94 از هفته آینده Sahab 0 1,461 ۱۳۹۳-۹-۵، ۰۲:۴۳ عصر
  نتایج آزمون ارشد دانشگاه آزاد 93 در مرحله دوم فردا اعلام می شود Sahab 1 1,490 ۱۳۹۳-۶-۲۹، ۰۲:۲۵ عصر
  نتايج مرحله تكميل ظرفيت مقطع كارشناسي ارشد تا ساعت 19:00 امروز اعلام مي شود Sahab 0 1,307 ۱۳۹۳-۶-۲۹، ۰۲:۲۲ عصر
  اسامي پذيرفته شدگان کنکور دکتری 93 یکشنبه اعلام می شود Sahab 0 1,230 ۱۳۹۳-۵-۲۳، ۰۴:۴۸ عصر
  خبر مهم << برگزاري كنكور سراسري مختص واحدهای پردیس برای اولین بار godonly. 4 2,113 ۱۳۹۳-۴-۲، ۰۱:۱۸ عصر
آخرین ارسال: godonly.
  اعلام نتایج مرحله اول آزمون دکتری دانشگاه آزاد تا هفته آینده Sahab 0 1,395 ۱۳۹۳-۲-۲۶، ۱۰:۳۳ صبح
  hot>>نتایج کنکور دکتری سراسری اعلام شد و حمایت ایران شهرساز از همه شرکت کنندگان alireza 7 3,442 ۱۳۹۳-۲-۲، ۰۶:۳۷ صبح
آخرین ارسال: alireza
  اعلام نتایج اولیه آزمون ارشد 93 در نیمه دوم اردیبهشت Sahab 1 1,889 ۱۳۹۳-۱-۱۵، ۱۰:۵۳ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان