امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ایا در اتوکد میشه برای spline ها اندازه گذاری کرد؟
دوستان من یک پارک طراحی کردم و برخی از خطوط نقشه به صورت spline است و حالت arc---pline- line نداره...حالا هر کاری می کنم اتوکد اینها رو نمیتونه اندازه گذاری کنه و نسخه کد هم 2008 است... لطفا اگر در نسخ بالا این قابلیت هست حتما اطلاع دهید. در ضمن ترسیم مجدد این spline ها هم با کمان فکر کنم غیر مممکن باشه.
لطفا کمک کنید.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام دلیل جواب ندادن دوستان شاید عدم امکان اندازه گذاری باشد که فکر نمی کنم ولی برایم اتفاق نیافتاده که spline اندازه بزنم و کد نصب شده هم ندارم تست کنم.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
فکر میکنم اگر area رو بزنی و بعد اینتر بزنی جواب بده و اندازه رو بزنه در واقع length میشه اندازه ش
من امتحان کردم جواب داد
موفق باشی113
آخرین ارسال های من :

If you don't like where you are,change it! you're not a tree
Jim Rohon
پاسخ
اگر به ورجنهای بالاتر از 2008 دسترسی دارید لطفا تست کنید تا در صورت امکان این نسخه ها نصب کنم>
کسی ابداع یا خلاقیتی نداره تا از این بحران در بیام؟

پاسخ
یا دستوری هست که spline رو به arc تبدیل کنه؟

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دو سوال در مورد نقشه برداری-پیچ روی دوربین های تئودولیت هست که off و on داره alireza 0 847 ۱۳۹۴-۸-۲۸، ۰۳:۰۵ عصر
آخرین ارسال: alireza
  اختراع در رشته شهرسازی masoudrom 0 870 ۱۳۹۴-۷-۱۶، ۰۷:۰۰ عصر
آخرین ارسال: masoudrom
  پرسش در مورد اعتبار ژورنالها و کنفرانس ها masoudrom 0 630 ۱۳۹۴-۷-۱۶، ۰۶:۴۱ عصر
  سلام.میشه لطفا بگید چطور میتونم سه بعدی در ارشی کد رو ببرم توی اتوکد ؟ atelieahjam 0 1,113 ۱۳۹۳-۱۲-۲۲، ۱۲:۳۳ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  از روی یک پلان ساختمان چگونه میشه فهمید که اسکلتش فلزیه یا بتنی؟ alireza 2 1,784 ۱۳۹۳-۹-۱۴، ۰۷:۲۶ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  مولفه های موثر بر نقش نما و جداره ها در ارتقاء خوانایی خیابانها در منظر شهری alireza 0 1,811 ۱۳۹۳-۹-۱۴، ۰۶:۴۲ عصر
  سوال فوری در مورد ahp و gis masoudrom 8 3,242 ۱۳۹۳-۹-۱۲، ۰۳:۳۸ عصر
آخرین ارسال: 9123533029
  هدیه 400 پایان نامه شهرسازی در عوض آموزش ahp و gis masoudrom 0 1,039 ۱۳۹۳-۹-۱۰، ۱۲:۵۲ صبح
  درخواست رایگان برای مکان یابی واحدهای صنعتی در یک شهرک صنعتی چه نقشه های لازم است و مراحل اجرایی مکا alireza 2 1,526 ۱۳۹۳-۸-۸، ۰۸:۳۸ عصر
آخرین ارسال: Brightness
  درخواست رایگان لیست شرکت های مشاور در کرج و کار شهرسازی در کرج پیدا میشه؟ alireza 0 1,851 ۱۳۹۳-۸-۶، ۱۱:۵۸ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان