ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
دانشگاه هنر تهران
سلام دوستان خوبم
امیداورم همیشه خوب و سلامت باشید
می خواستم درباره دانشگاه هنر تهران دوستانی که اطلاعات دارن و شایدم همین دانشگاه تحصیل می کنن یه اطلاعاتی بهم بدن درباره هیت علمی و سطح علمی دانشگاه و اساتید و...
ممنون میشم راهنماییم کنید
آخه امسال ارشد همین دانشگاه قبول شدم و هیچ گونه آشنایی از محیط دانشگاهیش ندارم
از همه دوستان کمال قدرانی و تشکر رو دارم

آخرین ارسال های من :
2
RE: دانشگاه هنر تهران
من دانشجوی سال سوم شهرسازی دانشگاه هنر هستم. در دو سال گذشته، بیشترین اطلاعاتی که کسب کردم، به خاطر مطالعه شخصی بوده. اساتید بد نیستن. اساتید قدیمی از نظر اینکه اطلاعاتشون به روز نیست و اکثراً از معماری تغییر گرایش دادن به شهرسازی، خیلی رضایتمندی ایجاد نمیکنن. ولی مدرسان جوانتر، اطلاعات بهتری در کلاس ها ارائه می دن. در مورد هیئت علمی تو سایت دانشگاه اطلاعاتی موجوده. http://art.ac.ir/tabid/417/Default.aspx
به خاطر انتقالاتی که تو سمت مدیر گروه شهرسازی صورت گرفته، بی نظمی هایی ایجاد شده که از پارسال دکتر برک پور سعی دارن وضعیت رو بهتر کنن و حداقل تو مقطع کارشناسی این تلاششون مشهوده. امیدوارم که سطح علمی دانشگاه ارتقا پیدا کنه.
بهترین بخش دانشگاه از نظر من، بخش کتاب های شهرسازی کتابخونه س که هر سال کتاب های جدید شهرسازی دنیا بهش اضافه میشه و خیلی کمک کننده میتونه باشه. این فرصتو از دست ندین :)
موفق باشین

آخرین ارسال های من :
    موضوعات مرتبط با این موضوع...
    موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
      تفاوت واحدهای مختلف دانشگاه ازاد تهران E.Y.I 3,239 1394-7-13، 05:53 عصر
    آخرین ارسال: elahe seyedtaghia
      سوالات دکتری تخصصی رشته معماری سال های 90 94"مربوط به دانشگاه آزاد alireza 877 1394-5-2، 11:09 عصر
    آخرین ارسال: alireza
      شماره تلفن کارشناس گروه و گروه طراحی شهری دانشگاه آزاد زنجان رو می خواستم....یا اگه ک alireza 1,742 1393-12-5، 11:31 صبح
      درخواست رایگان سوالات دکتری دانشگاه آزاد با جواب مربوط به سال 91 تا 93 alireza 903 1393-9-14، 11:36 صبح
      ثبت نام دانشگاه آزاد تا آخرآذر 93 هست؟ alireza 1,765 1393-9-10، 12:06 صبح
    Information دعوت به همکاری به منظور انجام طرح پژوهشی مرتبط با شهرسازی تهران neda220 952 1393-3-28، 08:01 عصر
    آخرین ارسال: neda220
      اطلاعات در مورد میدان انقلاب تهران میریاما 2,030 1392-10-11، 12:46 صبح
    آخرین ارسال: Brightness
      کارشناسی شهرسازی تو دانشگاه شما چند واحده؟ 13-12 2,778 1392-8-19، 11:54 عصر
    آخرین ارسال: foroogh.r
      درخواست کمک از دانشجویان دانشگاه تربیت مدرس haydariyan 1,185 1392-7-18، 11:18 عصر
    آخرین ارسال: hamidataee
      راهنمایی و کمک درباره ی نسیم شهر تهران ..... مهم آریودخت 2,410 1392-5-19، 06:20 عصر
    آخرین ارسال: Brightness
    کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
    آمار انجمن
    آخرين ارسال ها
    موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
      10 مکان آرام و خلوت برای سپری کردن تعطیلات در اروپا 7 ساعت پیش parsiangasht parsiangasht گفتگوی آزاد
      نقشه شبکه بندی و درجه بندی شهر آمل دیروز alireza alireza طرح،پروژه،نقشه(vip-1)
      درخواست رایگان  نظریه های برنامه ریزی شهری دیروز mmmmm12345 alireza برنامه ریزی شهری
      غیر رایگان  دانلود طرح تفصیلی و جامع اصفهان(vip) 8-22 alireza alireza طرح،پروژه،نقشه(vip-2)
      مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتر... 8-18 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
      درخواست غیر رایگان  کتاب سیر اندیشه ها 8-15 moni_utopia moni_utopia پرسش و پاسخ
      درخواست غیر رایگان  کتاب سیر اندیشه ها 8-15 moni_utopia moni_utopia درخواست کتاب
      یه روز یه مهندسه.... 8-10 marziyeh.b kafsabizarin گفتگوی آزاد
      مردم محوری طرح یا تخصصی بودن طرح؟ 8-9 Urbanist asoa میز گرد
      جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع 8-9 haydariyan dhiver1 تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
      محله ای با جغرافیای در هم تنیده؛ معرفی محله صفا 8-8 alireza alireza اخبار شهرسازی
      آدمک تک چشم وارد اینترنت شد 8-8 atelieahjam arezoo0884 گفتگوی آزاد
      خصوصیات پارتیشن ام دی اف 8-8 shahabi30 arezoo0884 گفتگوی آزاد
      نظرخواهی بچه ها طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی خواهشا شرکت کنید 8-6 s1s2s3 mamamama تالار گفتمان طراحی شهری
      غیر رایگان  طرح تفصیلی منطقه 3 تهران pdf 8-5 ماراویا nneda65 طرح،پروژه،نقشه(vip-2)
    با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
    جستجو
    جستجوی گوگل