امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانشگاه هنر تهران
سلام دوستان خوبم
امیداورم همیشه خوب و سلامت باشید
می خواستم درباره دانشگاه هنر تهران دوستانی که اطلاعات دارن و شایدم همین دانشگاه تحصیل می کنن یه اطلاعاتی بهم بدن درباره هیت علمی و سطح علمی دانشگاه و اساتید و...
ممنون میشم راهنماییم کنید
آخه امسال ارشد همین دانشگاه قبول شدم و هیچ گونه آشنایی از محیط دانشگاهیش ندارم
از همه دوستان کمال قدرانی و تشکر رو دارم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
من دانشجوی سال سوم شهرسازی دانشگاه هنر هستم. در دو سال گذشته، بیشترین اطلاعاتی که کسب کردم، به خاطر مطالعه شخصی بوده. اساتید بد نیستن. اساتید قدیمی از نظر اینکه اطلاعاتشون به روز نیست و اکثراً از معماری تغییر گرایش دادن به شهرسازی، خیلی رضایتمندی ایجاد نمیکنن. ولی مدرسان جوانتر، اطلاعات بهتری در کلاس ها ارائه می دن. در مورد هیئت علمی تو سایت دانشگاه اطلاعاتی موجوده. http://art.ac.ir/tabid/417/Default.aspx
به خاطر انتقالاتی که تو سمت مدیر گروه شهرسازی صورت گرفته، بی نظمی هایی ایجاد شده که از پارسال دکتر برک پور سعی دارن وضعیت رو بهتر کنن و حداقل تو مقطع کارشناسی این تلاششون مشهوده. امیدوارم که سطح علمی دانشگاه ارتقا پیدا کنه.
بهترین بخش دانشگاه از نظر من، بخش کتاب های شهرسازی کتابخونه س که هر سال کتاب های جدید شهرسازی دنیا بهش اضافه میشه و خیلی کمک کننده میتونه باشه. این فرصتو از دست ندین :)
موفق باشین

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      تفاوت واحدهای مختلف دانشگاه ازاد تهران E.Y.I 7 3,789 ۱۳۹۴-۷-۱۳، ۰۵:۵۳ عصر
    آخرین ارسال: elahe seyedtaghia
      سوالات دکتری تخصصی رشته معماری سال های 90 94"مربوط به دانشگاه آزاد alireza 0 1,078 ۱۳۹۴-۵-۲، ۱۱:۰۹ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      شماره تلفن کارشناس گروه و گروه طراحی شهری دانشگاه آزاد زنجان رو می خواستم....یا اگه ک alireza 0 1,931 ۱۳۹۳-۱۲-۵، ۱۱:۳۱ صبح
      درخواست رایگان سوالات دکتری دانشگاه آزاد با جواب مربوط به سال 91 تا 93 alireza 0 1,057 ۱۳۹۳-۹-۱۴، ۱۱:۳۶ صبح
      ثبت نام دانشگاه آزاد تا آخرآذر 93 هست؟ alireza 2 2,052 ۱۳۹۳-۹-۱۰، ۱۲:۰۶ صبح
    Information دعوت به همکاری به منظور انجام طرح پژوهشی مرتبط با شهرسازی تهران neda220 0 1,113 ۱۳۹۳-۳-۲۸، ۰۸:۰۱ عصر
    آخرین ارسال: neda220
      اطلاعات در مورد میدان انقلاب تهران میریاما 3 2,268 ۱۳۹۲-۱۰-۱۱، ۱۲:۴۶ صبح
    آخرین ارسال: Brightness
      کارشناسی شهرسازی تو دانشگاه شما چند واحده؟ 13-12 5 3,251 ۱۳۹۲-۸-۱۹، ۱۱:۵۴ عصر
    آخرین ارسال: foroogh.r
      درخواست کمک از دانشجویان دانشگاه تربیت مدرس haydariyan 1 1,363 ۱۳۹۲-۷-۱۸، ۱۱:۱۸ عصر
    آخرین ارسال: hamidataee
      راهنمایی و کمک درباره ی نسیم شهر تهران ..... مهم آریودخت 4 2,766 ۱۳۹۲-۵-۱۹، ۰۶:۲۰ عصر
    آخرین ارسال: Brightness

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان