ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 2.78
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
ضایعه ای دردناک و غیر قابل جبران-درگذشت مهندس مهدیه سعید رتبه 1 مرحله دوم 1391
سلام
.
فاتحه ای برای شادی روح ایشان
.
خبری بد .... باور نخواهم کرد که سایت و جامعه شهرسازی کشور از وجود ایشان بی بهره خواهد شد و به احترام ایشان یک هفته لوگوی سایت را تغییر و در تلاش خواهیم بود جمعی از اعضا در مراسم ایشان شرکت کنند.
ایران شهرساز

از فعالیت های ایشان:
1- مدیر ازمون های مرحله دوم و مشاوره دادن به داوطلبین
2-طراحی 6 آزمون ویژه مرحله دوم
3-کرکسیون جواب های داوطلبین و وقت گذاشتن و دلسوزی و راهنمایی ایشان به داوطلبین
4-تالیف جزوه ویژه مرحله دوم در 82 صفحه
آخرین ارسال های من :

2
RE: ضایعه ای دردناک و غیر قابل جبران-درگذشت مهندس مهدیه سعید رتبه 1 مرحله دوم 1391
آخرین بازدید ایشان:
http://www.iranshahrsaz.com/member.php?action=profile&uid=1788
مطالب ایشان در سایت:
http://www.iranshahrsaz.com/search.php?action=results&sid=fa62d534a9147fd9ca1cece57811f1b7
یکی از ارسال ها:
http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=11276&pid=30329#pid30329
خیلی دردناک است.

سپاس شده توسط: Brightness ، godonly. ، elham90 ، sanaz.f ، barcelona
3
RE: ضایعه ای دردناک و غیر قابل جبران-درگذشت مهندس مهدیه سعید رتبه 1 مرحله دوم 1391
واااایی خدایا... دلمون ریش شد خدایی... آخه چرا ؟؟ خدایش بیامرزد

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: Brightness ، khansa ، barcelona
4
به طرز افتضاحی ناراحت شدم.... کاراشونو تو سایت دیده بودم
خدا رحمتشون کنه و روحشون آروم و شاد باسه... :(

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: Brightness ، khansa
5
قربون خدا برم که ادم گاهی تو حکمتش میمونه امیدوارم از دست دادن این عزیز درسی باشه واسه همه ما که بدونیم همه چی گذرا هستش و درس خوندنم ی چیز خیلی کوچیکه امیدوارم رقابت سالم حکمفرما باشه

آخرین ارسال های من :
    6
    ذلیل فوت ایشان چه بود
    آخرین ارسال های من :

مظلوم واقع شدم همین
    7
    خیلی خیلی ناراحت شدم...روحشون شاد باشه
    خدا به خانواده ایشون و همه قربانیان این حادثه صبر بده
    واقعا چیز دیگه ای نمیشه گفت...فقط متاسفم

آخرین ارسال های من :
    8
    خیلی ناراحت شدم خدا رحمتشون کنه روحشون شاد.

آخرین ارسال های من :
      9
      خدای من، واقعا متاسف شدم خدا روحشان را شاد کند.

آخرین ارسال های من :
        10
        خدا به خانواده اشون صبر و خودشونم بیامرزه واقعا دردناکه ....................
        آخرین ارسال های من :

" تمدن، تنها زاییده اقتصاد برتر نیست، درهنروادب و اخلاق هم باید متمدن بود و برتری داشت "  

لویی پاستور 
        موضوعات مرتبط با این موضوع...
        موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
          تشکر از مشاوران مرحله اول در تابستان 94 و 9 ماه دانلود نامحدود تا 7 اسفند برای آنها alireza 440 1394-12-7، 02:23 عصر
        آخرین ارسال: alireza
          شروع ثبت نام 12 مرحله آزمون های آنلاین رایگان ایران شهرساز در سال 93 برای کنکور 94 alireza 19,050 1394-7-19، 12:10 عصر
          رتبه فروشگاه اربان شاپ(زیر مجموعه ایران شهرساز) در ایران و دنیا alireza 4,553 1393-12-22، 11:46 صبح
          انتشار جزوه مبانی نظری مهندس ارکیده در اربانیتی توسط مریم تابان baran77 1,629 1393-7-24، 08:18 عصر
        آخرین ارسال: urbanDesign.h
          طرح بورسیه رتبه های برتر آزمون کارشناسی ارشد سال 94 Brightness 1,739 1393-5-13، 06:40 عصر
        آخرین ارسال: نجران
          عضو گیری کارگروه مرحله اول برنامه ریزی/ کنکور 94 Brightness 4,118 1393-5-9، 10:44 صبح
        آخرین ارسال: Lham.m
          مراسم 40 ام مرحومه مهندس مهدیه سعید در دانشگاه تهران روز چهارشنبه15 آبان 1392+عکس alireza 3,153 1393-3-27، 04:05 عصر
        آخرین ارسال: najme
          HOT>>>عیدی ایران شهرساز به اعضا>>6 آزمون مرحله دوم آنلاین+12 آزمون مرحله اول رایگان alireza 2,477 1393-2-4، 12:19 عصر
          ثبت نام آزمون های آنلاین رایگان مرحله اول ایران شهرساز در سال چهارم فعالیت alireza 903 1393-1-19، 02:47 عصر
          اطلاعیه بسیار مهم مرحله دوم 93 alireza 674 1392-12-24، 12:29 صبح
        کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
        آمار انجمن
        آخرين ارسال ها
        موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
          کفپوش مناسب در خانه متراژ پایین دیروز sakenin sakenin گفتگوی آزاد
          کتاب شهرسازی دیروز faribayekta faribayekta پرسش و پاسخ
          دانلود جزوه تصویری آموزش gis با فرمت pdf 5-25 alireza hamed_1361 نرم افزار gis--پاسخگو مهندسین aramo و ...
          فروش کتاب های اسکیس شهرسازی و معماری 5-21 joachom alireza فروشگاه کتاب نو و دست دوم
          [خبر شهرسازی]  کتاب شهرهای رویایی؛ 7 ایدة شهری به عنوان شاکلة جهان 5-14 kasrak kasrak منابع
          غیر رایگان  داغ داغ، نقشه gis شهر تهران 5-14 parasto_gh j77 طرح،پروژه،نقشه(vip-2)
          پنجمین کنگره بین المللی عمران، معماری و توسعه شهری-دانشگاه شهید بهشتی 5-14 Sahab Sahab اخبار همایش ها
          آخرین مهلت ارسال مقالات دومین کنفرانس بین المللی عمران،معماری وطراحی شهری-... 5-14 Sahab Sahab اخبار همایش ها
          اولین کنفرانس ملی پژوهش های نوین در عمران، معماری، محیط زیست و توسعه پایدار... 5-14 Sahab Sahab اخبار همایش ها
          سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی 4-31 alireza alireza تالار گفتمان طراحی شهری
          جدیدترین منابع دکتری شهرسازی 1396 4-29 alireza alireza تالار گفتمان دکتری شهرسازی
          نکات مهم و روزانه دکتری شهرسازی ویژه کنکور 95 4-29 alireza alireza تالار گفتمان دکتری شهرسازی
          سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی 4-28 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
          سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 4-28 alireza alireza تالار گفتمان طراحی شهری
          سوالات دکتری شهرسازی 1396 با جواب تشریحی 4-26 alireza alireza تالار گفتمان دکتری شهرسازی
        با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
        جستجو
        جستجوی گوگل