امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانشگاه پردیس خودگردان شیراز یا آزاد؟
دانشگاه پردیس خودگردان شیراز یا آزاد؟کدوم بهتره؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۲-۶-۱۶، ۱۲:۲۵ عصر)87777144 نوشته است: دانشگاه پردیس خودگردان شیراز یا آزاد؟کدوم بهتره؟

دوست عزیز به نظر من بری آزاد بهتره
این پردیس ها فقط اسم درکردن،

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    سلام دوستان،آزاد قزوین بهتره یا پردیس خودگردان بهشتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    هیچکدومش..آخه این دانشگاهای پولکی چیه..

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      هیچ کدوم حقیقتا هردو کلک پوله مهندس. با جدیت درس بخونین ایشالا موفقیت بزرگی بدست میارین :)

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      آخه کدوم آراد؟ علوم تحقیقات یا آزاد...؟
      آخرین ارسال های من :

If you don't like where you are,change it! you're not a tree
      Jim Rohon
      پاسخ
      (۱۳۹۲-۶-۱۶، ۰۳:۰۲ عصر)tinaaa نوشته است: سلام دوستان،آزاد قزوین بهتره یا پردیس خودگردان بهشتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      پردیس خودگردان بهشتی شاید بهتر باشه البته من خودم خیلی اطلاعی ندارم اما شنیدم توی مدرک پردیس خودگردان نمیخوره بهتر از بچه هایی که درس خوندن اونجا یا خود مسولین داشنگاه بپرسی
      اگه هزینه ش واست مهم نیست و دوس داری امسال بری حتما تحقیق دقیق تری بکن چون مدرکشون ممکن ارزش خیلی متفاوتی داشته باشه
      موفق باشی دوست عزیز

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        پذیرش دانشجو پرديس بين المللي كيش دانشگاه تهران godonly. 0 1,598 ۱۳۹۳-۴-۸، ۱۱:۲۱ عصر
      آخرین ارسال: godonly.
        پیام فوری.کنکور آزاد معماری که فرداست و دو مرحله هست چطوره؟بلافاصله بعد آزمون تستی بر alireza 0 1,328 ۱۳۹۳-۳-۹، ۰۹:۰۱ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        اصلا دانشگاه آزاد ارزش خوندن داره؟ زمردیان 11 4,085 ۱۳۹۲-۱۲-۵، ۰۳:۲۸ عصر
      آخرین ارسال: foroogh.r
        18 تا سوال زبان زدم که اصلا نمیدونم درسته یا نه اگه همش غلط باشه خیلی جابه جا میشه؟ alireza 1 1,004 ۱۳۹۲-۱۱-۲۵، ۰۸:۱۱ عصر
      آخرین ارسال: hamid_shahrsaz
        تست یا جزوه یا کتاب؟؟ یکی را برام انتخاب کنید زمردیان 1 957 ۱۳۹۲-۱۱-۲۳، ۰۹:۳۱ عصر
      آخرین ارسال: 9123533029
        مشاوره:به نظرتون مباحث اسکیسو(مثلا تو این سایت)دنبال کنم یا فعلا تو زمینه مرحله اول alireza 2 1,472 ۱۳۹۲-۱۱-۲۱، ۱۲:۱۵ صبح
      آخرین ارسال: foroogh.r
        تمدید یا عدم تمدید ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 93 alireza 2 1,440 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۰۸:۳۸ صبح
        انتخاب مرکز واحد امارات متحده عربی برای گرایش برنامه ریزی شهری آزاد alireza 1 1,434 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۱۲:۰۷ صبح
      آخرین ارسال: زمردیان
        مشاوره: انتخاب اولم در ارشد آزاد قبول شوم میتونم دومی را برم یا نه؟ alireza 3 2,042 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۰۷:۵۰ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        برنامه ریزی منطقه ای بهتره یا پردیس برنامه ریزی شهری alireza 1 1,147 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۰۷:۱۹ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان