امتیاز موضوع:
  • 49 رأی - میانگین امتیازات: 3.12
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مصاحبه اختصاصی با رتبه 4 کنکور سراسری 1391 برنامه ریزی شهری
این مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 4 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری آزمون سراسری 1391 میباشدو در شماره دوم فصلنامه ایران شهرساز که در دست تهیه است درج خواهد شد.

سلام خانم مهندس سعید

تبریک به شما که توانستید رتبه 4 کشور را کسب کنید.

شما که در مرحله اول رتبه 4 آوردید مطمئنا زحمت زیادی کشیده اید از شما میخواهم که به این سوالات جواب دهید و میدانم که برای کمک به مهندسان همکارتون این کار را خواهید کرد.

1- لطفا خودتان را معرفی کنید؟

2- لطفا بفرمایید از چه دانشگاهی مدرک گرفتید و معدل شما چند است؟

3- چه عواملی را در کنکور امسال موثر میدانید؟

4- مطالعه برای قبولی در کنکور را از چه زمانی شروع و طی چه مدت درس خواندید؟

5- شما در موسسه آموزشی ثبت نام نموده بودید؟(لطفا در صورت جواب مثبت اسم موسسه را نام نبرید)

6-چه عاملی باعث شد شما در آزمون امسال رتبه 4 بیاورید؟

7-برنامه ریزی شما برای آزمون بعدی چیست؟

8-چه توصیه ای برای افرادی که میخواهند در آزمون 1392 شرکت کنند دارید؟

9- نظرتان را در مورد اولین شماره فصلنامه ایران شهرساز بنویسید و آینده آن را چگونه پیش بینی میکنید؟

9- ارزیابی شما از فعالیت 15 ماهه ایران شهرساز

10- به عنوان حسن ختام آینده سایت ایران شهرساز را چگونه میبینید؟و نقاط ضعف و مثبت این سایت را بیان کنید؟

موفقیت شما را در کار و زندگی و تحصیل از خداوند خواستارم

درج این مصاحبه در سایتها و وبلاگهای دیگر نیاز به اجازه مهندس دارد.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط mojtaba1992

1-mahdie saeed hastam sakene kerman
2-mohandesi memari az daneshgahe bahonare kerman rozane ba moadele 17/47
3-be nazare man khondane ketabaie ziad va jadid az asatide daneshgah haie tehran
4-man az mehr shoro kardam be sorate jedi ama be tore motavaset rozane 5 saat khondam
5-na akhe kerman bodam va payan name dashtam nyazi ham nabod.
6-khondane ketabaie jadid az asatide tehran mesle ziari ...behzadfar va ... ..va kholase nevisi ha
7- felan mashghole maghale khondan hastam va ie seri baft haie shahri ro vase khodam tahlil mikonam vase man ke reshtam shahrsazi nabode kar ie meghdar sakht tare...
8-hamin ke goftam raje be ketabaie jadid va ziad ketab khondan ama sariii va khalase bardari
9-man in site ro dost daram va fekr mikonam vaghte adam ro hadar nemide..razi hastam
10- age bache haie ozve site faal tar bashan va amokhtehaie elmishon ro be eshterak bezaran mishe ba hamkarie hamdige maghalate elmi va motabari ro toie jahaie motabare donia sabt konim....omidvaram
mer30000......

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، arvik ، sallarmelli
سلام خانم مهندس.تبریک می گم.امیدوارم مرحله دوم رو هم با موفقیت پشت سر بذارید.یه سوال؟برای مرحله دوم چی ،جایی کلاس میرید؟موسسه خاصی ثبت نام کردید؟؟؟
مرسیییییییییییییییی
آخرین ارسال های من :

اگر خواستی و نتوانستی که معذوری،ولی اگر توانستی ونخواستی،منتظر روزی باش که بخواهی ونتوانی.
پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050
سلام
تبریک میگم
ممکنه بفرمایید درصداتون چجوری بوده؟
ممنون113

آخرین ارسال های من :
پاسخ
salam
na motassefane be dalile sharaiete kari nemitonam kelas khassi bram ama khodam daram ham ketab mikhonam ham maghale va ham ie seri tarh haie Amadesazi ro kar mikonam
24/44
زبان عمومي وتخصصي
69/33
مباحث عمومي وشهرسازي ايران
65/33
مباني نظري برنامه ريزي شهري -منطقه اي ومديريت ش
62/67
تاريخ شهروشهرسازي
50/67
اماروروش هاوفنون برنامه ريزي
تشريحي
ازمون عملي تشريحي وتحليلي

پاسخ
 سپاس شده توسط nazanin.gh ، Brightness ، khansa
برای شادی روح ایشان فاتحه ای قرائت کنید
ضایعه ای دردناک و غیر قابل جبران-درگذشت مهندس مهدیه سعید رتبه 1 مرحله دوم 1391
http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...1#pid49521

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، URBAN 98 ، mojtaba1992 ، Sahab ، elham90 ، f.shahrsaz ، holland
یادش گرامی.روانش شاد..تسلیت به مهندس علیرضا که بیش از همه با ایشان در تماس بودند و میانجی آشنایی ما با این شخصیت گرانقدر شدند..این نیز بگذرد و داغ از دست رفته تا پایان عمر با خانواده محترمش خواهد بود

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، Brightness ، khansa
    واقعاً ناراحت شدم تسلیت عرض میکنم هرچند به قول دوستمون برای خانوادشون خیلی سخت خواهد بود و خانواده ی ایران شهرساز امیدوارم تسلیتم رو پذیرا باشید روحش شاد یادش گرامی ...
    آخرین ارسال های من :

راه در جهان یکیست و آن راه ، راستی ست.
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 16,730 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 17,445 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
    آخرین ارسال: milad93
      جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,446 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
    آخرین ارسال: dhiver1
      سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,027 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
      سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,615 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
      دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,079 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,882 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
    آخرین ارسال: gholamirayan
      نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,698 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
    آخرین ارسال: nassi
      دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 978 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,529 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان